Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Krikščiūnienė, %

Endokrinologijos diegnostikos ir gydymo centras „Hormodernus“

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2013-11-14, Nr. MPL-19052, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Endokrinologijos diegnostikos ir gydymo centras „Hormodernus“
2024-02-27, 16:03 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojai kiekvieno paciento gyvenime yra labai svarbūs, man ir mūsų šeimai (lankausi aš ir mano vyras) labai pasisekė, nuoširdžiai dėkoju Med. m. dr. Rūtai Krikščiūnienei už nuoširdų rūpestį, empatiją, gydymą, patarimus, išsamius paaiškinimus kiekvieno vizito metu ir linkiu Gydytojai puikios sveikatos ir viso geriausio :)

2022-08-26, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoją , apžiūrėjo išklausė , viską išsamiai paaiškino , net su piešiniu kaip koks hormonas veikia , maloni šilta , tikrai žino savo darbą ❤️

2022-06-29, 23:50 | Registruotas lankytojas 6

Nepaprastai šiltas ir malonus žmogus????,kompetencija neabejotina,pirmą kartą realiai sutikau endokrinologą,kuris turėtų tiek kompetencijos ir taip išsamiai viską "išnarstytų"ir ištyrinėtų.Tikrai jau daug kam rekomendavau ir rekomenduosiu

2022-06-17, 15:01 | Registruotas lankytojas 2

Mano nuomone ji kaip endokrinologė tikrai gera gydytoja, bet apie testosterono terapiją nelabai ką supranta.

2021-10-29, 21:49 | Registruotas lankytojas 5

Maloni ir profesionali gydytoja:)

2021-08-24, 19:12 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni :) uztikrinta ! Ramu po konsultacijos.

2021-01-12, 18:25 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja, kuri moka ir NORI bendrauti su pacientu, atkreipia dėmesį į detales, analizuoja ir aiškina tyrimų rezultatus su pacientu, suprantama kalba. Taupo savo ir pacientų laiką.

2021-01-12, 18:25 | Registruotas lankytojas 3

2019-09-03, 11:26 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja

2019-07-19, 03:28 | Registruotas lankytojas 1

Puiki specialistė.Nustebino žmogaus atsidavimas savo profesijai ir atsakomybės jausmas prieš pacientą.Konsultavo ne tik vizito metu,bet tarpuose tarp vizitų,t.y.namų sąlygomis.Esu labai dėkinga už Jūsų profesionalumą.