Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Baužytė, %

Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08192, Galiojanti

Baužytė Eglė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Baužytė Eglė?

2020-06-04, 16:45 | 5

Dukart lankiausi pas gydytoją, bet tik profilaktiškai. Išsamiai pakonsultavo, atsakė į visus rūpimus klausimus, pati domėjosi mano savijauta ir davė daug naudingų rekomendacijų ir patarimų. Kas kelerius metus, profilaktinei apžiūrai einu tik pas šią gydytoją! Tikra pozityvumo bomba!

2020-06-01, 11:58 | 2

Labai labai maloni gyditoja!! Aciu!

2020-05-16, 19:37 | 1

Nereali gydytoja. Visada suras sprendimą, išeitį, pasiūlys pagalbą. Nukreipia, rekomenduoja. Ne tik diagnozuoja, bet ir žmogiška patirtim pasidalina. Rekomenduoju. Jei gydysitės pas ginekologę gyd.Eglę Baužytę, tai vadinasi būsite gerose rankose.

2020-05-13, 16:57 | 1

Pas gydytoją Eglę lankiausi pirmą kartą, labai maloni, atidi, išsiklausinėja, skiria daug dėmesio, neskuba, aiškiai paaiškina kas ir kaip. Labai rekomenduoju visoms moterims.

2020-03-05, 22:31 | 2

Geriausia ginekologe pas kuria teko lankytis. Rekomenduota drauges, bet isiitikau ir pati. Bendrauja maloniai, skiria uztektinai laiko, paaiskina nusiskundimu priezastis bei issamiai aptaria gydymo eiga, galimus ne tik vaistinius gydymo budus. Malonu kai pakliuni pas tikrai profesionalia specialiste!

2020-01-11, 00:49 | 2

Paliko labai gerą įspudį tiek kaip
profesionalas tiek kaip žmogus! Džiaugiuosi patekusi į jūsų rankas :)

2019-12-10, 21:56 | 15

Trūksta žodžiu, kaip galima būtu apibūdinti šia gydytoja, maža pasakyti, kad ji puiki specialistė, ji dar ir nuostabus žmogus! Visoms rekomenduoju pakliuti butent į tokio gydytojo rankas :)
Pačios didžiausios Jums sėkmės, GYDYTOJA.

2019-07-24, 16:19 | 1

Drasiai galiu rekomenduoti šią gydytoja, tikrai išmano savo darbą. Nuo šiol tik pas ją ir lankysiuosi

2019-07-02, 23:49 | 1

Labai šilta, labai palaikanti gydytoja.

2019-06-08, 08:00 | 2

Pas šią gydytoja buvau pirmą kartą .tai gydytoja iš didžiosios raidės esu dėkinga už palaikymą atvirumą .lankytis siūlau visoms tik pas šią gydytoja.

2019-05-24, 16:19 | 1

Visapusiskai maloni ir kompetetinga gydytoja. Malonumas neispasakytas. Issamumas ir mandagumas taip pat superinis. Silta lyg butu seimos narys. :) Ačiū Jums, miela gydytoja.

2019-04-19, 15:08 | 9

Nuostabiausia mano sutikta gydytoja. Atidi, profesionali, atsidavusi savo darbui. Diagnozės visuomet tikslios, pamato problemas, kurias kiti gydytojai iki tol pražiūrėdavo. Rekomendacijos kuo geriausios!

2019-04-15, 14:42 | 3

Labai patiko gydytoja E. Baužytė.
Lankiausi pas ją sužinojusi, kad laukiuosi. Viską išsamiai paaiškino, papasakojo. Rami, neskubanti, kompetentinga. Su humoru jausmu. Tiesiog pasaka. Rekomenduoju.

2018-08-30, 23:54 | 1

Pirmą kartą per savo 34 metus po apsilankymo pas ginekologą išėjau plačia šypsena ir kupina gerų emocijų. Profesionalumas 10 balų, tiek kaip savo srities specialistės tiek komunikacijos prasmėmis. Jaučiausi labai komfortiškai, labai aiškiai įvardina esamas problemas, priežastis ir prevencijos būdus. Šiltas, nestokojantis humoro jausmo, empatiškas žmogus. Rekomenduoju šią gydytoją 100%

2018-08-23, 23:08 | 2

Labai maloni gydytoja. Padejo man labai mano persileidimo atveju. Atejau pas sia gydytoja visai is kitos ligonines kur buvau palikta likimo valiai ir butent gyd. Bauziene suteike man taip reikalinga pagalba. Didziausias aciu jai.