Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Savinova, %

NEUROMEDA medicinos centras

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03377, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

NEUROMEDA medicinos centras
2023-11-18, 13:07 | Registruotas lankytojas 1

Dėkoju gerbiamai gydytojai už konsultaciją ir skirtą laiką, tačiau mano nuomone konsultacijos metu buvo netikslinga ir neprofesionalu aptarinėti mano ir vyro pavardžių reikšmes ir jų galimą įtaką psichinės ligos atsiradimui. Kadangi konsultavausi dėl medikamenio gydymo, manau, kad daugiausia dėmesio turėjome skirti dabartiniam mano gydymo plano ir vartojamų vaistų poveikio vertinimui

2023-02-26, 09:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni asmenybė. Pirmi gydytojos žodžiai pacientui užėjus į kabineta buvo “nu, ko čia atėjai?”. Visą vizito laiką bendravo grubiai ir nemaloniai. Jokio supratimo jausmo, jokio noro padėti. Sunku vertinti kaip gydytoją, kai pati žmogaus asmenybė baisi. Jokiais būdais nesilankyčiau antrą kartą ir jokiais būdais nerekomenduoju niekam.

2021-11-07, 10:37 | Registruotas lankytojas 3

Neabejotinai profesionali, intelektuali, turinti aštrų humoro jausmą.
Pas dr. Violetą terapiją turėjau metus laiko nuo 2017 pradžios. Pusę to laiko savo iniciatyva mokėjau 1.5 tarifo už nustatytą valandos kainą, kad turėtų pakankamai laiko prieš susitikimą susipažinti su mano atliktais namų darbais (tai buvo oficialu, joks kyšis, šia prasme jokių jai priekaištų). Pradžioj skyrė vartoti antipsihotikus, po to laisvųjų asociacijų metodu terapino metus laiko. Man pradėjo kilti klausimų dėl taikomos terapijos efektyvumo. Kai akivaizdžiai išaiškėjo, kad ji jau nebeseka kaip aš vykdau jos duodamas užduotis, pradėjo painiotis, supyko, leido sau kelti ant manęs balsą, sakė, kad nesugebu suprasti kas man sakoma, mokytis, daryti teisingas išvadas ir nutraukė tolesnę terapiją. Tada pasijutau, kad esu t.p. taške kur buvau ir kai kreipiausi pagalbos. Nieko naujo neišmokau, niekur nepajudėjau, atrodė, kad tik daugiau degradavau. Vėl gėriau likusius psichotikus. Nei vienos mane kankinusios problemos jos taikoma "terapija" man išspręsti nepadėjo. Visos liko su manim, galėjau jas glušinti, taip kaip ir anksčiau, kad galvos perdaug neužnuodytų, nors tai ir nesprendimas. Savaime suprantama, kad prie jau turimų bėdų, "dovanų" gavau ir veiksnumo apribojimus, tokius kaip atimtą teisę turėti ginklą (tokią teisę turėjau), vairuoti sunkų transportą ir pan., tikėtina, kad B kategorija liks, bent kol kas ji neatimta. Apmaudą ir pyktį "lydžiau" į saviironiją ir sarkazmą (kas man nenauja).
Dabar, praėjus ~5 metams, atrodo, pradeda atleisti, mažiau pykčio, mažiau sarkazmo. Manyje daug tuščios savigraužos ir vidinės agresijos, kas trukdo pilnavertiški gyventi. Atsakymus į rūpimus klausimus pats ėmiau ieškotis internete. Ten yra visko, bet ir daug tikrai vertingos medžiagos, kuri padeda susigaudyti ką daryti.
Tikrai manau, kad ji gera specialistė ir kai tinkamai diagnozuoja problemą gali efektyviai greitai ją išspręsti, tą byloja gausūs geri klientų atsiliepimai (daugiau nei 2 trečdaliai), bet jei kas vyksta ne taip, kaip ji numačius, tai labai užgauna jos ambicijas ir ji to net neslepia.
Kodėl nekomentavau anksčiau, dar tada? Tik todėl, kad savyje nešiojau pernelyg daug pykčio ir negalėjau suformuluoti net sau kas ir kodėl.

2021-06-11, 17:59 | Registruotas lankytojas 2

Labai nemaloni gydytoja. Nusiskundimai,kad paskirtas gydymas nepadeda nelabai domino. Nerekomenduoju nes nesigilina į paciento savijauta,išklauso paviršutiniškai ir net nesistengia priderinti vaistų.

2021-04-20, 18:58 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja skubėjo interpretuoti elgesį ir kreipimosi užklausą. Man net nespėjus suformuoti užklausos ir tik pabandžius įvardinti problemas bei prisistatyti, išgirdau tokias išvadas kaip "Nu jaunimas? Manot, kad jūs viena tokia? Tokia ypatinga visa. Kas ketvirtas jaunas žmogus su tokiom problemom ateina. O šiaip tai, semestro galas universitete, ane." Gydytoja interpretavo kreipimosi užklausą kaip pati susigalvojo, apie problemas su mokslais nė žodžiu neužsiminiau. Ši daktarė man sudarė stereotipais ir post sovietiniu mąstymu besivadovaujančio asmens įspūdį. Man nežymiai paminėjus faktą apie homoseksualaus pobūdžio romantinius santykius, kaip detalę mano gyvenimo istorijoje, gydytojos dėmesys buvo greitai nukreiptas būtent į šį faktą, keliamos prielaidos apie mano asmenybę ir homoseksualumą kaip antrinę psichologinę problemą. Homoseksualumo aš pati nesuvokiu kaip problemos, reikalaujančios gydymo ir nė žodžiu neužsiminiau apie norą "atsiversti". Gydytojos intervencijos buvo aštrios, priešlaikinės, pašaipaus tono. Buvau pastoviai pertraukinėjama, jaučiausi nesaugi. Išsakiau savo nuogąstavimus dėl etinių sumetimų bei vertybių išsiskyrimo ir po 10 min pokalbio išreiškiau norą nebetęsti konsultacijos. Vienu kuo džiaugiuosi, tai šios psichiatrės žmogiškumu dėl konsultacijos apmokėjimo, kurio man atlikti nereikėjo.

2021-04-16, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Ypatingai patikima, žmogiška ir profesionali gydytoja ! Kreipiausi su problema prieš kelerius metus. Kol kas bėdos nesikartoja - išgydė pilnai, bet įspėjo, kad kartotis gali. Jei taip atsitiktų, vėl kreipsiuosi pagalbos tik į ją. Beje, rekomendavau ją kaip puikią specialistę savo pažįstamai, kuri taip pat liko patenkinta šios gydytojos kompetencija.

2020-09-23, 12:53 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja! Skyrė laiko tiek, kiek reikėjo, gavau išsamią konsultaciją. Rekomenduočiau ją visiems:)

2019-07-03, 11:57 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-02-03, 06:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Savinovai. Ji mane pastate ant kojų. Turiu problemų su alkoholiu. Ji manim rūpinosi. Metu bėgyje aš nustojau vartoti. Žinoma depresija dar sergu. Teko pavaikščioti pas daugelį psichiatrų kol dievulis parodė kelią pas ją. Negaliu atsidžiaugti jos profisialumu. Ačiū jums., su pagarba Nemira

2019-01-29, 23:00 | Registruotas lankytojas 1

Noriu pasakyti didžiausią ačiū gydytojai Violetai Savinovai už kantrybę, atsidavimą darbui, mokėjimą bendrauti. Nuostabi ir be galo profesionali gydytoja, kokių šiais laikais mažai sutiksi, gera matyti žmogų, kuris tiki tuo, ką daro ir kantriai bei mandagiai bendrauja su pacientais! Nuoširdi, dėmesinga, savo darbą puikiai išmananti specialistė ir n komplimentų verta profesionalė. Galima tik džiaugtis, kad Lietuvoje dirba tokie šaunūs, mieli ir profesionalūs gydytojai. Tegul Jus visad lydi sėkmė.

2018-09-23, 11:00 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera gydytoja zinanti savo darba rupestinga ir isklausanti problemas gerai pritaikanti vaistus didelis aciu jai uz nuosirdu gydyma tikrai visiems rekuomenduociau sia gydytoja.

2018-08-14, 17:53 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-09-01, 13:34 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja,gera specialiste ,konkreti,puikiai isigilina i zmogaus problemas,padeda spresti iskilusius sunkumus,nuosirdziai pataria!!Rekomenduoju

2017-07-05, 21:06 | IP: *.*.*.*

2017-01-11, 13:36 | IP: 212.59.11.230

Įdomus žmogus. Atrodo labai griežta ir gan akiplėšiška, tačiau akivaizdžiai išprususi, mato, ko reikia žmogui. Pagalvojus, tokiems žmonėms, kaip mes ir reikia griežtesnio žmogaus, kuris mus prižiūrėtų. Bent jau man, pataikė vaistus tiesiai į dešimtuką, labai džiaugiuosi ir esu dėkinga.

2016-08-26, 10:49 | IP: *.*.*.*

2016-07-14, 21:18 | IP: 90.142.231.69

Puiki gydytoja,kartais atrode, jog skaito mane kaip knyga. Zino ka jauciu, kodel, kaip elgiuosi. Jos zodziai mane mobilizuodavo, suteikdavo aiskumo IR pasitikejimo savimi

2016-06-20, 16:05 | IP: 188.69.193.144

Profesionale

2016-04-23, 16:19 | IP: 78.58.144.22

Labai profesionali,daug patarianti.Nė karto neteko suabejoti jos išsilavinimu,žinių patirtimi.Tai žmogus ,pas kurį drąsiai gali eiti.Jokių abejonių!!!

2016-04-18, 08:15 | IP: 84.46.241.128

Jautri, žmoniška, gera specialistė

2016-03-15, 05:41 | IP: 212.59.11.230

labai taikliai įžvelgė problemas, nespėjus net pilnai jų apibūdinti. Džiaugiuosi, kad nėra baisu pas ją lankytis ir atsiverti, profesionali ir kompetetinga gydytoja.

2016-01-19, 19:07 | IP: *.*.*.*

2015-05-05, 19:35 | IP: *.*.*.*

2015-05-05, 07:22 | IP: 94.244.64.170

Labai neprofesionali - demonstruoja savo nuotaikas, kelia balsą ir stengiasi išrašyti kuo daugiau vaistų. Visiškas abejingumas ir nepagarba pacientui.Mano atveju dar ir buvau atvirai pažeminta dėl savo socialinės padėties.

2015-02-27, 12:58 | IP: 78.63.226.114

Profesionali gydytoja, stengiasi ir padeda klientams su problemomis. Daznai terapijos metu kalba ne i tema. Persikrauna klientu skaiciumi, del ko krenta paslaugos kokybe.

2014-12-29, 15:57 | IP: *.*.*.*

2014-08-18, 11:15 | IP: 88.119.128.29

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė

2014-02-07, 21:58 | IP: 78.62.177.17

Nuostabi gydytoja, pakeitusi mano gyvenimą.

2014-02-03, 11:04 | IP: *.*.*.*

2013-11-07, 16:32 | IP: *.*.*.*

2013-06-26, 06:37 | IP: 78.57.138.102

profesionali

2013-06-05, 07:35 | IP: 193.219.75.225

Susidariau profesionalios, nuolat besitobulinančios gydytojos įspūdį. Padėjo rasti kelią savoms problemos spręsti.

2013-05-31, 17:34 | IP: 94.244.89.209

Nuostabi gydytoja,išklausanti,suprantanti,patarenti,labai maloni,gera,net bendraut iš Jos iseini pakilėtas

2013-05-31, 17:27 | IP: 94.244.89.209

Buvau pas gydytoja tik vieną kartą,bet labai patiko,atėjau liudna,o išėjau pakilėta,labai šilta,supratinga,maloni,kreipenti dėmesi į žmogaus problemas,jau senai buvau sutikus tokia gydytoja

2013-05-29, 10:05 | IP: 193.219.180.59

puiki specialistė

2013-05-29, 09:53 | IP: 193.219.180.59

Nežinau ar Kauno mieste yra geresnė savo srities profesionalė.
Gaila, kad jau nebedirba Centro poliklinikos PSC...

2013-05-16, 11:57 | IP: 212.117.15.206

Nuostabi gydytoja ir kaip specialistė ir kaip žmogus

2013-05-14, 06:05 | IP: 87.247.112.11

Labai įdomi specialistė. Nevynioja į vatą. Padėjo rasti atsakymus į daugelį klausimų.

2012-12-27, 14:00 | IP: *.*.*.*

2012-08-10, 20:29 | IP: *.*.*.*

2012-08-02, 20:39 | IP: *.*.*.*

2012-08-02, 20:30 | IP: *.*.*.*

2012-06-19, 07:25 | IP: 88.222.38.132

Gydytoja, ne tik savo profesionalumu, bet ir charakterio bruožais įkvėpė man stiprybės, pasitikėjimo savimi ir išmokė jaustis laiminga. Esu labai dėkinga šiam nuostabiam žmogui.

2012-02-14, 15:33 | IP: 87.247.66.62

Labai maloni gydytoja.laikui einant žiūrėsim ar profesionali?

2011-12-04, 15:57 | IP: 178.16.40.25

Aukstas pilotazas, pagarba jai

2011-10-20, 00:37 | IP: 78.62.177.60

Labai gera gydytoja

2011-04-18, 12:13 | IP: 193.219.180.250

Profesionali,puikiai ismanati savo darba. Is zmogiskos puses galima vertinti tik PUIKI. Jei rasomi blogi atsiliepimai- tikriausiai su paciais pacientais yra ne viskas tvarkoje. Jei visi polikliniku specialistai tokie butu-tikrai nebutu tokio neigiamo poziurio i medikus....

2011-02-02, 12:47 | IP: 193.219.163.11

Tikrai profesionali siuolaikiska gydytoja. Nepersanti savo nuomones, prisitaikanti prie paciento poreikiu ir galimybiu.

2010-11-18, 22:03 | IP: *.*.*.*

2009-10-05, 20:43 | IP: 78.62.73.6

Ekspresyyvi, bet labai gerai ismananti savo darba. Lankausi nuolatinei psichoterapijai ir pasijauciau kitu zmogu. Rekomendavau sia gydytoja savo artimiesiems