Pacientai, kurie rekomenduoja Sigitas Petraitis, %

Išduota: 2009-02-20, Nr. MPL-12515, Galiojanti

Petraitis Sigitas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Petraitis Sigitas?

2019-06-10, 08:50 | 1

Dirba savo žmonos V. Petraitienės įmonėje, už savo paslaugas ( vienkartinį apžiūrėjimą, paėmė 75 EUR) jokio dokumento apie pinigų gavimą neišrašė. Atlikus gydytojo siuntimu mokamus tyrimus ( tyrimo rezultatai buvo nusiųsti tiesiai gydytojui), ginekologas nesiteikė parašyti atsakymą apie tyrimų rezultatus, nors vizito metu buvo paprašyta užrašyti el. pašto adresą. Ilgai bandžius prisiskambinti, ind. įmonės savininkė Vida Petraitienė, paaiškino, kad turiu vykti į tyrimus atlikusią įmonę, pasiimti tyrimų rezultatus ir eiti pas savo šeimos gydytoją. Klausimas: už ką buvo paimti pinigai, už išrašytus tyrimus? Mano nuomone už vizitą sumokėti pinigai apima ir tyrimo rezultatų nagrinėjimą bei gydymo paskyrimą. Pas p. V. Petraitienę irgi teko laukti daugiau valandos, jokių dokumentų apie pinigų sumokėjimą nebuvo išrašyta. Aptarnavo nemaloniai, paskambinus reiškė susierzinimą dėl laiko gaišimo. Tai mano laikas buvo veltui sugaištas ieškant atsakymų.

2017-08-06, 14:07 | IP: 78.56.50.62

10 metų atgal rekomendavus draugei apsilankiau. Daktaras išgydė mane, esu sveika ir nejaučiu nuolatinio diskomforto, ko kiti daktarai net nematė anksčiau. Periodiškai primena dėl pasitikrinimų, visada viską išsamiai paaiškina. Labai rekomenduoju, nes tokių daktarų vienetai. Situacija buvo mano sudėtinga, vartojau daug ir brangių ir pigių vaistų, bet svarbiausia, kad man jis padėjo. Jei ne Sigitas, niekada ir nebūčiau galėjusi susilaukti vaikų.

2017-03-03, 00:21 | IP: 78.61.50.209

Gydytojas iš Didžiosios raidės. Ačiū Jam ir pagarba Jo darbui ir profesionalumui.

2016-10-07, 16:59 | IP: 88.119.204.191

Nuostabus gydytojas. Tikras savo srities specialistas.

2016-09-06, 16:28 | IP: *.*.*.*
2011-03-29, 15:18 | IP: 188.69.225.179

Nuostabus gydytojas, puikus savo profesijos žinovas ,gebantis patarti, paaiškinti esamą situaciją.

2011-01-31, 00:01 | IP: *.*.*.*

2010-06-07, 22:34 | IP: 79.132.183.221

Nelabai suprantamas klausimas apie kainas, vertes ir dovanas.... Tiesiog džiugu, kad yra tokių profesionalių specialistų, kurie dar vis likę ŽMONĖMIS. "Respekts" Jums gerb. Daktare. :) Jei tik imtų oficialiai - mielai mokečiau (na, be čia ne specialisto, o valstybes valdymo problema)

2009-10-23, 20:40 | IP: 88.119.230.210

Esu labai geros nuomones apie si gydytoja, man jis buvo svelnus, atidus, labai kruopsciai ir neskubedamas atlieka proceduras, konsultuoja, viska labai aiskiai paaiskina apie esama sveikatos bukle pataria kur kreiptis toliau,jo kompetencijai neturiu priekaistu. Galiu pasakyti, tik gerus zodzius is tu "pasimatymu" su juo. Uzkliuvo tik viena, kad nelabai linkes dometis netradicines medicinos gydymu salia tradicinio gydymo.O juk tai tikrai, mano manymu, netrukdo, bet tik papildo, galbut pagerina gydymo efekta :) Linkiu nebuti tokiu kategorisku siuo klausimu, daktare Sigitai ;)