Pacientai, kurie rekomenduoja Vaidotas Zabulis, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09717, Galiojanti

2018-07-21, 21:41 | 3

Dėkojame visai Santaros kraujagyslių chirurgijos skyriaus komandai,o ypač aukščiausios kvalifikacijos chirurgui, med.m.dr. Vaidotui Zabuliui ,gyd.anesteziologui Giedriui Volbekui ir visai operacinės slaugytojų komandai už skubiai ir profesionaliai atliktą operaciją mūsų tėčiui B.K. Tik Jūsų begalinio profesionalumo, visiško atsidavimo ir pasiaukojimo darbui dėka, pavyko tėtį ištraukti iš sunkios,netgi atrodė beviltiškos padėties,suteikiant galimybę vaikščioti abiejomis kojomis.
Ačiū Jums labai!
Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos visai Jūsų profesionalų komandai bei kraujagyslių chirurgijos skyriaus kolektyvui. Ačiū,kad Jūs esat.
Su Pagarba ir begaliniu dėkingumu, dukros L.K ir D.V.

2017-12-19, 11:42 | 1

Išsiplėtus venoms konsultacijos metu buvo pasiūlyta procedūra lazeriu, bet šiandien tai ne mano kišenei. Teko operuotis paprastai. Esu jauna ir labai pergyvenau dėl randų. Bet gydytojo atlikta operacija ir pjūviai tokie delikatūs, kad randų NĖRA ???? esu labai laiminga. Ir jei klausiate ar rekomenduoju tai TAIP!!!

2017-10-24, 13:07 | IP: *.*.*.*
2017-10-05, 02:45 | IP: *.*.*.*
2017-09-29, 12:25 | 1

Gyd. V.Zabulis savo srities specialistas. Dariausi operacija pas si gydytoja Kardiolitoje. Viskas praejo sekmingai ir sklandziai. Gydytojas visada atsakys i jusu klausimus ir pakonsulguos, jei reikia priims skubos tvarka. Zmogiskas ir labai geras gydytojas. Rekomenduociau ne vienam!

2017-09-05, 16:02 | IP: *.*.*.*
2017-08-20, 01:04 | IP: 78.58.66.93

Puikus ir rupestingas gydytojas,apziurai ir problemos sprendimui skyre pakankamai laiko,atsake i rupimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!

2017-07-17, 17:58 | IP: *.*.*.*
2017-06-27, 19:49 | IP: 188.69.215.74

Nuostabus gydytojas. Labai ačiū. R. Grudzinskas

2017-06-19, 14:00 | IP: 84.240.12.158

Ačiū gydytojui už nustatytą ligą ir atliktą operaciją. Labai malonus ir geras specialistas