Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Baužytė, %

„Endemik“ (Vilnius)

Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08192, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

„Endemik“ (Vilnius)
2024-01-07, 13:49 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja pasirode labai maloni, lankiausi pas ja Antkalnio poliklinikoje, kai atvykau budama 5 savaite nesvia su prasidejusiu kraujavimu. Taciau turiu paatrinti pries tai skaitytam komentarui, kad gydytojai nesiseka nustatyti nesivystancio nestumo. Gydytoja rado embriona, taciau nerado jo sirdies darbo, teige, kad jis mazas ir reikia laikti iki 6 savaites. Teige, kad jokiu savaiminio persileidimo indikaciju ji nemato ir, kad toks kraujavimas gali trukti 2-3 savaites nestumo metu. Israse progesterono nestumo palaikymui. Naudojau visa savaite progesterona, visa savaite kraujavau kresuliais. Nuejau pas kita gydytoja po, ji iskarto pasake, kad jei embrionas buvo matomas, bet be sirdies veiklos, reiskia toks nestumas nesivystys, nes sirdien darbas turi buti matomas net jei embrionas aguonos grudelio dydzio…

2023-11-29, 20:07 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, nuoširdi, šilta ir profesionali gydytoja.

2023-07-27, 22:10 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja pazistu nuo 2019 metu, tik geriausi atsiliepimai, beeet viskas pasikeite apsilankus pastojus antra karta 2023. Deja, gydytoja neturi kompetencijos nustatyti nesivystancio nestumo, viskas gerai sake ji, nestumas gimdoje, neatitinka savaiciu, taciau gali buti, kad ovuliacija velesne buvo, pas gydytoja lankiausi 2 kartus, nieko visiskai ji man nepasake apie tai kad su nestumu kazkas blogai, zodziu su negyvu embrionu pravaiksciojau iki 11 sav., kol neivyko tas kas turi ivykti. Apmaudu, labai apmaudu, kad moki tokius pinigus o galiausiai guli su skausmais, rasai atsiliepima, ir galvoji kaip taip galima, kaip taip galima dirbti, tiesiog sluoti pinigus ir nulis atsakomybes uz savo darba.

2023-05-15, 20:31 | Registruotas lankytojas 4

Pas gydytoją patekau atsitiktinai ligoninės priėmime.
Buvau maloniai nustebinta kaip atidžiai gydytoja išklausė visus nusiskundimis, apžiūrėjo, skyrė gydymą ir vertingų patarimų.

2023-01-03, 22:09 | Registruotas lankytojas 6

Kažkaip likau nesuprantusi.
Atėjau pas daktare prižiūrėti nėštumo 9sav, išleido ir sakė eiti pas šeimos gydytoja ir grįžti vos ne 20 savaite. Likau labai nusivilusi, nes ne visada šeimos gydytojas tinka nėštumo priežiūrai ar vaistų paskirimui. Sakė, pasidaryt tyrimus 12 savaite ir, kad i esveikata įkels kuriuos turėčiau pasidaryt, nesulaukusi jokio sąrašo paskambinau tai man pasake vėl, kad šeimos gydytoja lai suziuri.
Buvau pas ją privačiai narmedoje, moku pinigus ir mokeciau už tyrimus kiek reiketu, tiesiog norejau, kad mane prižiūrėtų tinkamai o ne mėtytu per poliklinikas, norėčiau lankytis poliklinikoj nebūčiau ėjusi pas ją privačiai. Dabar kaip durne žengiu i antra trimestra net knygeles neturėdama, nes reikėjo iš naujo ieškoti gydytojos ir laukti vizito, vis gi šventinis laikotarpis…
Gailiuosi savo pasirinkimu ir iššvaistyto laiko.

Apie ją daug geru atsiliepimu ir tikiu, kad yra geras specialistas ir artimu rate ją yra pagyrė, bet nu man tai suvelė kažkokia nesąmonė ir betvarke, besilaukiančiai norisi tik saugumo o ne mėtymu.

2022-11-26, 21:01 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Nuramino, davė patarimų, atsakė į visus rūpimus klausimus. Nuoširdžiai dėkoju. Jeigu reikės eisiu tik pas Ją.

2022-10-24, 15:33 | Registruotas lankytojas 6

Dėl kraujoplūdžio buvau pristatyta į Antakalnio ligoninės priimamąjį, mane apžiūrėjo ir konsultavo tuo metu budėjusi gydytoja E.Baužytė. Daktarė domėjosi ankstesniais tyrimų rezultatais, skyrė laiko įsigilinimui į mano atvejo istoriją, elgėsi rūpestingai ir jautriai. Paskirta simptominio gydymo formulė buvo aiški ir nuosekli.
Nors toliau tenka tirtis ir gydytis pas kitus specialistus, šviesiai prisimenu gydytojos E.Baužytės suteiktą pirmosios pagalbos konsultaciją.

2022-10-10, 09:08 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Pas ją pakliuvau visiškai atsitiktinai, ty atvykau i priimamaji ankstyvo nestumo stadijoje pastebėjus kraują. Deja gydytoja turėjo konstatuoti persileidimą, bet tokio šilto, malonaus geranoriško vizito nė negalėjau tikėtis. Gydytoja buvo beprotiškai maloni, labai atidi tokią jautrią akimirką, kabai kantriai ir smulkiai paaiškino tolimesnę eigą. Labai tvirtai rekomenduoju, fantastiška gydytoja

2022-09-22, 21:15 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią gydytoją nėštumo pradžioje mokamoje klinikoje.
Nepatiko, kad daktarė "varė" ant savo darbovietės, vartojo necenzūrinius žodžius.
Bendravimas buvo ne itin malonus, bijojau kažko klausti, nes atsakymai buvo griežti.
Galiausiai susirgus covid nėštumo metu, ji neturėjo laiko manęs pakonsultuoti, žadėjo perskambinti ir niekada to nepadarė.

2022-08-24, 16:59 | Registruotas lankytojas 4

Aukštos kompetencijos gydytoja, malonus bendravimas, aiškus minčių dėstymas, viską plačiai papasakojo, supažindino. Gydytoja itin švelniai paėmė tepinėlį bei atliko echoskopiją. Nuoširdžiai dėkoju Jums, gydytoja, už taip atliekamą nelengvą gydytojo darbą.

2022-08-20, 00:10 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, pas kurią pakliuvau atsitiktinumo dėka, nes ieškojau gydytojo antrai nuomonei dėl išgirstos diagnozės gauti. Gydytoja atsakė į visus mano klausimus, kalbėjo konkrečiai be pagražinimų, bet kartu ir be nereikalingo gąsdinimo. Išgirdau konkrečią diagnozę, planą, ką turiu daryti, sulaukiau pagalbos ir tik gydytojos greitos reakcijos dėka buvau nusiųsta skubiai operacijai. Kas labai svarbu man, kaip pacientei, gydytoja labai empatiška - negaili padrąsinančio žodžio, išgirdus diagnozę, kuri atrodo išstumia pagrindą po kojomis. Ačiū Jums! Džiugu, kad pasirinkote gydytojo specialybę.

2022-07-20, 13:20 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabiausia gydytoja pas kokią kada yra tekę būti.
Atidi, išklauso visus nusiskundimus, pati įdėmiai išklausinėja. Netgi duoda patarimus pas kokius kitos srities specialistus reiktų kreiptis. Atsižvelgia į visas sveikatos problemas ir bando vertinti visapusiškai. REKOMENDUOJU!

2022-04-22, 16:03 | Registruotas lankytojas 4

Labai nuoširdi, gera gydytoja.

2022-04-22, 16:01 | Registruotas lankytojas 4

Labai nuoširdi, gera gydytoja.

2022-04-08, 08:06 | Registruotas lankytojas 5

Pati nuostabiausia ginekologė mano gyvenime.❣

2021-12-31, 15:13 | Registruotas lankytojas 1

Gruodžio 28d.buvo atlikta konizacija, kurios metu man nudegino dalį lytinės lūpos(siandien ginekologas patvirtino) gydytoja nei pusė žodžio neužsiminė kad kažkas prideginta, jau ketvirtą dieną negaliu nei i toleta normaliai nueiti, nei vaikščioti, nei sėdėti, nei miegoti. Pastoviai skauda. Niekas negija. Mano ginekologas pasiūlė man tepti žaizdas betadinu, skausmas nežmoniškas. Tikiuosi kad tai tik vienetiniai tokie atvejai ir gydytoja pamatys kokius skausmus patiria jos pacientai, per jos klaidas ar neatidumą. Dar papildysiu praėjus 8 dienom po operacijos gydytoja papildo išraša ir parašo kad iskarto po operacijos pastebėjo jog nudeginta mažoji lytinė lūpą ir rekomenduoja gydymą sudocremu ir bepanthen. Nors dar kartą paminėsiu niekas man nieko nepasakė ir popieriniame išrašo variante nieko nera

2021-12-02, 13:48 | Registruotas lankytojas 1

Geriausia gydytoja pas kurią teko lankytis!!!

2021-09-29, 21:44 | Registruotas lankytojas 1

Nereali! Dešimt balų!

2021-09-07, 08:16 | Registruotas lankytojas 1

Tokio profesionalios, šiltos Gydytojos dar nebuvau sutikusi. Man niekada ne vienas nebuvo taip aiškiai, konkrečiai išaiškines kas atsitiko ir kodėl taip. Aš esu labai dėkinga už priėmimą, už skirtą laiką, linkiu didžiausios sėkmės Jūsų karjeroje toliau, tokių gydytojų kaip Jūs labai mažai,esate nuostabi! Ačiū dar kartą!

2021-06-10, 14:56 | Registruotas lankytojas 2

Kokio puikumo gydytoja! Nuostabus bendravimas, konkretūs klausimai, išsamūs komentarai. Labai profesionali ir dalykiška. Nors buvau tik profilaktiniam patikrinimui, tačiau gavau daug daugiau informacijos negu tikėjausi. Labai rekomenduoju!

2021-04-24, 12:59 | Registruotas lankytojas 2

Rūpestinga, atsakinga ir maloni gydytoja. Linkiu visiems pas ją pakliūti

2021-04-24, 12:59 | Registruotas lankytojas 2

Rūpestinga, atsakinga ir maloni gydytoja. Linkiu visiems pas ją pakliūti

2021-01-15, 23:43 | Registruotas lankytojas 1

Pas šita gydytoja gimdžiau prieš 19 metu(mergaite). Ji fantastiška kaip žmogus ir kaip specelistė. Kai dukrai reikėjo apžiūros, ilgai ieškojau būtent šitos daktarės. Ir radau ! Ji taip ir liko tokia maloni, miela ir rūpestinga gygytoja. Gydytoja iš didžiosios raidės ...

2020-12-10, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas dovana.

2020-11-30, 21:13 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi, šilta, kompetetinga gydytoja. Retai kada patenki į tikrai geras rankas ir gauni visapusiškq palaikymą, nuoširdumą, išsamią konsultaciją, tikslią diagnozę. Jokios panikos, ramybė ir pasitikėjimas, su gera humoro doze. Ačiū begalinis, Egle, Jūs tikra profesionalė ir tikras žmogus.

2020-08-15, 13:14 | Registruotas lankytojas 3

Visapusiškai žiūrinti į pacientės sveikatą gydytoja, atidžiai apžiūri, aiškiai viską komunikuoja ir savo iniciatyva atnaujina žinias - pavyzdžiui, žino, kokius vaistus galima išrašyti žindančioms moterims, ką tikrai ne apie kiekvieną gydytoją galima pasakyti. Tiek aš, tiek šeimos narės, kurioms rekomendavau šią gydytoją, buvome be galo patenkintos, o teko lankytis pas daug ginekologų. Šita tikrai geriausia

2020-06-04, 13:45 | Registruotas lankytojas 6

Dukart lankiausi pas gydytoją, bet tik profilaktiškai. Išsamiai pakonsultavo, atsakė į visus rūpimus klausimus, pati domėjosi mano savijauta ir davė daug naudingų rekomendacijų ir patarimų. Kas kelerius metus, profilaktinei apžiūrai einu tik pas šią gydytoją! Tikra pozityvumo bomba!

2020-06-01, 08:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai labai maloni gyditoja!! Aciu!

2020-05-16, 16:37 | Registruotas lankytojas 1

Nereali gydytoja. Visada suras sprendimą, išeitį, pasiūlys pagalbą. Nukreipia, rekomenduoja. Ne tik diagnozuoja, bet ir žmogiška patirtim pasidalina. Rekomenduoju. Jei gydysitės pas ginekologę gyd.Eglę Baužytę, tai vadinasi būsite gerose rankose.

2020-05-13, 13:57 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją Eglę lankiausi pirmą kartą, labai maloni, atidi, išsiklausinėja, skiria daug dėmesio, neskuba, aiškiai paaiškina kas ir kaip. Labai rekomenduoju visoms moterims.

2020-03-05, 20:31 | Registruotas lankytojas 2

Geriausia ginekologe pas kuria teko lankytis. Rekomenduota drauges, bet isiitikau ir pati. Bendrauja maloniai, skiria uztektinai laiko, paaiskina nusiskundimu priezastis bei issamiai aptaria gydymo eiga, galimus ne tik vaistinius gydymo budus. Malonu kai pakliuni pas tikrai profesionalia specialiste!

2020-01-10, 22:49 | Registruotas lankytojas 2

Paliko labai gerą įspudį tiek kaip
profesionalas tiek kaip žmogus! Džiaugiuosi patekusi į jūsų rankas :)

2019-12-10, 19:56 | Registruotas lankytojas 32

Trūksta žodžiu, kaip galima būtu apibūdinti šia gydytoja, maža pasakyti, kad ji puiki specialistė, ji dar ir nuostabus žmogus! Visoms rekomenduoju pakliuti butent į tokio gydytojo rankas :)
Pačios didžiausios Jums sėkmės, GYDYTOJA.

2019-07-24, 13:19 | Registruotas lankytojas 2

Drasiai galiu rekomenduoti šią gydytoja, tikrai išmano savo darbą. Nuo šiol tik pas ją ir lankysiuosi

2019-07-02, 20:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai šilta, labai palaikanti gydytoja.

2019-06-08, 05:00 | Registruotas lankytojas 2

Pas šią gydytoja buvau pirmą kartą .tai gydytoja iš didžiosios raidės esu dėkinga už palaikymą atvirumą .lankytis siūlau visoms tik pas šią gydytoja.

2019-05-24, 13:19 | Registruotas lankytojas 1

Visapusiskai maloni ir kompetetinga gydytoja. Malonumas neispasakytas. Issamumas ir mandagumas taip pat superinis. Silta lyg butu seimos narys. :) Ačiū Jums, miela gydytoja.

2019-04-19, 12:08 | Registruotas lankytojas 9

Nuostabiausia mano sutikta gydytoja. Atidi, profesionali, atsidavusi savo darbui. Diagnozės visuomet tikslios, pamato problemas, kurias kiti gydytojai iki tol pražiūrėdavo. Rekomendacijos kuo geriausios!

2019-04-15, 11:42 | Registruotas lankytojas 3

Labai patiko gydytoja E. Baužytė.
Lankiausi pas ją sužinojusi, kad laukiuosi. Viską išsamiai paaiškino, papasakojo. Rami, neskubanti, kompetentinga. Su humoru jausmu. Tiesiog pasaka. Rekomenduoju.

2018-08-30, 20:54 | Registruotas lankytojas 2

Pirmą kartą per savo 34 metus po apsilankymo pas ginekologą išėjau plačia šypsena ir kupina gerų emocijų. Profesionalumas 10 balų, tiek kaip savo srities specialistės tiek komunikacijos prasmėmis. Jaučiausi labai komfortiškai, labai aiškiai įvardina esamas problemas, priežastis ir prevencijos būdus. Šiltas, nestokojantis humoro jausmo, empatiškas žmogus. Rekomenduoju šią gydytoją 100%

2018-08-23, 20:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja. Padejo man labai mano persileidimo atveju. Atejau pas sia gydytoja visai is kitos ligonines kur buvau palikta likimo valiai ir butent gyd. Bauziene suteike man taip reikalinga pagalba. Didziausias aciu jai.

2018-04-25, 14:33 | Registruotas lankytojas 2

Pas šią gydytoją lankausi daug metų, tačiau didžiausią padėką noriu pasakyti už prižiūrėtą nėštumo laikotarpį. Gydytoja ne tik puikiai atliko apžiūras, išsamiai aiškino eigą, tačiau nuolat skyrė 200% dėmesio, laiko bei pastangų sprendžiant extra situacijas. Tik jos dėka džiaugiuosi sveika ir išnešiota dukra.

2017-11-10, 16:52 | Registruotas lankytojas 16

Puikiai savo sritį išmananti gydytoja, Dėkoju už išsamią ir tikrai ilgai trukusią konsultaciją, Ateisiu dar

2017-10-29, 22:15 | Registruotas lankytojas 3

Pati fainiausia gydytoja. Nuolat lankausi jau 7 metai. Patinka humoro jausmas, visada skiria pakankamai laiko, puikiai ekoskopuoja, ir šiaip labai siltas žmogus.

2017-10-20, 08:22 | Registruotas lankytojas 3

Labai šauni gydytoja, rūpestingai apžiūri, pataria ir gilinasi į tavo problemą.

2017-04-11, 10:47 | IP: 193.219.10.130

Pati geriausia gydytoją, kokią buvau sutikus. Labai šilta ir maloni, visiškai dingsta visos baimės. Tikrai įdėmiai ir kruopščiai apžiūri, atrodo, tai ko, nematė prieš tai buvę 3 ginekologai. Viską paaiškina žmogiška kalba, apžiūra truko apie 30 min, nors ėjau tiesiog profilaktinei apžiūrai, didelių nusiskundimų neturėjau. Iš šios gydytojos visada išeinu puikios nuotaikos, moka nuraminti. Be to, pas ją buvo atlikta abrazija, po jos jokių komplikacijų nebuvo. Rekomenduoju visiems savo pažįstamiems. Nuostabi gydytoja. Ačiū Jums!!!

2017-03-13, 10:30 | IP: 79.132.176.232

Noriu pasidalinti mintimis apie gydytoją Eglę Baužytę. Jau trečius metus bandome susilaukti vaikelio, po ilgų ieškojimų kas negerai, įtarė endometrizę. Užsiregistravau pas E.Baužytę konsultacijai ir diagnozę patvirtino. Sausio viduryje buvo atlikta laparaskopinė operacija. Gydytoja be galo maloni, klausinėjo kaip jaučiuosi ir prieš ir po operacijos. Viską išsamiai papasakojo apie pooperacinį laikotarpį. Po savaitės pati skambino ir klausė kaip laikausi, kad galiu anksčiau gauti savo išrašą, buvau maloniai nestebinta. Noriu paminėti, kad jokių vokelių ar padėkučių nedaviau. Sekantį ciklą pastojau! Manau, kad operacija padėjo. Dar kartą noriu padėkoti gydytojai, Jūs nuostabi :)

2017-02-27, 16:52 | Registruotas lankytojas 9

Is poliklinikos isejau su asarom ir siuntimu del operacinio gydymo.. atvykus pas daktare Egle viska paaiskino nuramino parode ir net nupiese mazdaug kaip kas ir jokio operacinio gydymo!!!!!! Daktare Egle Jus nuostabi !!!!!! Aciu jau kelinta karta JUMS!!!!

2017-01-30, 14:56 | IP: *.*.*.*

2016-12-27, 11:41 | Registruotas lankytojas 3

Puiki, profesionali gydytoja, itin auksta aptarnavimo kokybe, demesinga, issamiai paaiskina. Kelis kartus lankiausi su skirtingom problemom - visus kartus likau tikrai suzaveta. Labai rekomenduoju!