Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Švedienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04637, Galiojanti

Išduota: 2009-01-19, Nr. MPL-12153, Galiojanti

Švedienė Birutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Švedienė Birutė?

2017-05-03, 18:36 | 9

Prisiregistravusi aš pas šią gydytoją jau gerus 10 metų. Per juos teko apsilankyti 2 kartus. Į klausimą dėl kasmetinės med. apžiūros buvau nusiųsta tiesiai pro duris į Vytenio filialą. Antrą kartą, kai reikėjo siuntimo operacijai, nugrūdo mane pas savo asistentę, o pati tuo pat metu priėmė dar vieną pacientę. Susidarė labai vis kažkur skubančios daktarės įspūdis.

2015-03-19, 10:53 | IP: 193.219.10.130

Man šią gydytoją rekomendavo draugė, labai esu patenkinta puiki specialistė, ačiū jai.

2015-01-29, 10:46 | IP: 154.46.98.150

Dėmesinga pacientui, profesionali, labai nuoširdi.

2014-11-19, 20:21 | IP: *.*.*.*
2014-05-21, 10:58 | IP: *.*.*.*

2013-12-09, 19:00 | IP: 84.240.4.201

Labai demesinga, rupestinga, maloni gydytoja...Dziaugiuosi, kad esu sios gydytojos paciente po sinusu operacijos padare reikamus tyrimus, nukreipe pas kitus specialistus, visada sulaukdavau pagalbos.Aciu

2013-09-30, 09:43 | IP: *.*.*.*

2012-07-15, 21:39 | IP: 86.219.116.33

norint pakliūti pas specialistą ir nenorint duoti "dovanų", siuntimą praktiškai reikia išsireikalauti.

2011-06-14, 20:12 | IP: 84.240.40.22

Dėmesinga, kai jau esi jos kabinete. Kol lauki už durų, net nekreipia dėmesio į užkalbinimą kokiu nors klausimu. Panašu, kad nori, kuo daugiau žmonių priimt. Todėl mažai gilinasi kas ir kaip. Neskuba daryti tyrimų, nusprendžia iš pasakojimo ir padaro išvadas.

2011-06-01, 05:54 | IP: *.*.*.*