Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Gajauskienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03536, Galiojanti

2019-05-29, 21:31 | 2

Vizitas visiškai niekinis Kildos klinikoje. Įplyšo apgamas, tikėjausi, kad bus išspręsta problema tą pačią dieną. Gydytoja pati nesiėmė jokių veiksmų, nes jai "nieko nesimatė". Už 59 Eur buvo kažkodėl iki kraujo krapštomas apgijęs apgamas ir išrašytas siuntimas pas chirurgą, kuris vėlgi liepė pasidaryti EKG, krešumo ir kraujo tyrimus, nors operacijos šiuo atveju net nereikėjo. Kitas odos gydytojas už pusę šitos niekinės konsultacijos kainos per 4 min. pašalino gėrybinį apgamą ir problema baigėsi. Taigi veltui sugaištas laikas ir išmesti pinigai.

2018-05-03, 11:19 | 1

Mano nuomone gydytoja NEKOMPETETINGA, NES NESUGEBA ATSAKYTI NET I PACIUS ELEMENTARIAUSIUS KLAUSIMUS. 2-oj ligoninej pas sita gydytoja laukiau uz duru 1val. Paaiskinau, kad pradejo kuokstais slinkti plaukai. Ji israse veneriniu ligu tyrima ir liepe ateit pasiimt atsakymo. Kita savaite atejau su papildomu talonu, laukiau 2.5 val. uz duru, kad ji pasakytu jog problemu neiziuri ir, kad kartais plaukai slenka be jokios priezasties?!?! Negana to, matydama, kad esu jauna studente, ji man israse vitaminu kursa trim menesiam uz 240euru....Pradejau vardinti tyrimu pavadinimus ir klausti jos nuomones ar verta darytis, tai ji net nezinojo kai kuriu tyrimu pavadinimu ir pasake, kad cia ne jos sritis. Esu nusivylusi.

2018-04-02, 14:51 | 1

Puiki specialiste ir nuostabus zmogus . Labai rekomenduoju .

2018-03-20, 19:28 | 1

Nekompetetinga gydytoja ,darbo metu leidžia sau gerti kava ir nepriimineti pacientų, nesugeba net vaistu paskirti,parašo nieko vertą atsakymą šeimos gydytojui ir nepaskiria nokio gydymo.tai tokia gera daktare!!!! Vizitas buvo niekinis tik sugaištas laikas.

2017-11-24, 17:35 | IP: 88.119.252.22

Super - vienu zodziu galiu apibudinti. Ir mano, ir mano seimos nariu problemas padejo isspresti. Ir dar kiek daug pabandymams dave kremu, tikrai is ju issirinkau kas labiausiai tiko, aciu, gydytoja!!!