Pacientai, kurie rekomenduoja Aušrūnė Borkienė, %

Sveikatos klinika (Viršuliškės)

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07100, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07100, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Sveikatos klinika (Viršuliškės)
2022-12-07, 11:08 | Registruotas lankytojas 9

Puiki gydytoja. Išsamiai pakonsultavo, skyrė tinkamą reabilitaciją. Ačiū.

2020-12-15, 15:25 | Registruotas lankytojas 6

Labai gera gydytoja. Vertino mano 6 mėn. vaiką, kuris neprisileidžia kitų žmonių, verkia, o jos apžiūros metu jis kvatojo! Profesionali, nedaugžodžiauja, labai empatiška mažyliams. Vertinu puikiai.

2020-01-28, 12:34 | Registruotas lankytojas 7

Labai maloni, kompetetinga gydytoja. Labai konkrečiai įvardino mano problemas ir galimus sprendimo būdus, paskyrė reikiamas procedūras, jas apibūdino. Gydytoja išsamiai atsakė į visus klausimus. Esu labai dėkinga

2017-04-11, 17:03 | IP: 88.222.131.109

Tikrai puiki gydytoja, iškart matosi, jog puiki specialistė išmananti savo darbą. Paskyrė gydymą, specialiai stengėsi, kad man būtų patogu ir gaučiau maksimalią naudą. Likau labai patenkinta ir rekomenduočiau visiems.

2012-09-02, 09:25 | IP: 84.15.182.226

Geras rupestingas medikas.

2010-08-15, 16:59 | IP: 78.62.225.214

Puiki gydytoja. Užjaučianti, išklausanti. Gydymas visada būdavo efektyvus. Prireikus pagalbos, niekada neatsako. Kad daugiau tokių gydytojų kaip jinai. gydžiausi pas ją ir toliau gydysiuos, taip pat rekomenduoju kitiems.