Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Povilonienė, %

Gydytojas onkologas chemoterapeutas

Išduota: 2006-01-25, Nr. MPL-07824, Galiojanti

2.1

2019-06-01, 14:50 | 5

Ji isgyde mano vyra, kuriam buvo 4,stadijos su metastazemis vezys.Nehoksino limfoma.Zomogus jau 10metu gyvena sveikas ir laimingas po gydimo.Labai dziaugiuosi, kad ji gydis mano mama, kuriai yra dabar zarnyno vezys.Si gyditoja isgelbejo mano vyra, ir labai tikiu, kad isgelbes ir mama ...

2019-04-29, 12:20 | 1

Gerb. Gydytoja Irena Povilonienė yra labai dėmesinga, rūpestinga, atsakingai atlieka savo darbą. Nuoširdžiai domisi paciento liga ir taiko jam tinkamiausią gydymo metodą. Domisi naujausiais medicinos pasiekimais , dalyvauja tarptautinėse konferencijose.
Labai ačiū Gydytojai už nuoširdų gydymą ir suteiktą viltį pasveikti.

Pagarbiai,
Lina Ruseckienė

2019-04-28, 22:04 | 3

Gydytojas paskirtas gydymas ir dėmesys leido mūsų tėčiui išgyventi dar 7 metus po diagnozuotos ligos. Tai yra gydytojos stebuklas, kurio niekas tuo metu negalėjo tikėtis. Visa širdimi būsime už tai visą gyvenimą dėkingi.
Žmona ir vaikai Kasperavičiai.

2019-02-27, 13:26 | 6

Dėkojame gydytojai Irenai Povilonienei už dėmesingumą, paprastumą, nuoširdumą, kantrybę, empatiją, už begalinį atsidavimą darbui, už mamai suteiktą šansą GYVENTI. Begalė tyrimų, vizitai pas Jus, mūsų nuolatiniai skambučiai (kurie visada buvo išklausyti), imunoterapijos laukimas, jos paskyrimas (kompensuojamos!), Jūsų profesionalumas dovanojo mūsų mamai antrą gyvenimą. Būna medikai ir medikai iš pašaukimo, tokie kaip Jūs. Kupina dėkingumo širdimi linkime Jums kuo geriausios kloties, profesinės sėkmės, sveikatos.

2019-01-29, 18:40 | 1

Gydytoja nuo dievo, kiekvieną dieną maldose ją minėsiu.
Pagarbiai, Danguolė Sabonytė