Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Lalas, %

Išduota: 2007-02-09, Nr. MPL-09082, Galiojanti

Lalas Jonas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lalas Jonas?

1.9

2.1

2019-04-12, 21:23 | 1

Esu pasibaisėjusi

2019-04-10, 13:48 | 3

Kiekvieno asmens tolerancija įvairiems dirgikliams yra skirtinga, todėl skausmas taip pat vienas iš tų, kuriuos suvokiame subjektyviai, o kur dar visokie lūkesčiai, nuostatos ir kita. Gydytojas tikrai malonus, išmanantis savo darbą ir vertas pagarbos. Likau patenkinta ir be jokios baimės atlikau procedūras.

2019-03-15, 16:03 | 1

Lalas savo srities profesionalas, lankaiusi apie 5 kartus, ir nei apie viena ,negaliu nieko neigiamo pasakyti, po proceduros pataria,kokius vaistus vartoti, neskaitant mano triju fundoplikacijos atliktu operaciju

2019-01-27, 00:03 | 8

Pagarba gydytojui. Ačiū. Medikas iš didžiosios raidės, profesonalas.

2018-07-04, 10:45 | 3

Pirmą kartą dariausia endoskopiją, paniškai bijojau, bet prieš procedūrą gyd. Viską išsamiai paaiškino, kaip viskas vyks, nuramino, bus nemalonu bet truks labai trumpai ir ištiesų, procedūra truko taip trumpai, kad po visko gal tris kartus klausiau ar tikrai viskas :) Skaudėti tikrai neskaudėjo.
Po apžiūros labai išsamiai viską paaiškino, atsakė į visus klausimus. Likau visokeriopai patenkinta.

2017-10-23, 19:53 | 1

Labai malonus gydytojas,issamiai viska paaiskina ir atsako i rupimus klausimus.Taip tiesa,procedura nera maloni,bet sutikim,kad mes pacientai irgi esam kartais per daug jautrus,bet kokiai procedurai,tuo labiau ,kad ateinam su skausmais,tad psichologiskai esam mes patys tiesiog nepasiruose kokioms sudetingesnems proceduroms.O siam gydytojui tariu nuosirdus aciu ir stiprybes,istvermes su inoringais pacientais.

2016-12-10, 17:26 | IP: 46.249.184.175

Daug blogų komentarų tiesiog bijau ir eiti pas šį gydytoją. Man reikia darytis kolonoskopiją būtent toje ligoninėje kur dirba šis gydytojas .Jau paniškai bijau ,jei pakliūsiu pas šį specialistą .Parašykit ,ar daug kam teko nusivilti šiuo gydytoju .Mane komentarai išgąsdino . Kažkaip mažai gerų atsiliepimų

2016-07-21, 17:07 | IP: *.*.*.*
2016-06-16, 10:14 | IP: 213.197.142.170

Profesionalus gydytojas ismanantis savo darba ir zinantis ka daro.

2016-03-29, 11:11 | IP: *.*.*.*