Pacientai, kurie rekomenduoja Laimutė Karlonienė, %

Išduota: 2006-03-02, Nr. MPL-07926, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Karlonienė Laimutė dirba šiose gydymo įstaigose

2020-12-12, 08:44 | Registruotas lankytojas 1

Aš, Jūratė Nėniuvienė, ir mano vyras jau seniai esame pasirinkę šeimos gydytoją- Laimutę Karlonienę. Ji puiki savo srities specialistė ir labai šiltas žmogus.
Mūsų ligų jau neįmanoma pilnai išgydyti. Bet gydytoja visuomet pataria ir ragina sveikiau maitintis ir daugiau judėti. Užrašo į sveikatos tikrinimo programas, kurios yra rekomenduojamos pagal mūsų amžių.
Tegul Šv.Kalėdos neša jums stiprią sveikatą ir kantrybę!

2020-01-07, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai a tsakinga gera gidytoja ir rupinasi savo pacijentais

2019-10-15, 13:13 | Registruotas lankytojas 1

Savaites pradzioje iš registratūros sulaukiau skambučio dėl mamografijos tyrimo rezultatų, nors jie turėjo būti už geros savaitės. Paklausiau –blogai? Taip, rasta pakitimų, atvykite greičiau, kortelė pas gydytoją. Viskas. Ir aš. ..Neverkiau, nesakiau niekam, atidirbau visą dieną baisiame nerime, pačių juodžiausių minčių chaose. Tik įėjus į kabinetą, gydytoja paklausė - kas nutiko? Tik tada ašaros savaime prasiveržė. Gydytoja, žiūrėdama i akis užtikrintai pasakė - nusiraminkit, nieko jums nėra, girdit, viskas bus gerai. Greitai, profesionaliai, konsultuodama surašė būtinus siuntimus pas specialistus. Mane sužavėjo tai, kad nežiūrint nuovargio po gausybės pacientų, gydytoja mobilizavo savo jėgas kaip tai nutinka kai reikia pasirūpinti savo artimaisiais. Aš tokia ir pasijutau. Ir neklydau. Atėjusi pakartotinio vizito, išgirdau – aš apie jus galvojau ....Ačiū Jums, kad gydote ir širdimi. Tausokite save.

2019-10-04, 10:32 | Registruotas lankytojas 1

Pradėsiu nuo to, kad pirma karta gyvenime rašau atsiliepima. Atvykau su vaikais, nes vaiku daktarė atostogauja, tik mums įėjus pasirodė nepatenkintas šios “daktarės” veidas. Reikėjo pažymu į mokykla, ji ju neišrašė. Viskas tvarkoje, viska galima suprasti, mes tvarkydavovės kitu eiliškumu, po to vykdavome pas odontologa. Ji tiesiog pradėjo kalbėti labai labai pakeltu balsu, tiesiog rėkti, ko pasekoje aš, mama, pradėjau verkti. Mano sūnus autistas po šio “vizito” buvo kaip nesavas. Aš viska suprantu, ji iš pradžiu norėjo išrašo iš odontologo, bet kam kelti balsa, kai bandžiau kažka pasakyti, pasakė, kad su manim iš vis nekalba. Daug kartu esu susidūrusi su gydytojais, visokiu patirčiu turiu, bet tai mane pribloškė. Ji tiesiog negali dirbti su žmonėmis, o ypač su sergančiais žmonėmis. Bandė šaukti, kad kiek ji darbo turi... bet juk visi mes dirbame. Labai gaila ir liūdna, kad tokie žmonės dirba tokį darba. Nulis jautrumo. Nulis ramybės. Tai gydytoja neverta šios profesijos.

Karlonienė Laimutė atsakė

Vizitas. 2019.10.04. pacientė atvyko dėl 2 sveikatos pažymų vaikams į mokyklą. Pasiteiravus ar tyrimai atlikti, išgirdau kategorišką atsakymą, kad tyrimų nėra, nes ''PAŽYMAS VISADA GAUNA BE TYRIMŲ, JUOS ATLIEKA PO PAŽYMOS IŠDAVIMO ''. Pakartojau, jog pirma reikia tyrimų, po to bus pažymos ir išvada. Beje paskutinis dukros BKT atliktas 2015 metais ! Nuomonės išsiskyrė. Pacientė turi savo eiliškumą ! Lūkesčiams nepasiteisinus, pacientę užvaldė pyktis. Ji stovėjo prieš mane arogantiškai sunėrus rankas ant krūtinės, iš jos sklido riksmas , užgaulus tonas: " aš jums aiškinu, aš jums dar kartą sakau, aš jums aiškinu, kas jums dar neaišku ?! ".Pasakiau, jog viską supratau, ką Jūs man keletą kartų pakartojote ir toliau tai nebereikia kartoti , nes darbo tikrai yra. Nutilau. Savo nuomonės reikšti nebegalėjau. Bandžiau kovoti su stresu. Per tą laiką apžiūrėjau pacientės dukrą, parašiau siuntimą okulistui. Svarstau. Išduosiu pažymą be tyrimų - būsiu '' jautri, atjaučianti, rūpestinga, supratinga '' ..... ir komentarų persunktų pykčiu, menkinimu išvengsiu. Tačiau atsainus darbas atsisuka prieš patį gydytoją. "Įkliuvau'' ir su savo veidu....nors šią dieną mano veidas švytėjo , nuo kolegų ir draugų sveikinimų gimtadienio proga . Pacientei atrodė kitaip. Su stipriu durų užtrenkimu, išeinant pacientei iš kabineto , noras sąžiningai tirti pacientus, vertinti jų sveikatos būklę teisingai - nesumažėjo, nors trinksnio aidą tebegirdžiu....
Šiemet yra 40 metų mano profesinės patirties. Ši patirtis jau leidžia šįtą pasakyti pacientui ir sau.

2019-09-05, 17:21 | Registruotas lankytojas 5

Super gydytoja, tokių dar paieškoti reikia :) Ypač rekomenduoju jaunimui

2019-01-30, 08:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja tikrai pati geriausia poliklinikoje, užtai begalo daug pacientų, priima ir be eilės, kai reikia, be jokių nepasitenkinimų ar paskubėjimo. Visko išklausia, viskuo pasirūpina, žmogiškai pakalbina, nuramina, malonus vizitas. Ačiū, gydytoja, už tai be galo sunku Jus palikti ir persirašyti į kito miesto polikliniką. Sekmės.

2017-11-05, 11:56 | IP: 78.58.160.75

Gera ,kompetetinga, gydytoja , kuri visada įvertina ar pacientui reikia antibiotiku ar tai tik virusinis susirgimas , jei reikia atlieka visus tyrimus . Pacientas bus ištirtas ,jei reik nusiustas pas konsultantus. Niekada neskiria antibiotiku be reikalo , nes ju vartojimas gali sukelti nepageidaujamus reiškinius , jei jų skirti yra nebūtina. Turi didelia darbo patirti ir toje klinikoje yra viena iš pačių veringiausiu gydytoju . REKOMENDUOJU

2017-11-03, 22:03 | IP: 87.247.102.148

Labai gera gydytoja. Daug padėjo ir greitai nustatė ligą. Visada pakonsultuoja ir negaili savo laiko. Labai rekomenduoju!!!

2017-11-03, 18:10 | IP: *.*.*.*

Karlonienė Laimutė atsakė

Gydytojas girdi, mato, klauso, apžiūri , atlieka tyrimus bei padaro išvadas . Ilgametė profesinė patirtis padeda tai atlikti teisingiau , greičiau.
Pacientė buvo peršalusi. Ligos eiga nebuvo sunki .Paskirtas gydymas. Pasveiko greitai. Atvykusi pakartotinam vizitui pacientė priekaištavo jog gydymas nepadėjo .Ji dėstė jog ''buvo taip bloga, taip bloga, kad bėgiojo po butą''.... Suklusau. Paaiškinau: jei Jums buvo taip bloga , reikėjo kreiptis į skubios pagalbos skyrių. Nesikreipė !Tačiau pacientė kreipėsi į periferijos mediką. Nežinojo ar ''felčeris'' ,ar ''slaugytoja'', tačiau komentare atžymi ''gydytojas'', kuris visą situaciją suvaldė per atstumą. Telefonu '' išklause plaučius '', telefonu ''atpažino bronchito bei refliukso kosulius'' . Labai jauna pacientė padaro savo išvadą apie gydytoją....
Kyla mintis, gal tuomet tinka Jūsų komentare pavartotas žodis " KOŠMARAS '' !

2017-08-23, 02:18 | Registruotas lankytojas 3

Gera gydytoja, mielai bendrauja, skiria daug laiko, kad išsiaiškintų ligą.

2015-02-25, 12:20 | IP: 89.249.95.153

priimti, priima visada, bet... Viską gydo antibiotikais, nors tyrimai geri, vistiek antibiotikai, antibiotikai, apsidraudžia ir girdina tą šlamštą... Iš kart diagnozuoja blogiausius variantus, jei kosti tai pirma antibiotikai, po to per visus daktarus... nesu patenkinta

Karlonienė Laimutė atsakė

Akivaizdu, jog pacientas ''geriau'' išmano apie ligas: gydymą, tyrimus bei priima teisingus sprendimus.
Išvada: kreiptis į gydytoją nebūtina.

2014-09-25, 15:08 | IP: 86.38.180.76

Labai profesionali gydytoja, gerai išmananti savo darbą. Jei žmogus skundžiasi ar prašo pagalbos niekada nepaliks bėdoje. Gerai surenka anamnezę, siunčia pas rimtesnius specialistus, jei reikia ir dažnai jos įtarimai pasitvirtina. Labai džiaugiuosi, jog gydausi pas šią gydytoją. Ačiū

2014-08-25, 06:57 | IP: *.*.*.*

2013-07-19, 19:42 | IP: 78.57.143.5

Nors esu kitos gydytojos pacientė, mane apžiūrėjo itin rūpestingai ir atidžiai, skyrė tyrimus, apie kuriuos niekada nebuvau girdėjusi, ir tikrai nukreipė gydymą tinkama linkme. Ačiū gydytojai.

2013-06-10, 14:30 | IP: 94.244.74.126

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Laimutei Karlonienei už ilgalaikį gydymą.Jos aukšta kvalifikacija,supratingumas,kantrybė padeda nugalėti labai sunkias ligas.

2013-04-06, 09:37 | IP: 88.222.176.23

su sia gydytoja tenka susitikti gan daznai, nes dirbu reabilitacijos centre, kuriame gyvena zmones gyvenime prarade daug ka. Gydytoja visada noriai padeda, konsultuodama, aukodama savo asmenini laika, neiesko savo naudos, graziai bendrauja, visada galima prasyti pagalbos.

2013-04-06, 09:07 | IP: 78.62.25.147

Gyg. Laimutė Karlonienė aukštos kvalifikacijos specialistė. diagnozuoja ir gydymą paskiria profesonaliai. Reikalus esant ji neatsisako atvykti į namus. Nuoširdžiai bendrauja. Labai esu dėkingas už jos darbą.

2013-04-04, 18:28 | IP: *.*.*.*

2013-02-27, 14:41 | IP: 85.255.58.86

Gydytoja tikrai rūpestinga, be problemų siunčia pas konkrečios srities specialistus, jei to reikia, paskiria tyrimus. Ne kartą pagelbėjo, esant nusiskundimams, ne tik paskiria gydymą, bet ir plačiau pakomentuoja situaciją. Jos kompetencija neabejoju.
Apgailestauju, kad jai kartais tenka klausytis pacientų komentarų už durų, tokių kaip "ką ten taip ilgai veikia, gal operuoja?". Manau, kad, jei reikia ilgėliau palaukti, tai tik įrodo, kad gydytoja nedirba "konvejeriu", o atsakingai vertina pacientų nusiskundimus.

2013-02-01, 14:01 | IP: 85.255.56.116

Nuostabi gydytoja.rūpestinga,atidi,reikli.
Nesutinku,su komentaru,kad jai gydyti tik pensininkus.Visi mes būsime pensininkai,kuriems reikia ne tik vaistų bet ir daug daugiau dėmesio atjautos,išklausymo ...
Gydausi pas šią gydytoją jau virš 20 metų ir galiu pasakyti tokių gydytojų reikia paieškoti.Sveikatos Jai ir Jos šeimai.Sėkmės šiame sunkiame darbe

2013-02-01, 10:37 | IP: 85.255.56.123

Gydytoja skiria pakankamai dėmesio, tikrai yra nuoširdi ir rūpestinga. Ji rūpinasi mano savijauta ne tik tuomet, kai sergu. Atsitiktinai sutikusi gatvėje, ji visuomet pasiteirauja, kaip jaučiuosi, ragina rūpintis savo sveikata ir profilaktiškai. Daugiau tokių gerų gydytojų!

2013-01-16, 15:41 | IP: *.*.*.*

2012-12-12, 11:40 | IP: *.*.*.*

2011-03-25, 15:36 | IP: 78.57.162.236

Puiki gydytoja,rūpestingai ir profesionaliai atlieka savo darba.Buvau nustebintas,kad kažkas paraše bloga komentara.

2011-03-02, 15:23 | IP: 78.62.249.90

Laimutė Karlonienė yra mano šeimos gydytoja jau ne pirmi metai. Mano sveikatos būklė yra patenkinama, tad pas gydytoją tenka lankytis dažnai. Visada registruojuosi iš anksto. Gydytoja visuomet yra atidi, išklauso nusiskundimus, paskiria papildomus tyrimus ir puikiai diagnozuoja negalavimą.Sausio mėnesį netikėtai sukarščiavau, tai atėjau į polikliniką be registracijos. Gydytoja tuoj pat išklausė nusiskundimus, paskyrė vaistus, gavau nedarbingumo lapą.
Ačiū Laimutei Karlonienei už jos sunkų ir pasiaukojamą darbą. Nėra

2011-02-27, 20:08 | IP: 78.62.247.69

DAUG METŲ GYDAUSI PAS GYD. LAMUTĘ KARLONIENĘ. JI YRA LABAI MALONI , NUOŠIRDI , AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS. MUSŲ ŠEIMA DŽIAUGIАSI TURĖDAMA TOKIĄ ŠEIMOS GYDYTOJĄ. SEKMĖS JAI DARBE. SU PAGARBA ALEKSANDRAS

2010-12-10, 12:13 | IP: *.*.*.*