Pacientai, kurie rekomenduoja Violeta Našlėnienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-01050, Panaikinta

Išduota: 2008-03-17, Nr. MPL-10715, Galiojanti

Našlėnienė Violeta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Našlėnienė Violeta?

2.3

2.2

Nesidomėjo

2019-08-22, 17:31 | 1

Pas šią gydytoją teko laukti 2h eilėje esant po operacijos ir su aukšta temperatūra, po 2h buvo pasakyta, kad dabar pietų pertrauka, o po jos laukia kiti pacientai ir priimti negali.

2019-08-20, 09:38 | 1

Ši moteris negali vadintis daktare, buvau pas ja 3 kartus, turedamas temperaturos 40 ji sugebejo tik pamatuoti temperatura, israse kazkokiu vaistu ir liepe eiti namo, pasiule bileteni 2 savaiciu ir jeigu pabloges kreiptis pas ja. Jokiu tyrimu nieko nebuvo atlikta. Sekanti krta apsilankiau su skaudanciu sonu, velgi jokiu tyrimu, israse tepalo ir tableciu nuo skausmo ir velgi pasiule bileteni poros savaiciu. Zmogus labai grubus, i jokius klausimus neatsakineja, visiskai nekonsultuoja.

2018-12-30, 02:51 | 1

Jai ši ponia vadinasi gyditoja tai as tada marsas... Visų pirmą kai pas ja patekau prieš porą metų su aukšta temperatūra ir ji tik sugebejo pasakyti kad man gripas netekau amo. Pamatavo temperatūra ji buvo aukšta 38.5. Ponia daktare nusprende kad tyrimai nera butini (13:40h tyrimų laboratoriją nebedirba) Ji išraše man paracetamol, aspirino ir pasake kad eičiau namo toliau mušti temperatūros. Pasekmes buvo tokios kad nakti išvežė i ligoninę del komplikaciju. Ir 2018 12 27 as vėl sunegalaves patekau pas ja. Išsakiau problemas, kad jaučiuosi blogai, dega virsutiniai bronhai, kosulys sausas ir skausmingas. Atsakymas buvo pas ja vienas '' mažiau rūkykit''. Teko išsireikalauti kad padarytų kraujo tyrimą. Atsakymas parode kad yra uždegimas, išraše antibiotikų sakydama,, kad as vietoj jūsų ju negerčiau,,... Nesuprantu kaip galima būti tokiam abejingam žmogui dirbant toki darba.... Tikiuosi niekada nebeteks papulti pas tokia ponia gyditoja....

2018-11-29, 15:27 | 1

Gydytoja daro tai kas turi buti padaryta. Nors yra tiesmukiska,gali pasirodyti gruboka,viska atlieka puikiai.

2018-10-04, 15:09 | 4

Gydytoja daro viską, ką reikia šeimos gydytojui. Duoda nedarbingumą kada tikrai sergi ir siunčia pasikonsultuoti pas tuos specialistus kurios reikia

2018-06-07, 12:18 | 3

Atėjau pas ją dėl to, kad susirgo mano šeimos daktarė. Ir labai gailiuosi, kad teko susidurti su šia ponia:) Atėjau su konkrečiu klausimu, pastojau, pirmas nėštumas, pasakiau, kad buvau nėštumo patvirtinimui privačiai pas ginekologe, noriu toliau čia įsiregistruoti ir tęsti priežiūrą. Žinojau, kad reikia kreiptis pas šeimos daktarą, dėl to užsiregistravau. Klausimą uždaviau paprastą, kokie toliau mano veiksmai. Ir DAKTARĖ, ŠEIMOS DAKTARĖ, nieko nepasakė, apart , kad tai ne šeimos daktaro kompetencija, kad eičiau pas privatininkę, pas kurią buvau ir ji man visus tyrimus paskirs. Į kartojimus, kad aš noriu čia lankytis ir stebėjimą nėštumo atlikti man priklausančioj poliklinikoje, ignoravo. Ir tik kai paklausiau išeinant per kur man registruotis pas ginekologe (dirbančia šioje klinikoje) , ar per internetą, ar skambučiu, jeigu ŠEIMOS DAKTARĖ to nedaro , išlemeno , kad „nu joo internetas, nes šeimos daktarai to nedaro. ”
Taigi mano nuomonė apie ją:
* Abejotina kompetencija (Jokių žinių kaip daktarė neparodė; klausiau dėl temperatūros , kuri antras mėnuo kai nedingo - akivaizdžiai ignoravo. Net pirminės apžiūros neatliko. Pagalbos net žodinės nesuteikė, permušinėjo ties kiekvienu mano žodžiu, su savo "eik pas savo privatininką", labai nemaloni)
* Nėštukėm, kadangi silpnesnių nervu, pas ŠITĄ moterį (man ji neatitinka profesijos laipsnio, dėl to nebevadinsiu daktaru) nerekomenduoju eiti, pataupykit , brangiosios, nervus :)

2017-08-20, 16:17 | IP: *.*.*.*
2017-06-14, 18:25 | IP: *.*.*.*