Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Eduardas Bartkevičius, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12248, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

74.4% Complete
3.7

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

94.4% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

91.9% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

90.2% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

86% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

77% Complete
3.9

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

87.6% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-04, 14:02 | 3

Mano patirtis su šiuo gydytoju - baigėsi depresija. Papuoliau į tikrą klaną tarpusavyje susietų gydytojų. Bet jei iš pradžių- kreipiausi dėl traumos. Paskyrė operaciją - operacijos dieną užėjo į palatą ir aš paklausiau kiek apytiksliai užtruks. Patys vertinkite, gydytojas atsakė - "tai kas kokybiškai daroma, daroma ilgai ir daug kainuoja". Po operacijos į palatą atėjo tik 3 d. Skambinau į mobilųjų kai sutino kelias, bijojo ir komentuoti. Po operacijos turėjau privačiai 4 mėn reabilitacijos. Reabilitacijai skyriau visas jėgas - namai atrodo kaip sanatorija...Nieks nepadėjo. Kiekvieno vizito metu (kas mėnesį)- sakė, kad taip normalu ir mažai apžiūrinėjo koją o tuščiai kalbėjo - manau, visi supras ko norėta. Konsultavausi su kitais, gydytojais, nes situacija blogėjo, jau buvo aiški problema...operacija nepavyko ir dar pridarė daug komplikacijų (kontraktūra, palikta geležis kelyje, atšoko implantas, kuris tariamai turėjo ištirpti...bet neištirpo ir pradėjo drąskyti koją viduje po 8 mėn po operacijos). Paklausius apie geležį, daktaras net nenorėjo kalbėti telefonu. Jau daugiau kaip metai kaip nevaikštau ir sulaukiau antros operacijos, tik pas kitą gydytoją. Spręskite patys - kainuos tikrai nemažai....bet kad būtų bent kokybiška. Svarbu per tokius rekomenduotus gydytojus ir jų pasekmės nepapulti pas psichologus, ką jau kalbėti apie patirtas komplikacijas ir nemalonumus darbe dėl ilgo nedarbingumo. Beje, gydytojas siunčia atlikinėti reabilitacijas mokamai pas savo draugus ir siuntinėja pas kitus gydytojus dėl kitų problemųir klausia ar tikrai apsilankiau, bet neklausia apie tokio siuntimo rezultatą. Kitaip tariant – svarbu toliau padalyvauti visai nepigiai užburtame rate.

2019-04-20, 01:33 | 1

Super gydytojas. Operaciją atliko nepriekaištingai.

2017-09-28, 16:57 | IP: 85.206.12.137

Gydytojas labai draugiškas, maloniai sutiko, maloniai bendravo. Iš karto nustatė diagnozę, tikras profesionalas ! Susitikimas su daktaru tikras malonumas

2017-09-28, 15:48 | 1

Labai malonus gydytojas. Paskyrė visus reikalingus tyrimus, davė siuntimus ir tiksliai išsiaiškino problemos priežastis, rekomendavo gydymą.

2017-06-29, 00:48 | 11

Labai geras Gydytojas ir Žmogus. Iš didžiųjų raidžių. Dar psichologas nerealus. Nebijo konsultuotis su kolegom, kai pačiam gydytojui situacija nėra visiškai aiški. Į operacinę irgi kviečia kolegas, kai reikia patarimo ar pagalbos. Labai rekomenduoju! Ir taip, po gydytojo operacijų reabilitacija labai greita! Viskas puikiausiai gyja. Turi gydytojas "lengvas rankas". Ilgiausių metų ir darbingo ilgaamžiškumo!