Pacientai, kurie rekomenduoja Skaidrė Alantaitė, %

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-13983, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

Gydymas nebuvo veiksmingas

1.8

Vengė atsakinėti į klausimus

1.7

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2023-05-09, 13:22 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi daktare!uzjaucianti,paguodzianti!viska paaiskiskino atliko procedura!

2023-02-28, 23:04 | Registruotas lankytojas 2

Tos kurios rašote apie šią gydytoją neigiamus komentarus, raginu pažvelgti į save, ne pas draugę kavos einate. Lankiausi pirmą kartą pas ją, buvau prisiskaičiusi "PONIUČIŲ" neigiamų komentarų, buvau baimėje kas bus, kaip elgsis. Likau sužavėta, nes ir gydytoja ir sesutė tiesiog nuostabios, viską išaiškino nuo A iki Z, bendravo tinkamai kaip ir pridera, jokios įtampos ar streso. Pati kalbėjau noriai ir nieko nebijojau klausti, į mano klausimus taip pat buvo atsakyta. REKOMENDUOJU !!!

2021-10-03, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Maloni gydytoja. Neturiu priekaistu.

2021-01-16, 09:33 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai esu patenkinta šia gydytoja. Ji prižiūri mano pirmąjį nėštumą. Iš atsiliepimų buvau susidarius nuomonę, kad bus kažkas baisaus, tačiau esu be galo patenkinta šia gydytoja. Konkreti, bet skiria dėmesį viskam kam būtina. Man tikrai kolkas patys maloniausi vizitai.

2020-10-28, 10:27 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Išoperavo polipą,ačiū už pagalbą ir dėmesį.

2020-10-28, 10:20 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien dienos stacionare mane operavo gydytoja S. Alantaitė. Labai maloni, mandagi ir kompetentinga! Rekomenduoju 100 proc.

2020-01-31, 23:45 | Registruotas lankytojas 1

Šiais laikais, kai socialinės medijos įkyriai stengiasi formuoti nuomones, sunku žmogui likti jų nepaveiktam. Linkiu visoms sugebėti komentaruose atsirinkti kas kaip.
Gydytoja nenuvylė. Sulaukiau tinkamo išaiškinimo ir palaikymo priimant apsisprendimą. Ačiū.

2016-12-05, 11:51 | Registruotas lankytojas 1

Aciu labai jai. Ji isgelbejo mano mama ir mociute. Atranku nesiot tokia. Kas cia neigiamai atsiliepe tai tik sypsena sukele. Jus draugu ieskote ar daktaru ligonineje? Laiku nustate liga mociutei. Skubei surado kur kreiptis toliau. Domejosi kaip eina gydymas. Mociutes liga buvo onkologine. Mamai isgelbejo gimda. Del to turiu puikia sesute.

2016-08-26, 19:45 | IP: 86.38.5.116

Komentarai apie sia gydytoja labai isgasdino,net masciau nebeiti,taciau vizitu ne kiek nesiskundziu.apziurejo, pabendravom kaip gydytoja su paciente,profesionaliai ir tikrai nebuvo jokio grubumo. Aisku noretusi siek tiek siltesnio bendravimo,bet gydytoja juk ne drauge. Tad viska vertinu labai palankiai.

2016-05-04, 16:35 | IP: 77.221.75.80

Labai maloni gydytoja, paaiškina visus variantus, tik aišku sunku suprasti medicininius terminus. Privačios paslaugos nėra pigios, bet kai žmogus šypsosi, tai malonu ir lankytis. Ačiū gydytoja.

2014-08-18, 13:11 | IP: 217.77.31.7

Labai šauni gydytoja. Tiesiai šviesiai viską pasakė, išaiškino. Geresnės būt negali būt.

2014-05-21, 14:09 | IP: 80.243.30.22

Nors ir buvau prisiskaiciusi sia gyditoja menkinanciu komentaru likau maloniai nustebinta gyditojos profesionalumo ir rupestingumo. Dekoju.

2013-12-14, 12:35 | IP: 84.46.251.199

Gera gydytoja.

2013-09-26, 07:28 | IP: 212.52.38.195

Ėjau pas ją pirmą kartą. Nors man virš dvidešimt, problemų neturėjusi, todėl taip uždelsusi. Labai maloniai elgėsi, paprašiau paaiškinti, ką ir kaip darys. Viską aiškino, kalbėjo ir ramino, kad nebūčiau išsitempusi ir pan. Malonūs prisiminimai, jokio išgąsčio. Lankysiuos ir toliau pas ją.

2013-09-21, 15:33 | IP: 78.63.33.180

Gimdziau prie sios gydytojos.labai normali gydytoja,palaike moraliskai,profesionaliai padejo gimdyme.Nesuprantu kodel jinai kai kam neitinka."As dejavau kad mirsio o daktare sake kad mirsim kartu":)

2013-09-21, 15:27 | IP: 78.63.33.180

2013-07-28, 17:39 | IP: 84.46.170.175

Miela, rūpestinga, gera specialistė.

2012-01-03, 17:44 | IP: 78.63.29.79

Buvau prisiklausiusi nemažai prastų atsiliepimų apie šią gydytoją, bet ..
Gimdžiau 2010 rugsėjo mėnesį. Kadangi gimdymas vyko normaliai, gydytoja tik karts nuo karto užsukdavo pažiūrėti, bendravo normaliai, net pajuokaudavom. Ir po gimdymo jokio atlygio nedavėm (net nebuvom planavę).

2010-11-02, 15:04 | IP: 78.63.98.150

Teko gimdyti rugsėjo mėn. prie šios gydytojos. Buvau jau prisiskaičius apie ją blogų atsiliepimų, tačiau asmeniškai apie ją negaliu nieko blogo pasakyti.
Tą dieną buvo labai daug gimdyvių, ištisai buvo užimtos visos gimdyklos, tačiau gydytoja nepasirodė nei pikta, nei dar kokia blogietė... Kadangi gimdymas vyko sklandžiai, tai viską atliko akušerė, gydytoja viską stebėjo ir buvo šalia manęs (beje labai maloniai bendravo, padėjo man (gal tikėjosi atlygio?)). Mano atsilyginimas - DIDELIS AČIŪ!!! (jokių dovanėlių ar pinigų nedaviau)

2009-05-07, 21:30 | IP: 91.187.173.170

maloni

2009-03-31, 12:18 | IP: 77.221.73.40

labai maloni, visada viska aiskiai paaiskina..

2009-03-09, 20:09 | IP: 78.58.232.59

geras specialistas ir gerai kad nesileidžia perdaug į asmeniškumus.aš jos suteiktomis konsultacijomis ir skirtu gydymu patenkinta.AČIU

2009-02-13, 09:16 | IP: 80.243.27.127

As prie jos gimdziau,gimdymo metu buvokomplikaciju, dare cezari ir as ir maziukas sveiki. Nuosirdus aciu gydytojai. Negaliu vertinti jos profesanalumo, bet jauciu didele padeka.

2008-02-13, 17:44 | IP: 78.58.92.207

Gydytoja dare operacija 2007m. rugseji. Neturiu jokiu priekaistu. Viska paaiskino pries ir po. Ir visai net neuzsmine apie atlygi. Savu noru daviau ir tai po operacijos. Manau, kad gydytoja tai ne mama ir nera ko tiketis, kad kiekvioena apglostys. Bendravo labai maloniai ir dar pas eisiu. Sekmes jai ir kitiems gydytojams