Pacientai, kurie rekomenduoja Laimis Dubosas, %

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2005-06-12, Nr. MPL-06954, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2005-06-12, Nr. MPL-06954, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.7

1.6

1.5

2021-02-17, 10:53 | Registruotas lankytojas 1

Buvau atsiųstas iš Palangos odontologijos klinikos dėl skaudamo protinio danties kurio pasekoje buvo pūlinys ir jis sutrikdė žandikaulio raumens veikla, buvo neįmanoma prasižioti tiek, kad dantis būtų pašalintas be chirurgo pagalbos.. . Paguldytas į universitetinę ligoninę buvau 2021 02 15 dienos vakare. Man buvo pasakyta, kad žandikaulių specialistas nevažiuos, nes jis budi iš namų. Buvo skirti nuskausminamieji ir antibiotikai. Kadangi sekanti diena išpuolė šventinė, daktaro vizitacijos taip pat nesulaukiau. Daktaras pasirodė 2021 02 17 diena ryte. Kalbėjo nepagarbiai ir ižeidžiančiai, aiškiai davė suprasti, kad tokie pacientai kaip aš yra nepageidaujami ir reikiamos pagalbos nesulauks. Cituoju:
"Gulėk gausi antibiotikus ir nuskausminamuosius, jei ryt pagerės išleisime namo, jei ligoninėje nebeliks vietos išmesim jau šiandien. Palanga kita Respublika, nuvažiuosi ten ir ištrauks tą dantį. Būtų visi kiti dantys tvarkingi ištraukčiau aš, bet kadangi turi daugiau problematiškų dantų tai pats kaltas. " Paprašius daktaro netujinti išgirdau dar grubesnį toną kuriuo pasipylė bandymai įžeisti. Į universitetinę ligoninę buvau atsiųstas dėl grėsmės pūliniui išplisti į kvėpavimo takus, bet sužinojęs, kad reikiamo gydimo ar operacijos negausiu savo noru pasirašiau, būti išrašomas. Paprašius vaistų recepto jo negavau, buvo pakartota, kad Palanga atskira Respublika važiuok ten ir susitvarkysi. Manau šis pavyzdys labiau nei apgailėtina gėda gerbiamai daktaro profesijai. Malonus dalykas tik tai, kad personalas ten dirba SUPERINIS! Neskaitant žandikaulio chirurgų skyriaus vedėjo pono Laimio Duboso.

2020-12-27, 21:14 | Registruotas lankytojas 3

2019m.sausio 18d.mane atvežė greitosios pagalbos automobilis į KUL su veido skausmais smakro sr.ties 31-32 d.sr..Sesė mane lydėjo.Buvome nuvestos į veido ir žandikaulio sk.Ten priėmė mane L.Dubosas.Jis atidarė 3D KT diską,kurį turėjau jau pasidariusi(prieš tai turėjau vizitą pas L.Dubosą.Jis mane siuntė atsilikti 3D KT į Danės kliniką,Klaipėdoje,aiškiai nupasakodamas kur ji randasi).L.Dubosas atidarė diską,pradėjo vertinti jį.Mane tik informavo apie apatinio žandikaulio,ties 32 d.žandikaulio kaulo skylimu, poliežuvinėje dalyje,galimai nueinančiu skylimu į peridontą.Med.išrašuose parašė trepanuoti 31d.,teigdamas,kad"tau nepadės jokios klinikos,jokie Žavesiai.Gydžiau dantis,tvirtai laikydamasis visų L.Duboso nurodymų.Jis slėpė faktus apie mano sveikatą.Aš kentėjau didžiulius skausmus.Jis tyčiojosi iš kitų dantistų darbo.Dantistai,nežinodami ir nemokėdami skaityti diskų,mane vėl ir vėl siųsdavo konsultacijom pas veido ir žandikaulio chirurgą.Buvo prašyta,kad jis paaiškintų,kas man yra.Kodėl man nenyksta skausmai.Buvo prašoma,kad aprašytų 3D KT diskus.Jis teigė,kad negali to padaryti.Liepė kreiptis į Danės kliniką,į kurią pats ir siuntė.Ten jie neturi radiologo.(Aš nežinojau,kad turi aprašyti radiologas.Bet L.Dubosas,pats teigė pasidaryti ten 3D KT,ir grįžti atgal pas jį,su nauju registruotu vizitu)Aš vėl pas L. Dubosą.Aiškinu jam situaciją.Jis man pasako:"kad ką,iš Danės klinikos nesugeba jam paskambinti?"Nesupranta".Tai taip mano gydymas apatinio žandikaulio vis dar tęsiasi.Turėjau begalę vizitų pas jį.Skyrė antichistamininius vaistus,Diklofenako pleistrus,ibumetiną.Nesuprantau kodėl!Bet galvoju,jei jau skyrė L.Dubosas,tai jis žino kodėl.Skausmai didžiuliai.Plius prisidėjo tas Covid 19.Viskas užsitęsė.Galų gale,vėl galimybė patekti pas gydytoją.2020 liepos 9 d.aš turėjau vizitą pas L.Dubosą.Buvau kartu su vaiku.Į ambulatorinį sk.atvykome ganėtinai anksti,taip kaip ir reikalaujama.Ir vistiek aš į vizitą pas L.Dubosą pavėlavau 20 min.Aš buvau apkaltinta,kad vėluoju.Aš bandžiau teisintis Jis iš manęs išsityčiojo,teigdamas,kad aš dar vis nesusigydžiusi.Mano atsakymas jam buvo,kad kaip aš galiu susigydyti,jei jis slepią informaciją apie mano sveikatą ir nesidalina su kt.gydytojais.Vaiką mano 7-metį išvarė lauk iš kabineto.Abu su vaiku didžiuliame strese.Vaikas labai pradėjo verkti.Bet jam tai nė motais.Aš gyvenime taip nesu nusižeminusi gydytojui,ir tiek maldavusi,kad jis man pasakytų kodėl man taip skaudą.Jis tik man sakė,kad aš turiu eiti pas odontologus ir jie turi viską sutvarkyti.O ką sutvarkyti,taip ir nepaaiškino.O dar geriausiai buvo,kad einant koridoriumi kartu,aš verkiau ir maldavau.Šalia vedžiausi savo vaiką.O jis net nesigėdyjo,ir mums einant koridoriumi,prie kt.pacientų išrėžė:"Pas tave ne tik,kad žandikaulis sulaužytas buvo,bet pas tave sulaužytos buvo ir dantų šaknys"Aš jam tik atsakiau:-"kad geriau būtumėte patylėjęs.Aš tam,kad išsiaiškinti,jog mano dantų šaknys buvo sulaužytos,aš turėjau pusę metų laiko išsiaiškinti"Ir paminėjau,kad jei jis butų viską man pasakęs,tai aš būčiau išsaugojusi kitus dantis,ir mano apatinio žandikaulio kaulas nebūtų tiek ištirpęs.Aš visą tą laiką,vedžiau užrašus apie kiekvieną dieną,kuriuose žymėjausi,kaip jaučiuosi,koks skausmo lygis pagal dešimbalę skaičių skalę.Be to,jis visą laiką(kas kart atvykus į vizitą) klausinėjo,pas kokius gydytojus lankiausi,dažnai teigdavo,jog jie turėtų grįžti į universitetus ir persimokyti.Labiausiai įstrigo,dėl L.Ketvirčio.L.Ketvirtis tikrai puikus gydytojas.Jis patikėjo mano istorija ir pašalino 32 d.,kurio šaknis buvo skilusi į kelias dalis.L.Dubosas išpeikė jį,teigdamas jog jis yra skolingas jam 200 litų.Tai traktavau,kaip prašymą susimokėti.Tai skaudančia širdimi,ir turėdamą viltį,kad jei jam sumokėsiu,jis man padės.Deja nepadėjo,nors jo vakarienė ir buvo soti.Dėl situacijos buvo susisiekta ir su KUL.Norėjau kalbėtis su vyr gyd.VJanušoniu.Bet taip ir nepavyko su juo pasikalbėti.Visą laiką bendravome su vyr.gyd.sekretore.Man buvo suderintas vizitas su gyd.Kociumi.Atlikta KT.Kurioje nieko tipo nestebi.Specialistas buvo parinktas iš tos pačios įstaigos.Vis tiktai man buvo reikalingas chirurginis įsikyšimas.Vėl buvo susisiekta su KUL valdžia.Ir gavome atsakymą,kuris šokiravo.Yra perkvalifikuojama mano ligos istorija.Tai gerai,kad aš turiu įrodymus kitus.Tai taip mielieji,noriu visus įspėti ir rinktis atsakingai gydytojus.Ir tik nepapulkite pas L.Dubosą.Gal jis ir buvo geras gydytojas kažkada.Šiai dienai jis yra vulgarus,nesilaikantis medicinos etikos ir estetikos,nuslepia faktus pacientui apie paciento būklę,sutrikimus ir traumas.Uždelsia gydymą manipuliuodamas.Plius korumpuotas gydytojas.Nerekomenduoju.

2020-12-27, 21:14 | Registruotas lankytojas 3

2019m.sausio 18d.mane atvežė greitosios pagalbos automobilis į KUL su veido skausmais smakro sr.ties 31-32 d.sr.Sesė mane lydėjo.Buvome nuvestos į veido ir žandikaulio sk.Ten priėmė mane L.Dubosas.Jis atidarė 3D KT diską,kurį turėjau jau pasidariusi(prieš tai turėjau vizitą pas L.Dubosą.Jis mane siuntė atsilikti 3D KT į Danės kliniką,Klaipėdoje,aiškiai nupasakodamas kur ji randasi).L.Dubosax atdarė diską,pradėjo vertinti jį.Mane tik informavo apie apatinio žandikaulio,ties 32 d.žandikaulio kaulo skylimą poliežuvinėje dalyje,galimai nueinančiu skylimu į peridontą.Med.išrašuose parašė trepanuoti 31d.,teigdamas,kad man nepadės jokios klinikos,kaip Žavesys.Gydžiau dantis,tvirtai laikydamasis visų L.Duboso nurodymų.Jis slėpė faktus apie mano sveikatą.Aš kentėjau didžiulius skausmus.Jis tyčiojosi iš kitų dantistų darbo.Dantistai,nežinosami ir nemokėdami skaityti diskų,mane vėl ir vėl siųsdavo konsultacijom pas veido ir žandikaulio chirurgą Buvo prašyta,kad jis paaiškintu,kas man yra.Kodėl man nenyksta skausmai.Buvo prašoma,kad aprašytų 3D KT diskus.Jis teigė,kad negali to padaryti.Liepė kreiptis į Danės kliniką,į kuria pats ir siuntė.Ten jie neturi radiologo.Aš vėl oas Dubosą.Aiškinu jam situaciją.Jis man pasako:"kad ką,iš Danės klinikos nesugeba jam paskambinti?"Nesupranta".Tai taip mano gydymas apatinio žandikaulio vis dar tęsiasi.Turėjau begalę vizitų pas jį.Skyrė antichistamininius vaistus.Nesuprantau kodėl!Bet galvoju,jei jau skyrė L.Dubosas,tai jis žino kodėl.Skausmai didžiuliai.Plius prisidėjo tas Covid 19.Viskas užsitęsė.Galų gale,vėl galimybė patekti pas gydytoją.2020 liepos 9 d.aš turėjau vizitą pas L.Dubosą.Buvau kartu su vaiku.Į ambulatorinį sk.atvykome ganėtinai anksti,taip kaip ir reikalaujama.Ir vistiek aš į vizitą pas L.Dubosą pavėlavau 20 min.Aš buvau apkaltinta,kad vėluoju.Aš bandžiau teisintis Jis iš manęs išsityčiojo,teigdamas,kad aš dar vis nesusigydžiusi Mano atsakymas jam buvo,kad kaip aš galiu susigydyti,jei jis slepią informaciją apie mano sveikatą ir nesidalina su kt.gydytojais.Vaiką mano 7-metį išvarė lauk Vaikas labai pradėjo verkti Bet jam tai nė motais.Aš gyvenime taip nesu nusižeminusi gydytojui,ir tiek maldavusi,kad jis man pasakytų kodėl man taip skaudą.Jis tik man sakė,kad aš turiu eiti pas ofontologus ir jie turi viską sutvarkyti.O ją sutvarkyti,taip ir nepaaiškino.O dar geriausiai buvo,kad einant koridoriumi kartu,aš verkiau ir maldavau Šalia vedžiausi savo vaiką.O jisnet nesigėdyjo ir man einant koridoriumi,prie kt.pacientų išrėžė:"Pas tave ne tik,kad žandikaulis sulaužytas buvo,bet pas tave sulaužytos buvo ir dantų šaknys"Aš jam tik atsakiau:-"kad geriau būtumėte patylėjęs.Aš ram,kad išsiaiškinti,jog mano dantų šaknys buvo sulaužytos,aš turėjau pusę metų laiko išsiaiškinti"Ir paminėjau,kad jei jis butų viską man pasakęs,tai aš būčiau išsaugojusi kitus dantis,ir mano apatinio žandikaulio kaulas nebūtų tiek ištirpęs.Be to,jis visą laiko klausinėjo,pas kokius gydytojus lankiausi,dažnai teigdavo,jog jie turėtų grįžti į universitetus ir persimokyti.Labiausiai įstrigo,dėl L.Ketvirčio.L.Ketvirtis tikrai puikus gydytojas.Jis patikėjo nano istorija ir pašalino 32 d.,kurio šaknis buvo skilusi į kelias dalis.L.Dubosas išpeikė jį,teigdamas jog jis yra skolingas jam 200 litų.Tai traktavau,kaip prašymą susimokėti.Tai skaudančia širdimi,ir turėdamą viltį,kad jei jam sumokėsiu,jis man padės.Deja nepadėjo,nors jo vakarienė ir buvo soti.Dėl situacijos buvo susisiekta ir su KUL.Norėjau kalbėtis su vyr gyd.VJanušoniu.Bet taip ir nepavyko su juo pasikalbėti.Visą laiką bendravome su vyr.gyd.sekretore.Man buvo suderintas vizitas su gyd.Kociumi.Atlikta KT.Kurioje nieko tipo nestebi.Vis tiktai man buvo reikalingas chirurginis įsikyšimas.Vėl buvo susisiekta su KUL valdžia.Ir gavome atsakymą,kuris šokiravo.Yra perkvalifikuojama mano ligos istorija.Tai gerai,kad aš turiu įrodymus kitus.Tai taip mielieji.Noriu visus įspėti ir rinktis atsakingai gydytojus.Ir tik nepapulkite pas L.Dubosą.Gal jis ir buvo geras gydytojas kažkada.Šiai dienai jis yra vulgarus,nesilaikantis medicinos etikos ir estetikos,nuslepia faktus pacientui apie paciento būklę,sutrikimus ir traumas.Uždelsia gydymą manipuliuodamas.Plius korumpuotas gydytojas.Nerekomenduoju.

2020-11-16, 18:03 | Registruotas lankytojas 18

Bendrauja grubiai, operuot nemoka, linkiu, kad padarytu kitiems kanciu kaina sugriztu siame gyvemime, sliuze

2020-11-13, 10:31 | Registruotas lankytojas 1

Praejo jau keli metai po operacijos nesuprantu kaip jam dar neateme licencijos, ar isvis kas nors is valdzios domisi to veterinaro veikla! Izuliai prase kysio , o pasakius kad ir taip turi gyditi kaip daktaras jis atsake kad padarys taip kaip toks valkata (neturtingas) vertas ir jei bus komplikacijos kad pas ji nebesikreipciau... po 5 d prasidejo komplikacijos, kraujo infekcija , teko vaziuot I uzsieni gyditis. Jokiu budu nesikreipkit i ji jei jums rupi sveikata!

2020-09-14, 19:04 | Registruotas lankytojas 18

Nežinau, kaip toks žmogus turi licenziją, paniekinantis požiūris į žmogų, nemoka bendrauti su pacientu, tikisi kyšio ir išpjauti nesugeba. Į snukį negavęs už savo elgesį ir požiūrį - taip būtų gražiai pasakyti galima apie šitą asmenį :(

2020-07-01, 10:55 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas su pacientu bendrauja vulgariai, neturi jokio kalbos etiketo. Net po operacijos nesugebėjo paaiškinti kas buvo padaryta. Jokios pagarbos kitam žmogui, paklausus apie sveikatą net nežinai kuo gali sulaukti, nes gali būti įžeistas grubiais, nepagarbiais ir net necenzūriniais žodžiais. Gydytojo kalba parodo bendrą elgesio kultūrą. Trūksta bendravimo įgūdžių juos reikėtų tikrai tobulinti. Niekam nelinkėčiau papulti pas šį gydytoją.

2019-07-05, 09:58 | Registruotas lankytojas 1

Atsisakė gydyti ir išvarė iš kabineto, nors prieš 4 metus puikiai bendravo ir čia buvo paliktas teigiamas atsiliepimas.

2019-06-14, 12:38 | Registruotas lankytojas 1

Labai nebendraujantis gydytojas, nemalonus žmogus, nieko negalima paklausti. Labai gailiuosi, kad mamą operavo. Išėjo namo po operacijos nieko nepasakęs ir net neužėjęs į palatą. Nerekomenduoju.

2019-05-03, 10:34 | Registruotas lankytojas 2

Jam reik psichologo konsultacijos kad ismoktu bendraut su zmonem gal priprates prie sovietu taip darbuotis ir nesupranta kad laikai pasikeite ir reik ismokt mandagiai bendraut o nerodyti savo ego

2018-09-13, 13:00 | Registruotas lankytojas 1

Viskas buvo, kaip ir normalu iki tos akimirkos kai paprašiau siuntimo magnetiniam rezonasui. Kad nereikėtu laukti pusės metu eilėje. Jis pareikalavo, kyšio. Kai pasakiau kad neduosiu, jis mane išvarė iš kabineto

2017-12-28, 17:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-12, 15:04 | IP: *.*.*.*
2015-05-27, 19:12 | IP: *.*.*.*

2015-04-23, 06:20 | IP: *.*.*.*

2015-03-15, 14:40 | IP: *.*.*.*

2015-01-26, 11:37 | IP: 79.142.122.241

Puikus gydytojas, labai profesionalus ir atsakingas. Esu dėkinga už konsultaciją. Ėjau vienu klausimu, bet rado problemą kitur. Rekomendavo ką toliau turiu daryti, kokios galimos pasekmės ir sprendimo būdai.

2015-01-20, 09:02 | IP: 86.100.125.25

Gydytojas labai profesionalus, išsamiai pakomentavo tyrimo duomenis ir rekomenduojamą gydymą.

2014-11-13, 12:14 | IP: 78.61.63.222

Tikrai profesionalus chirurgas, buvau maloniai priimta, profesionaliai konsultuota, išaiškintos gydymo galimybės ir galimos komplikacijos, pateikti išsamūs atsakymai. Labai dėkinga šiam medikui

2014-04-27, 14:30 | IP: *.*.*.*

2014-04-11, 11:04 | IP: 88.118.31.101

Sutinku, kad doc.L.Dubosui trūksta bendravimo įgūdžių.Juos reiktų tikrai tobulinti.Tačiau, kaip specialistas, jis tikrai geras. Nusivedė į mane į savo kabinetą, pasisodino priešais kompiuterį, kuriame buvo mano didelė žandikaulio nuotrauka ir viską nuodugniai išaiškino.Pateikė gydymo alternatyvas ir sprendimo būdus. Man beliko pasirinkti ir nuspręsti. Buvo viskas aišku.Ačiū, gydytojau.

2014-03-27, 18:57 | IP: *.*.*.*

2014-01-21, 10:33 | IP: 85.232.128.52

Puikus specialistas.

2014-01-17, 15:18 | IP: *.*.*.*

2013-11-24, 23:50 | IP: 86.47.77.136

Tai gydytojas, kuris atlieka savo darbą kiek įmanoma kokybiškai, ne visų žmonių bendravimo įgūdžiai vienodi, bet nesusikalbėjimas galimas ir ypač stresinėje paciento situacijoje. Skyriuje yra ir daugiau tos pačios srities specialistų, pacientai turi laisvę rinktis gydytoją pagal savo "skonį".
Negi manote, kad gydytojas robotas ir pvz.:po 4-6 val operacijos įmanoma išspausti šypseną kiekvienam jos pageidaujančiam..?
Galvoju, kad gal ir gerai, kad gydytojai neskaito šio portalo informacijos, nes dėl kaip suprantu daugumoje piniginių konfliktų, daug kolegų nusispjautų ir mestų savo praktikas. Jeigu pacientas nori mokėti už savo gydymą, nori nuolat besišypsančio personalo, tuomet reiktų rinktis mažas patrauklias privačias ligonines, bet kaina dėl kurios dauguma čia prunkštauja pasirodys juokingos.

2013-11-23, 14:45 | IP: *.*.*.*

2013-10-24, 16:15 | IP: 89.116.243.41

Buvo pleuromorfinė adenoma,operavo gydytojas Dubosas,priežiūra gera ir manau jei būčiau davusi vokelį ,būčiau laimėjusi maximum viena šypsena daugiau,ir konsultavo kiek reikėjo ir vaistus paskyrė ir bendravo po sunkios operacijos kiek man reikėjo,atsakė į visus rūpimus klausimus,net nesusijusius su operacija.O va gydytoja kuri skyrė narkozę,tai tik sukosi taip kad kišenė būtų arčiau manęs,ir seselė operacinėje užmigdė per greit,ko pasekoje sutriko kraujotaka ir skyriaus slaugė chamė,net neleido išrašymo dieną palaukti palatoje,kol atvažiuos artimieji pasiimti,išvijo į holą,nors skyrius buvo pustuštis

2013-09-16, 18:08 | IP: *.*.*.*

2013-09-11, 17:35 | IP: *.*.*.*

2013-04-14, 13:06 | IP: *.*.*.*

2013-04-12, 16:16 | IP: *.*.*.*

2012-10-28, 06:48 | IP: *.*.*.*

2012-10-01, 06:58 | IP: 195.182.80.57

Labai šaunus gydytojas,buvau sužavėta,kad dar tokių gydytojų yra.Buvo didelė žandikaulio trauma,apie profesionalesnį gydymą net pasvajot negalima.Džiaugiuosi,kad yra tokių specialistų.Didelis ačiū GYDYTOJUI.

2012-09-18, 14:13 | IP: *.*.*.*

2012-09-14, 06:11 | IP: *.*.*.*

2012-07-19, 08:02 | IP: *.*.*.*

2012-07-10, 13:30 | IP: *.*.*.*

2012-06-25, 13:01 | IP: *.*.*.*

2012-03-25, 13:35 | IP: 78.61.198.152

debilai jus nemokat normaliai zmoniu vertint eikit jus visi sikt heiterei neigiamu savybiu ner duchai kas manot kitaip sukos blet pedofilai usai kazkokie susirinke

2012-02-25, 16:23 | IP: *.*.*.*

2011-10-18, 09:35 | IP: 46.251.62.243

Labai puikus gydytojas.Džiaugiuosi,kad pagelbėjo.

2011-08-22, 10:45 | IP: *.*.*.*

2011-01-04, 09:10 | IP: *.*.*.*