Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Baužytė, %

Išduota: 2006-06-16, Nr. MPL-08192, Galiojanti

Baužytė Eglė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Baužytė Eglė?

2019-07-02, 23:49 | 1

Labai šilta, labai palaikanti gydytoja.

2019-06-08, 08:00 | 2

Pas šią gydytoja buvau pirmą kartą .tai gydytoja iš didžiosios raidės esu dėkinga už palaikymą atvirumą .lankytis siūlau visoms tik pas šią gydytoja.

2019-05-24, 16:19 | 1

Visapusiskai maloni ir kompetetinga gydytoja. Malonumas neispasakytas. Issamumas ir mandagumas taip pat superinis. Silta lyg butu seimos narys. :) Ačiū Jums, miela gydytoja.

2019-04-19, 15:08 | 8

Nuostabiausia mano sutikta gydytoja. Atidi, profesionali, atsidavusi savo darbui. Diagnozės visuomet tikslios, pamato problemas, kurias kiti gydytojai iki tol pražiūrėdavo. Rekomendacijos kuo geriausios!

2019-04-15, 14:42 | 3

Labai patiko gydytoja E. Baužytė.
Lankiausi pas ją sužinojusi, kad laukiuosi. Viską išsamiai paaiškino, papasakojo. Rami, neskubanti, kompetentinga. Su humoru jausmu. Tiesiog pasaka. Rekomenduoju.

2018-08-30, 23:54 | 1

Pirmą kartą per savo 34 metus po apsilankymo pas ginekologą išėjau plačia šypsena ir kupina gerų emocijų. Profesionalumas 10 balų, tiek kaip savo srities specialistės tiek komunikacijos prasmėmis. Jaučiausi labai komfortiškai, labai aiškiai įvardina esamas problemas, priežastis ir prevencijos būdus. Šiltas, nestokojantis humoro jausmo, empatiškas žmogus. Rekomenduoju šią gydytoją 100%

2018-08-23, 23:08 | 2

Labai maloni gydytoja. Padejo man labai mano persileidimo atveju. Atejau pas sia gydytoja visai is kitos ligonines kur buvau palikta likimo valiai ir butent gyd. Bauziene suteike man taip reikalinga pagalba. Didziausias aciu jai.

2018-04-25, 17:33 | 2

Pas šią gydytoją lankausi daug metų, tačiau didžiausią padėką noriu pasakyti už prižiūrėtą nėštumo laikotarpį. Gydytoja ne tik puikiai atliko apžiūras, išsamiai aiškino eigą, tačiau nuolat skyrė 200% dėmesio, laiko bei pastangų sprendžiant extra situacijas. Tik jos dėka džiaugiuosi sveika ir išnešiota dukra.

2017-11-10, 18:52 | 6

Puikiai savo sritį išmananti gydytoja, Dėkoju už išsamią ir tikrai ilgai trukusią konsultaciją, Ateisiu dar

2017-10-30, 00:15 | 3

Pati fainiausia gydytoja. Nuolat lankausi jau 7 metai. Patinka humoro jausmas, visada skiria pakankamai laiko, puikiai ekoskopuoja, ir šiaip labai siltas žmogus.