Pacientai, kurie rekomenduoja Skaidrė Alantaitė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.6

1.6

2019-06-14, 12:42 | 1

Baisiau negu baisu... buvau išvadinta ir aprėkta... Nerekomenduoju niekam.

2019-01-05, 09:21 | 1

Pas sia gydytoja lankausi neprivaciai, pinigu nemoku.Buvau labai patenkinta iki kol neprasidejo tyrimas del nevaisingumo problemu.Po atliktu keliu tyrimu ir laporaskopijos , atejo ir pasake ,viskas gerai, laukite pastosite,laukiau pusantru metu, nes pasitikejau. Tada nuvaziavau i santaros vaisingumo centra konsultacijai, daugybe tyrimu neatliktu pasirodo buvo, nepaaiskintos problemos. Viska pasidariau ka sake Vilnius, nuejau siuntimo pas ja, viska issakiau, buvo labai nepatenkinta, burbejo kam cia tas siuntimas, kam cia tas dirbtinis apvaisinimas. Tikrai nerekomenduoju sios gydytojos. Pinigu jai nedaviau, gal del to taip atsainiai darba vykde, matyt neveltui kaip teigiama straipsniuose del jos kaltes mirsta kudikiai.

2018-05-09, 09:03 | 1

Kaip dar gali dirbti tokia gydytoja jei kai aš pasakiau kad man skauda dešinįjį šoną ji ant manęs rėkė kad kreipčiausi į seimos gydytoją o ne į ligonine važiuočiau. Kai atliko visus tyrimus dabar guliu ligoninėje dėl to nes vaikas yra užspaudęs Inksta ir jis yra užsikimšęs... Dabar iki gimdymo galo turėsiu vaikščioti su stentu...

2017-05-23, 12:16 | IP: *.*.*.*
2017-02-26, 10:01 | IP: *.*.*.*
2017-02-25, 21:06 | IP: *.*.*.*
2017-01-26, 16:03 | IP: *.*.*.*
2016-12-05, 13:51 | 1

Aciu labai jai. Ji isgelbejo mano mama ir mociute. Atranku nesiot tokia. Kas cia neigiamai atsiliepe tai tik sypsena sukele. Jus draugu ieskote ar daktaru ligonineje? Laiku nustate liga mociutei. Skubei surado kur kreiptis toliau. Domejosi kaip eina gydymas. Mociutes liga buvo onkologine. Mamai isgelbejo gimda. Del to turiu puikia sesute.

2016-08-26, 22:45 | IP: 86.38.5.116

Komentarai apie sia gydytoja labai isgasdino,net masciau nebeiti,taciau vizitu ne kiek nesiskundziu.apziurejo, pabendravom kaip gydytoja su paciente,profesionaliai ir tikrai nebuvo jokio grubumo. Aisku noretusi siek tiek siltesnio bendravimo,bet gydytoja juk ne drauge. Tad viska vertinu labai palankiai.

2016-08-01, 14:01 | IP: *.*.*.*