Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Balčiūnienė, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04161, Galiojanti

Balčiūnienė Dalia dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Balčiūnienė Dalia?

2020-01-17, 13:11 | 3

Lankiausi 2020-01-17.Turėjau traumatologo siuntimą. Mokėjau už konsultaciją. Gydytoja buvo nepatenkinta mano diagnozę. Pasak jos per 50 metų!!!os darbo stažo tokia diagnozė jai pasitaikė pirma karta. Kelis kartus priminė, kad ji gali skirti man tik 20 min.savo laiko, kad per tiek laiko ji negali isigilinti į mano problemą ir už durų laukia kiti pacientai. Į mano klausimą-ką man tuomet daryti, su pagieža atsakė-eiti pas privačius gydytojus! Užduodavo klausimą , bet nesugebėdavo išklausyti atsakymo, vėl primindavo, kad man skirtas laikas jau baigiasi. Likau labai nepatenkinta apsilankymu. . Konsultacija tai pavadinti negaliu. Jaučiuosi pažeminta.

2019-12-03, 12:40 | 6

Gyd. Balčiūnienė paliko labai gerą įspūdį - šiltai bendraujanti, maloni, rūpestinga, moka nuraminti ir, kas šiandien reta, labai žmoniška. Po apsilankymo pas ją jaučiu didžiulį palengvėjimą. Puiki gydytoja turinti daug neįkainojamos patirties. Rekomenduoju

2019-09-14, 09:22 | 1

Visiskas nulis,abejingumas, nors problema rimta, demesio nesulaukiau.Gailiusi kad pasirinkau ja.

2018-11-09, 10:23 | 1

Nuostabi gydytoja. Labai žmogiška, supratinga, profesionali. Po apsilankymo jaučiau didžiulį palengvėjimą.

2018-02-02, 08:51 | 3

Puiki gydytoja! Nustatė ligą per kelias minutes, skyrė veiksmingus vaistus, išsamiai paaiškino, kodėl jie reikalingi, kaip vartoti, kokie galimi šalutiniai poveikiai. Negaišo nei mano, nei savo laiko - bendravo konkrečiai ir aiškiai, bet kartu ir draugiškai bei maloniai.

2017-10-19, 00:18 | IP: *.*.*.*
2016-12-29, 15:30 | IP: 84.240.35.172

Nuostabi gydytoja, tikrai geriausia Karoliniškių poliklinikoje, su kitomis neurologėmis nėra ko net lyginti.

2016-01-29, 21:55 | IP: 213.164.96.145

gera gydytoja

2016-01-07, 11:00 | IP: 82.135.235.198

Labai gerai paaiškino apie mano problemą. Nusiuntė atlikti tyrimą. Pasakė kaip elgtis toliau. Bendravimas man patiko. Erika. 2015 12mėn.

2015-06-10, 21:53 | IP: *.*.*.*
2015-04-30, 20:34 | IP: 78.61.255.184

Puiki psichoterapeutė, rekomenduoju.

2014-02-17, 18:43 | IP: *.*.*.*

2013-02-21, 15:21 | IP: 195.182.73.18

Labai gera,ruspestinga,maloni,demesinga,supratinga,super .Visad stengsiuos pakliuti pas ja ir reakomenduosiu kitiems.Buvom patenkintos vizitu.

2012-03-30, 14:11 | IP: *.*.*.*

2012-03-18, 14:46 | IP: *.*.*.*