Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Silvija Kontautienė, %

Registracija čia ir dabar
Biofirst klinika
Licencijos

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-07-13, Nr. MPL-00073, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-07-13, Nr. MPL-00073, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

88% Complete
4.4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

77% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

78% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

78.7% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

67.3% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

75% Complete
3.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Biofirst klinika
Pacientų atsiliepimai
2022-11-30, 21:34 | Registruotas lankytojas 820

Nerekomenduoju pas šią gydytoją kreiptis su vaikais. Mūsų patirtis tikrai ne kokia. Atvykome su 6metų vaiku pašalinti karpą nuo pado su azotu. Iš pirmo karto procedūra jai tiesiog nepavyko. Tą pačią dieną teko grįžti kartoti procedūros. Po pakartotinos procedūros vaikas verkė valandą laiko. Bet procedūra, kaip ir atrodė, kad pavyko. Praėjus mėnesiui laiko intervencijos vietoje vaikui vėl pradėjo skaudėti, negalėjo priminti kojos. Nedelsiant kreipėmės vėl pas tą pačią gydytoją. Vizito metu pasakė, kad karpa pasišalino. Skausmo priežastis neaiški pasiūlė skirti geriamus antibiotikus, nors skausmo priežastis neaiški. Dar pasiūlė prapjauti ir patikrinti ar nėra skysčių. Sutikome su pjovimu. Gydytoja suleido, kaip pati sakė Liudokajino ir vos tik ištraukus adatą nei minutės nepalaukusi, nepatikrinusi ar vaistai jau suveikė ir ar pavyko nuskausminti iš karto pjovė. Aš dar net paklausiau gydytoja ar galėjo taip greitai suveikti vaistai, ji atkirto suveikė. Vaikas klykė ne savo balsu aš jį vos išlaikiau, net kelis kartus pakartojau gydytoja akivaizdu, kad vaistai nesuveikė. Ji nekreipė dėmesio ir toliau tęsė. Kitą dieną padarėme minkštųjų audinių echoskopiją (patarė pati gydytoja ją daryti) buvo rasta uždegimas ir skysčių sankaupa. Labai tikiuosi, kad pavyks juos be operacijos pašalinti. Štai tokia patirtis ir pasekmė pas šią gydytoją po karpos šalinimo.

2021-08-02, 23:15 | Registruotas lankytojas 15

Nerekomenduoju, nes mano atveju apsilankius su darzelio amziaus vaiku nepasivargino uzmegzti bent menkiausio kontakto su vaiku, pasakius kad patikrins berimus ir daugiau nieko nedetalizavus eme spaudineti vaiko berimus, ko pasekoje vaikas baisiai issigando ir verke, o ji nesiliove, as pasimeciau, nors reikejo ja stabdyti po 2ju paspaudimu, vaikas klykia- mama kada baigs, bet buvau šoke, ir bandziau tiesiog ramint vaika. Ko pasekoje vaikas dar ilgai bijojo ir prisimine kaip ji nuskriaude. Pati gydytoja atrode pasimetus, isvardino kelias visai skirtingas ligas speliodama kas cia, o kas blogiausia diagnoze buvo netiksli kaip ir paskirtas gydymas-mano nuomone, nes kito gydytojo israsytas kremas iskart dave rezultatu. Mamos-nepasimeskit,neleiskit taip besirdiskai skriaust vaiku..

2017-10-24, 22:16 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Silvija Kontautienė?