Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Povilonienė, %

Gydytojas onkologas chemoterapeutas

Išduota: 2006-01-25, Nr. MPL-07824, Galiojanti

2.1

2019-06-01, 14:50 | 3

Ji isgyde mano vyra, kuriam buvo 4,stadijos su metastazemis vezys.Nehoksino limfoma.Zomogus jau 10metu gyvena sveikas ir laimingas po gydimo.Labai dziaugiuosi, kad ji gydis mano mama, kuriai yra dabar zarnyno vezys.Si gyditoja isgelbejo mano vyra, ir labai tikiu, kad isgelbes ir mama ...

2019-04-29, 12:20 | 1

Gerb. Gydytoja Irena Povilonienė yra labai dėmesinga, rūpestinga, atsakingai atlieka savo darbą. Nuoširdžiai domisi paciento liga ir taiko jam tinkamiausią gydymo metodą. Domisi naujausiais medicinos pasiekimais , dalyvauja tarptautinėse konferencijose.
Labai ačiū Gydytojai už nuoširdų gydymą ir suteiktą viltį pasveikti.

Pagarbiai,
Lina Ruseckienė

2019-04-28, 22:04 | 1

Gydytojas paskirtas gydymas ir dėmesys leido mūsų tėčiui išgyventi dar 7 metus po diagnozuotos ligos. Tai yra gydytojos stebuklas, kurio niekas tuo metu negalėjo tikėtis. Visa širdimi būsime už tai visą gyvenimą dėkingi.
Žmona ir vaikai Kasperavičiai.

2019-02-27, 13:26 | 6

Dėkojame gydytojai Irenai Povilonienei už dėmesingumą, paprastumą, nuoširdumą, kantrybę, empatiją, už begalinį atsidavimą darbui, už mamai suteiktą šansą GYVENTI. Begalė tyrimų, vizitai pas Jus, mūsų nuolatiniai skambučiai (kurie visada buvo išklausyti), imunoterapijos laukimas, jos paskyrimas (kompensuojamos!), Jūsų profesionalumas dovanojo mūsų mamai antrą gyvenimą. Būna medikai ir medikai iš pašaukimo, tokie kaip Jūs. Kupina dėkingumo širdimi linkime Jums kuo geriausios kloties, profesinės sėkmės, sveikatos.

2019-01-29, 18:40 | 1

Gydytoja nuo dievo, kiekvieną dieną maldose ją minėsiu.
Pagarbiai, Danguolė Sabonytė

2018-04-12, 21:56 | 6

Nuostabi gydytoja. Šilta, dėmesinga, nuoširdi. Priėmė jau pasibaigus darbo valandoms. Paskyrė visus reikiamus tyrimus, išsamiai paaišino situaciją ir būsimą gydymą.
Linkiu kuo geriausios kloties jai!

2018-03-12, 20:25 | 2

Tai viena nuostabiausių gydytojų ,kurias teko sutikti gyvenime. Taip,kartais ji būna grubesnė,bet NIEKADA nežiūri į savo darbą pro pirštus,visada išsamiai išanalizuoja visus tyrymus ir daro viską,kad padėtų. Mielieji,kurie taip piktai kalbat apie šią gydytoją,turėtumėt prikelt iš miego savo sąžinę.
Kai susiduri su tokia diagnoze ,svarbiausia teisingas gydymas bei tikslinga ligos priežiūra.Visa tai šimtu procentu gauni iš šios gydytojos,dar ir dalį jos širdies. Gydytoja niekada nenumoja ranka,kai kreipiesi dėl pablogėjimo,net tiesiogiai nesusijusių su vežiu. Nereikia pamiršti,kad už savo ir net už artimųjų sveikatą esame atsakingi patys ir savo norą pasveikti ar padėti pasveikti reiktų pabrėžti ne tik žodžiais,bet ir veiksmais.
Esu dėkinga gydytojai už savo mamą,kuriai operavęs gydytojas skaičiavo 1,5-2m. Gydytojos Povilonienės dėka mamą turėjau 6m. po ligos diagnozes ir tik šios gydytojos kompetencijos ir atsidavimo darbui dėka. Duok Dieve,jai sveikatos ir kantrybės. Tad prieš spjaudami į šulinį,gerai pagalvokit kas iš jo gers. O nuotaikos visiems papuolos visokios.Mes gi žmonės,o ne robotai.

2018-02-23, 10:50 | 4

Labai gera Gydytoja, tokiu siais laikas labai reta. Paskire visus reikalingus tyrimus, labai isigilino i mano liga, labai padejo, labai kvalifikuota, nustabi Gydytoja. Labai dekinga. Aciu.

2017-08-30, 16:32 | 4

Labai gera speceliste.

2017-01-03, 17:30 | IP: 81.7.97.166

2009 m. buvau operuota (kiaušidžių vėžys, 3 stadija), po operacijos pakliuvau pas šią gydytoją. Žinoma, nepuolė bučiuotis, bet ir nieko baisaus nepadarė. Tik va supyko labai, kai bandžiau vokelį paduoti, buvo labai gėda, net prisiminti nenoriu. Per tuos 7 metus buvo ne vienas atkritimas (net keturi), bet patikėkit aš vis dar gyva, energinga, einu darbą, keliauju, sportuoju. Ir manau, kad ne be gerb. gydytojos pagalbos. Tiesiog nesuprantu blogų komentarų apie ją, aišku žmonės sunkiai išgyvena artimųjų ligą, bet supraskim: vėžys yra vėžys - stebuklų nebūna. Netikiu, kad gydytoja specialiai nieko nedaro, matomai, viskas, kas įmanoma, jau būna padaryta. Juk ir artimieji dažnai būna labai pikti.
Aš asmeniškai, labai bijau prarasti (patekti pas kitą) gydytoją.
Dabar dalyvauju tyrime ir bendrauju su kita nuostabia gydytoja, bet visada žinau, kad jei turėsiu klausimų, galiu pas ją užeiti - neišvarys.