Pacientai, kurie rekomenduoja Laimis Dubosas, %

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2005-06-12, Nr. MPL-06954, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas veido ir žandikaulių chirurgas

Išduota: 2005-06-12, Nr. MPL-06954, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Dubosas Laimis dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dubosas Laimis?

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

1.6

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.6

2024-03-24, 21:41 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai nevertas daktaro vardo jam reik psihiatro tikrai žiauru kas leidžia jam dirbti

2023-04-28, 04:42 | Registruotas lankytojas 31

Jei negalima rašyti, kad reikalavo kyšio... tai davė suprasti, kad kažko nori.. nes tai operacija atidėjo, tai kažko susinervinęs vaikščiojo, tai nenuskausmino, pamiršo?? Kas žino kas jam buvo.
Pasakė, kad nieko nėra, spuogas. Po operscijos neatėjo, nepaaiškino, kaip jaučiuosi kas buvo.
Bandė susisiekti kai gavo atsakymą, kad ne spuogas vėžys. O išpjovė ne visą, be tinkamo nuskausminimo tik išjudino, kad išplisti ..
Tai pasakiau, nebesioperupsiu pas jus, supyko, ir liepė pasirašyti kad atsisakau gydymo. Nenorėjo duoti išrašo
Gerai kad ošvykau į Vilnių.. nalonūs gydytojai, paaiškino viską, išoperavo, sakė magneto tyrimas prieš operacoją buvo būtinas, spinduliavo, seka toliau.. jei nėra talaonų, paksmabini, priima be eilės, jokios dovanos net nddavoau (prasta finansinė padėtis), bet ten jaučiausi žmogus jei būtų gerai išoperavę pirmą kartą, nereiktų švitinimo..po švitinimo dingo sielių veikla.. komplikacijų būna, bet man atrodo čia buvo aplaidumas. Beje, po operscihos dėk gydytojo grubumo verkiau, palatos kaimynės ramino...net
Tad jei galite, rinkitės kitą gydytoją

2022-03-28, 19:25 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus gydytojas. Nedaugžodžiauja, dirba savo darbą puikiai. Man buvo atlikta sudėtinga operacija, išsaugota rega bei estetinis veido vaizdas. Nuoširdžiai jam dėkinga! Sėkmės jums gydytojau. A. Š. Operuota buvau 2022-03-02

2021-11-18, 12:06 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta , labai geras gydytojas, atvykus i poliklynika iškarto tiksliai nustatė diagnoze, buvo paskirti reikiami tyrimai . Operacija atlikta nepriekaištingai. Bendravimas toks koks ir turi būti gydytojo ir paciento. O skyriaus seselės fantastiškos.Mane labai nustebino anktesnieji kitų pacientų blogi komentarai apie šy gydytoja . Žmonės netikėkite piktų žmonių rašlevomis. Šiam gydytojui esu dėkinga. Ir 100% rekomenduoju.

2021-08-16, 10:54 | Registruotas lankytojas 1

Patariu vengti kaip įmanoma apsilankymo pas šį gydytoją. Aš stebiuosi neprofesionalumu ir prastu tonu konsultacijos metu su pacientu sergančiu vėžiu. Per vizitą, Gydytojo rėkimas ant paciento skleidėsi per visą koridorių, kad net kiti laukiantys krūpčiojo, kodėl gydytojas taip šaukia ant patieco,kuris pamiršo įsinešti dokumentus i konsultaciją. Man užteko mandagumo neįsiveržti į kabinetą ir neišakyti savo nuomonės. Mane šokiravo toks elgesys su pacientu. Nemanau, kad yra žmogus pasaulyje, kuris nusipelnė tokio gėdingo elgesio iš gydytojo.

2021-07-17, 10:15 | Registruotas lankytojas 1

Ne man spresti ar jis geras specialistas ar ne, bet kiek man teko su juo susidurti uzteko suprasti kas ten per PASAULIO BAMBA...

Paklausus kaip vyks visas procesas operacijos ir gijimo laikotarpis buvau apsauktas! Sake koks tau skirtumas tu gi gulesi be samones ir nieko nedarysi sake ar tau rupi? ....

Buvau tam momentui sokiruotas, bet susirinkau dokumentus ir isejau is kabineto. Iseinant man dar pasake “tu vaikeli man cia ka ragus istatai? As tave priemiau apsaukiau, nepasiturinciu isvadinau ir pas mane nesioperuosi? ???”

Pasiskambinau i Vilniu Zalgirio klinika ten mane prieme, pagulde i palata, sutvarke zandikauli BE OPERACIJOS! Nes luzusi vieta buvo labai pavojinga operuoti!

2021-07-10, 22:52 | Registruotas lankytojas 21

Pradžioj nebendravo, poto bendravo rėkdamas, nesuprato, kad vėžys, bendravo grubiai, išoperavo blogai, teko kreiptis į kitą įstaigą, net priešui nerekomenduočiau

2021-06-16, 17:01 | Registruotas lankytojas 2

Labai grubus, neatsakingas gydytojas. Imdamas biopsiją sužalojo vidinius audinius, kuriuos net teko siūti ir kurie net po metų laiko neužgijo. Gydytojas pablogino ligos būklę. Visiškai nerekomenduoju.

2021-02-17, 10:53 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-27, 21:14 | Registruotas lankytojas 3

2019m.sausio 18d.mane atvežė greitosios pagalbos automobilis į KUL su veido skausmais smakro sr.ties 31-32 d.sr..Sesė mane lydėjo.Buvome nuvestos į veido ir žandikaulio sk.Ten priėmė mane L.Dubosas.Jis atidarė 3D KT diską,kurį turėjau jau pasidariusi(prieš tai turėjau vizitą pas L.Dubosą.Jis mane siuntė atsilikti 3D KT į Danės kliniką,Klaipėdoje,aiškiai nupasakodamas kur ji randasi).L.Dubosas atidarė diską,pradėjo vertinti jį.Mane tik informavo apie apatinio žandikaulio,ties 32 d.žandikaulio kaulo skylimu, poliežuvinėje dalyje,galimai nueinančiu skylimu į peridontą.Med.išrašuose parašė trepanuoti 31d.,teigdamas,kad"tau nepadės jokios klinikos,jokie Žavesiai.Gydžiau dantis,tvirtai laikydamasis visų L.Duboso nurodymų.Jis slėpė faktus apie mano sveikatą.Aš kentėjau didžiulius skausmus.Jis tyčiojosi iš kitų dantistų darbo.Dantistai,nežinodami ir nemokėdami skaityti diskų,mane vėl ir vėl siųsdavo konsultacijom pas veido ir žandikaulio chirurgą.Buvo prašyta,kad jis paaiškintų,kas man yra.Kodėl man nenyksta skausmai.Buvo prašoma,kad aprašytų 3D KT diskus.Jis teigė,kad negali to padaryti.Liepė kreiptis į Danės kliniką,į kurią pats ir siuntė.Ten jie neturi radiologo.(Aš nežinojau,kad turi aprašyti radiologas.Bet L.Dubosas,pats teigė pasidaryti ten 3D KT,ir grįžti atgal pas jį,su nauju registruotu vizitu)Aš vėl pas L. Dubosą.Aiškinu jam situaciją.Jis man pasako:"kad ką,iš Danės klinikos nesugeba jam paskambinti?"Nesupranta".Tai taip mano gydymas apatinio žandikaulio vis dar tęsiasi.Turėjau begalę vizitų pas jį.Skyrė antichistamininius vaistus,Diklofenako pleistrus,ibumetiną.Nesuprantau kodėl!Bet galvoju,jei jau skyrė L.Dubosas,tai jis žino kodėl.Skausmai didžiuliai.Plius prisidėjo tas Covid 19.Viskas užsitęsė.Galų gale,vėl galimybė patekti pas gydytoją.2020 liepos 9 d.aš turėjau vizitą pas L.Dubosą.Buvau kartu su vaiku.Į ambulatorinį sk.atvykome ganėtinai anksti,taip kaip ir reikalaujama.Ir vistiek aš į vizitą pas L.Dubosą pavėlavau 20 min.Aš buvau apkaltinta,kad vėluoju.Aš bandžiau teisintis Jis iš manęs išsityčiojo,teigdamas,kad aš dar vis nesusigydžiusi.Mano atsakymas jam buvo,kad kaip aš galiu susigydyti,jei jis slepią informaciją apie mano sveikatą ir nesidalina su kt.gydytojais.Vaiką mano 7-metį išvarė lauk iš kabineto.Abu su vaiku didžiuliame strese.Vaikas labai pradėjo verkti.Bet jam tai nė motais.Aš gyvenime taip nesu nusižeminusi gydytojui,ir tiek maldavusi,kad jis man pasakytų kodėl man taip skaudą.Jis tik man sakė,kad aš turiu eiti pas odontologus ir jie turi viską sutvarkyti.O ką sutvarkyti,taip ir nepaaiškino.O dar geriausiai buvo,kad einant koridoriumi kartu,aš verkiau ir maldavau.Šalia vedžiausi savo vaiką.O jis net nesigėdyjo,ir mums einant koridoriumi,prie kt.pacientų išrėžė:"Pas tave ne tik,kad žandikaulis sulaužytas buvo,bet pas tave sulaužytos buvo ir dantų šaknys"Aš jam tik atsakiau:-"kad geriau būtumėte patylėjęs.Aš tam,kad išsiaiškinti,jog mano dantų šaknys buvo sulaužytos,aš turėjau pusę metų laiko išsiaiškinti"Ir paminėjau,kad jei jis butų viską man pasakęs,tai aš būčiau išsaugojusi kitus dantis,ir mano apatinio žandikaulio kaulas nebūtų tiek ištirpęs.Aš visą tą laiką,vedžiau užrašus apie kiekvieną dieną,kuriuose žymėjausi,kaip jaučiuosi,koks skausmo lygis pagal dešimbalę skaičių skalę.Be to,jis visą laiką(kas kart atvykus į vizitą) klausinėjo,pas kokius gydytojus lankiausi,dažnai teigdavo,jog jie turėtų grįžti į universitetus ir persimokyti.Labiausiai įstrigo,dėl L.Ketvirčio.L.Ketvirtis tikrai puikus gydytojas.Jis patikėjo mano istorija ir pašalino 32 d.,kurio šaknis buvo skilusi į kelias dalis.L.Dubosas išpeikė jį,teigdamas jog jis yra skolingas jam 200 litų.Tai traktavau,kaip prašymą susimokėti.Tai skaudančia širdimi,ir turėdamą viltį,kad jei jam sumokėsiu,jis man padės.Deja nepadėjo,nors jo vakarienė ir buvo soti.Dėl situacijos buvo susisiekta ir su KUL.Norėjau kalbėtis su vyr gyd.VJanušoniu.Bet taip ir nepavyko su juo pasikalbėti.Visą laiką bendravome su vyr.gyd.sekretore.Man buvo suderintas vizitas su gyd.Kociumi.Atlikta KT.Kurioje nieko tipo nestebi.Specialistas buvo parinktas iš tos pačios įstaigos.Vis tiktai man buvo reikalingas chirurginis įsikyšimas.Vėl buvo susisiekta su KUL valdžia.Ir gavome atsakymą,kuris šokiravo.Yra perkvalifikuojama mano ligos istorija.Tai gerai,kad aš turiu įrodymus kitus.Tai taip mielieji,noriu visus įspėti ir rinktis atsakingai gydytojus.Ir tik nepapulkite pas L.Dubosą.Gal jis ir buvo geras gydytojas kažkada.Šiai dienai jis yra vulgarus,nesilaikantis medicinos etikos ir estetikos,nuslepia faktus pacientui apie paciento būklę,sutrikimus ir traumas.Uždelsia gydymą manipuliuodamas.Plius korumpuotas gydytojas.Nerekomenduoju.

2020-12-27, 21:14 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-11-16, 18:03 | Registruotas lankytojas 31
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-11-13, 10:31 | Registruotas lankytojas 1
2020-09-14, 19:04 | Registruotas lankytojas 31
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-07-01, 10:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-05, 09:58 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-06-14, 12:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-03, 10:34 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-13, 13:00 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-12-28, 17:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-06-12, 15:04 | IP: *.*.*.*

2015-05-27, 19:12 | IP: *.*.*.*

2015-04-23, 06:20 | IP: *.*.*.*

2015-03-15, 14:40 | IP: *.*.*.*

2015-01-26, 11:37 | IP: 79.142.122.241

Puikus gydytojas, labai profesionalus ir atsakingas. Esu dėkinga už konsultaciją. Ėjau vienu klausimu, bet rado problemą kitur. Rekomendavo ką toliau turiu daryti, kokios galimos pasekmės ir sprendimo būdai.

2015-01-20, 09:02 | IP: 86.100.125.25

Gydytojas labai profesionalus, išsamiai pakomentavo tyrimo duomenis ir rekomenduojamą gydymą.

2014-11-13, 12:14 | IP: 78.61.63.222

Tikrai profesionalus chirurgas, buvau maloniai priimta, profesionaliai konsultuota, išaiškintos gydymo galimybės ir galimos komplikacijos, pateikti išsamūs atsakymai. Labai dėkinga šiam medikui

2014-04-27, 14:30 | IP: *.*.*.*

2014-04-11, 11:04 | IP: 88.118.31.101

Sutinku, kad doc.L.Dubosui trūksta bendravimo įgūdžių.Juos reiktų tikrai tobulinti.Tačiau, kaip specialistas, jis tikrai geras. Nusivedė į mane į savo kabinetą, pasisodino priešais kompiuterį, kuriame buvo mano didelė žandikaulio nuotrauka ir viską nuodugniai išaiškino.Pateikė gydymo alternatyvas ir sprendimo būdus. Man beliko pasirinkti ir nuspręsti. Buvo viskas aišku.Ačiū, gydytojau.

2014-03-27, 18:57 | IP: *.*.*.*

2014-01-21, 10:33 | IP: 85.232.128.52

Puikus specialistas.

2014-01-17, 15:18 | IP: *.*.*.*

2013-11-24, 23:50 | IP: 86.47.77.136

Tai gydytojas, kuris atlieka savo darbą kiek įmanoma kokybiškai, ne visų žmonių bendravimo įgūdžiai vienodi, bet nesusikalbėjimas galimas ir ypač stresinėje paciento situacijoje. Skyriuje yra ir daugiau tos pačios srities specialistų, pacientai turi laisvę rinktis gydytoją pagal savo "skonį".
Negi manote, kad gydytojas robotas ir pvz.:po 4-6 val operacijos įmanoma išspausti šypseną kiekvienam jos pageidaujančiam..?
Galvoju, kad gal ir gerai, kad gydytojai neskaito šio portalo informacijos, nes dėl kaip suprantu daugumoje piniginių konfliktų, daug kolegų nusispjautų ir mestų savo praktikas. Jeigu pacientas nori mokėti už savo gydymą, nori nuolat besišypsančio personalo, tuomet reiktų rinktis mažas patrauklias privačias ligonines, bet kaina dėl kurios dauguma čia prunkštauja pasirodys juokingos.

2013-11-23, 14:45 | IP: *.*.*.*

2013-10-24, 16:15 | IP: 89.116.243.41

Buvo pleuromorfinė adenoma,operavo gydytojas Dubosas,priežiūra gera ir manau jei būčiau davusi vokelį ,būčiau laimėjusi maximum viena šypsena daugiau,ir konsultavo kiek reikėjo ir vaistus paskyrė ir bendravo po sunkios operacijos kiek man reikėjo,atsakė į visus rūpimus klausimus,net nesusijusius su operacija.O va gydytoja kuri skyrė narkozę,tai tik sukosi taip kad kišenė būtų arčiau manęs,ir seselė operacinėje užmigdė per greit,ko pasekoje sutriko kraujotaka ir skyriaus slaugė chamė,net neleido išrašymo dieną palaukti palatoje,kol atvažiuos artimieji pasiimti,išvijo į holą,nors skyrius buvo pustuštis

2013-09-16, 18:08 | IP: *.*.*.*

2013-09-11, 17:35 | IP: *.*.*.*

2013-04-14, 13:06 | IP: *.*.*.*

2013-04-12, 16:16 | IP: *.*.*.*

2012-10-28, 06:48 | IP: *.*.*.*

2012-10-01, 06:58 | IP: 195.182.80.57

Labai šaunus gydytojas,buvau sužavėta,kad dar tokių gydytojų yra.Buvo didelė žandikaulio trauma,apie profesionalesnį gydymą net pasvajot negalima.Džiaugiuosi,kad yra tokių specialistų.Didelis ačiū GYDYTOJUI.

2012-09-18, 14:13 | IP: *.*.*.*

2012-09-14, 06:11 | IP: *.*.*.*