Pacientai, kurie rekomenduoja Alena Pauliukovich, %

Išduota: 2005-12-01, Nr. MPL-07692, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pauliukovich Alena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pauliukovich Alena?

2020-02-21, 06:25 | Registruotas lankytojas 1

Įžeidžiančiai kalbėjo, menkino! Labai negeras žmogus. Tikiuosi, kad likimas yra!!!

2020-02-18, 19:05 | Registruotas lankytojas 1

Nesitikėjau, kad būna tokių malonių gydytojų valstybinėje įstaigoje. Atidi, maloni, išklauso, švelni...super gydytoja.

2019-11-21, 08:19 | Registruotas lankytojas 1

Negaiškite laiko apsilankymams pas šia gyditoja. Mano nuomone, neturi jokio nuoširdumo, pagarbos pacientui, noro išgyditi. “Pribūrė” dalyku į paciento kortele, apie kuriuos man nei puse zodzio neuzsimine. Kaip sako, “niekuo negaliu padėti”. Todel labai stipriai nerekomenduoju, nes tikrai neturi kuo padėti. :)

2019-10-29, 16:57 | Registruotas lankytojas 2

Prieš vizitą pas šią gydytoja prisiskaičiau labai prastų atsiliepimų, todėl laukdama prie kabineto kiek bijojau... Gan nedrąsiai įėjau į kabinetą, nes nežinojau ko tikėtis. Tačiau gydytojos elgesys palyginus su atsiliepimais buvo išties geras. Esu jauna, todėl ji ramino mane, kad neskaudės per apžiūra(nors ir ne pirmą kartą lankiausi pas ginekologe). Maloniai bendravo, šypsojosi, domėjosi mano bendra sveikata, bandydama rasti priežastį mano nusiskundimui. Buvo keletas galbūt kiek nejaukių momentų, tačiau dėl jų tikrai neverta peikti gydytojos.
Pas šią gydytoja greičiausiai teks apsilankyti dar kartą, todėl tikiuosi, kad jos elgesys bus toks pat malonus kaip ir per pirmąjį vizitą.
Kol kas tikrai rekomenduoju!

2019-10-23, 20:10 | Registruotas lankytojas 4

Gana taktiska medike tik prislekta Klaipedos ligotos aplinkos.viska kas priklauso pasako,israso.Mandagi.Kalba aiskiai,nemeluoja kaip nedaugialis.Puikus specialistas.Duok dieve Jai drasos,jegu.Besilaukiancios rekomenduoju.

2019-09-10, 09:46 | Registruotas lankytojas 1

Pirma nestuma turejau pas kita ginekologe, po jo persirasiau pas gydytoja A.Pauliukovich. Esu labai patenkinta, visada gaunu issamia informacija, atsakymus i klausimus, nuraminima, kada jo reikia. Viska paaiskina taip, kad suprastu neturintis medicininio issilavinimo zmogus. Dabar laukiuosi antro ir jau nuo pradziu dziaugiuosi, nes su pirmu pas kita gydytoja bijojau net paklausti. Tikrai nezinau kodel tiek negeru patirciu, bet man si gydytoja - NUOSTABI. Ir lankausi pas ja jau astuonerius metus. Ne karto nenesiau jokiu vokeliu ar saldainiu.

2019-02-19, 10:51 | Registruotas lankytojas 1

Labai nudziugau, kad pas sia gydytoja nera tokiu eiliu, kaip gretimame kabinete dirbancios gydytojos. Tik veliau supratau kodel. Ogi todel, kad si gydytoja sedi ir laukia duokles. Kaip kitaip suprasti, jeigu 3 kartus atejusi nesugebejo paskirti kazkokios priemones nuo menopauzes bedu. Cia gi elementarus prasymas, ne kazkas sudetingo. Kosmaras ir laiko gaisimas. Nukreipe konsultacijai pas chirurga onkologa ir pasake, tegul jis paskiria tau vaistus. Kaip suprasti, nezinau.

2019-01-07, 18:06 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Nėštumas antras, lankiausi pas įvairias ginekologes-akušeres pirmo nėštumo metu, todėl galiu teigti, jog niekuo neprastesnė už kitas. Mane pakonsultavo išsamiai, apžiūrėjo ir tikrai apžiūra atitiko higienos normas.

2018-12-14, 16:45 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią "specialistę" keletą kartų. Nemaloni, akivaizdžiai tyčiojasi iš pacientų, negerbia, net nesiklauso ką pacientas žino apie savo būklę ir ko jam reikia, nagus krapštosi, atliekant ekoskopija net pirštinių neapsimauna, nerasdama paciento knygelės padriebia ant stalo ir liepia susirast savo. Kalbasi su kolegę apie kitas pacientes neklausdama kokių problemų turiu ir kaip jas reiktų spręsti...Užsukus dar vienai gydytojai 10 min prabuvau ant stalo kol jos kalbėjosi apie darbo pakitimus!
Užtrukau dvi valandas nieko negavusi,o man reikėjo siuntimo operacijai! Tokias "specialistes" reikia skųsti ir šalinti iš darbo vietos.

2017-12-08, 10:02 | Registruotas lankytojas 1

Esu jauna, negimdžiusi 25 metų mergina. Turiu savo ginekologą kitoje klinikoje, tačiau pas jį patekti apžiūrai man kaip įprastai reikėjo siuntimo. Dėl man nesuprantamų priežasčių šeimos gydytoja siuntimo neišrašė ir nusiuntė pas ši ginekologę, neva ji man turėjo išrašyt siuntimą. Atėjusi pas šią gydytoją mačiau ją pirmą kartą, žmogiškai jos paprašiau siuntimo pas savo ginekologą. Deja buvau šokiruota. Viso susitikimo metu patyriau patyčias. Buvau vadinama vaikeliu, ir primigtynai prašoma atsigulti ant apžiūros stalo, nes be jos ,,kompetetimgo'' įvertinimo neva negaliu gaut siuntimo. Man bandant sakyti, kad to daryti nenoriu, ji pasakė ,,vaikeli, kol nesukišiu tau savo pirštų tu siuntimo negausi''. Labai menkino kitus Klaipėdos misto ginekologus ir vis kartojo, ka jų poliklinika II lygio pagal gerumą Klaipėdoje.
Kadangi man žūt būt reikėjo siuntimo, atsiguliau ant patikros stalo...man begulint j i pradėjo aikčioti ir šaukti kaip man kažkas yra blogai ir seselei diktavo man nesuprantamus terimus. Aš pradėjau verkti ir paprašiau, kad paaiškintų kas man yra. Ji atsakė, kad esu pakankamai išsilavinusi, kad išsiaiškinčiau pati. Po apžiūros dar paklausė ar norėsiu gydytis pas ja ar vis dėlto rašyti siuntimą. Aišku, pasakiau (verkdama), kad rašytų siuntimą, atsakė :,, Nu vaikeli, ar tik nepasigailėsi''.
Po vizito pas šį antžmogį nemačiau nei kur vairuot, nežinojau nei kaip užmgti. Išsivertusi jos išvadas sužinojau, kad man tik kiaušidžių uždegimas. O ji teigė kad tai net mano vaisingumui gali pakenkti. Esu itin pikta, tokie žmonės negali dirbti. Ketinu kreiptis į žiniasklaidą.

2017-10-24, 16:56 | IP: *.*.*.*
2017-03-23, 15:55 | IP: *.*.*.*
2017-01-28, 00:35 | IP: 86.100.170.15

Nuostabi gydytoja : skiria pakankamai laiko, atsako į visus klausimus, pateikia aiškią informaciją, nuramina. Rekomenduoju.

2016-12-28, 13:20 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-10, 21:16 | IP: *.*.*.*