Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Savinova, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03377, Galiojanti

2019-07-03, 14:57 | 1

Labai neprofesionali gydytoja, visiškai neįsigilina į žmogaus problemas, nerekomenduočiau niekam, tik pablogino situaciją, tikrai nejautraus žmogus, atrodo, kad praradus empatijos jausmą.

2019-02-03, 08:41 | 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Savinovai. Ji mane pastate ant kojų. Turiu problemų su alkoholiu. Ji manim rūpinosi. Metu bėgyje aš nustojau vartoti. Žinoma depresija dar sergu. Teko pavaikščioti pas daugelį psichiatrų kol dievulis parodė kelią pas ją. Negaliu atsidžiaugti jos profisialumu. Ačiū jums., su pagarba Nemira

2019-01-30, 01:00 | 1

Noriu pasakyti didžiausią ačiū gydytojai Violetai Savinovai už kantrybę, atsidavimą darbui, mokėjimą bendrauti. Nuostabi ir be galo profesionali gydytoja, kokių šiais laikais mažai sutiksi, gera matyti žmogų, kuris tiki tuo, ką daro ir kantriai bei mandagiai bendrauja su pacientais! Nuoširdi, dėmesinga, savo darbą puikiai išmananti specialistė ir n komplimentų verta profesionalė. Galima tik džiaugtis, kad Lietuvoje dirba tokie šaunūs, mieli ir profesionalūs gydytojai. Tegul Jus visad lydi sėkmė.

2018-09-23, 14:00 | 1

Labai gera gydytoja zinanti savo darba rupestinga ir isklausanti problemas gerai pritaikanti vaistus didelis aciu jai uz nuosirdu gydyma tikrai visiems rekuomenduociau sia gydytoja.

2018-08-14, 20:53 | 1

Niekam nerekomenduoju.!!!! Nulis kompetencijos, net negaliu patikėti kad vis dar išsilaikė kaip gydytoja. Ir dar turi gerų atsiliepimų... Siaubas. Argi taip reikia bendrauti su pacientu. Grubiai ir kaip su kokiu netikeliu, juk jei žmogus atėjo, vadinasi jam blogai. Niekada nerašau jokių komentarų, na bet šį kartą spec. susiradau. Nužmogejimas, pasakoju savo išgyvenimus, o ji akis varto ir prunkšcia, pertraukineja vidury sakinio, visą mane apibūdino kaip visišką netikele, jaučiausi sugniuždyta, išėjus vos neapsiverkiau. Negalima šitaip. Atrodo pati turi kažkokių rimtų problemų. Daugiau tikrai negrįšiu.

2017-09-01, 16:34 | 4

Nuostabi gydytoja,gera specialiste ,konkreti,puikiai isigilina i zmogaus problemas,padeda spresti iskilusius sunkumus,nuosirdziai pataria!!Rekomenduoju

2017-07-06, 00:06 | IP: *.*.*.*
2017-01-11, 15:36 | IP: 212.59.11.230

Įdomus žmogus. Atrodo labai griežta ir gan akiplėšiška, tačiau akivaizdžiai išprususi, mato, ko reikia žmogui. Pagalvojus, tokiems žmonėms, kaip mes ir reikia griežtesnio žmogaus, kuris mus prižiūrėtų. Bent jau man, pataikė vaistus tiesiai į dešimtuką, labai džiaugiuosi ir esu dėkinga.

2016-08-26, 13:49 | IP: *.*.*.*
2016-07-15, 00:18 | IP: 90.142.231.69

Puiki gydytoja,kartais atrode, jog skaito mane kaip knyga. Zino ka jauciu, kodel, kaip elgiuosi. Jos zodziai mane mobilizuodavo, suteikdavo aiskumo IR pasitikejimo savimi

2016-06-20, 19:05 | IP: 188.69.193.144

Profesionale

2016-04-23, 19:19 | IP: 78.58.144.22

Labai profesionali,daug patarianti.Nė karto neteko suabejoti jos išsilavinimu,žinių patirtimi.Tai žmogus ,pas kurį drąsiai gali eiti.Jokių abejonių!!!

2016-04-18, 11:15 | IP: 84.46.241.128

Jautri, žmoniška, gera specialistė

2016-03-15, 07:41 | IP: 212.59.11.230

labai taikliai įžvelgė problemas, nespėjus net pilnai jų apibūdinti. Džiaugiuosi, kad nėra baisu pas ją lankytis ir atsiverti, profesionali ir kompetetinga gydytoja.

2016-01-19, 21:07 | IP: *.*.*.*