Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Ališauskas, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12872, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-01-29, 22:24 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien buvau pirmą kartą ir apsisprendžiau lankytis kaskart kai prireiks. Nuostabus gydytojas. Inteligentiškas, be galo korektiškas, dėmesingas, keliantis pasitikėjimą ir jokios įtampos. Esu jam dėkinga.

2020-01-09, 09:10 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas, kokių reta. Tikras profesionalas ir kaip žmogus labai malonus ir išlaikytas. Sakyčiau smetoniško auklėjimo ir visapusiškai išmanantis ne tik savo sritį bet ir suprantantis žmogaus organizmą kaip visumą. Patekus pas jį pasibaigė mano visos problemos. Pas jį gimdžiau ir savo dukrą. Dėkoju jam už ilgus mano sveikatos priežiūros metus bei už dukros priežiūrą taip pat. Stiprios Jums sveikatos, daktare ir ilgų darbo metų. Su gilia Pagarba.

2020-01-03, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Tai Gydytojas iš didžiosios raidės - kaip specialistas ir profesionalas ir kaip labai atidus ir jautrus žmogus. Negailintis laiko problemai aptarti, nuraminti ir nuteikti viltingai. Gydausi pas šį gydytoją nuo 1998 m. Esant problemai man ar mano artimiems bet kada galiu paskambinti ir daktaras visada suras laiko pakonsultuoti, patarti. Nuostabus Gydytojas, telaimina Dievas jo darbą ir jo paties gyvenimą.

2018-10-22, 15:19 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas iš pašaukimo :) Kuo daugiau tokių gydytojų.
Pagarba

2018-06-28, 09:29 | Registruotas lankytojas 4

Apsilankius pas šį daktarą jutau, kad sulauksiu pagalbos, nes paskutiniu metu nei vienas aplankytas iš 8 ginekologų to nesugebėjo padaryti. Apžiūrėjo nuodugniai, atsakė į visus klausimus, apklausinėjo ir mane, kad kuo tikslesnė išvada būtų. Nusiuntė į Santariškes, kur mane operavo kolegos ir rado daugiau, ne tik problemą su kiaušide, bet ir su žarnynu, o to nesugebėjo pamatyti kiti daktarai. Lieku begalo dėkinga ir žinau, kad kai planuosiu vaikelį lankysiuos pas šį daktarą. Stebuklingas žmogus prie kurio jautiesi suprasta ir saugi. Ačiū Jums!

2018-04-28, 23:16 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalas iš didžiosios raidės ir nuostabiai ramus bei šiltas žmogus!

2018-03-15, 08:48 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus, atidūs, puikus gydytojas! Sėkmės ir sveikatos jam dar ilgai dirbti ir konsultuoti moteris. Džiaugiuosi turėjusi galimybę pasikonsultuoti.

2017-10-19, 14:20 | IP: 78.158.16.11

esu patenkinta dėmesingas tiesiog geras specialistas ačiū.

2017-10-13, 16:26 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, dėmesingas, atidus, profesionaliai išaiškino galimus gydymo būdus ir pasekmes.

2017-09-29, 18:03 | IP: 82.135.254.197

Esu dėkinga. Nuostabus gydytojas.

2017-05-04, 13:58 | IP: *.*.*.*
2017-04-12, 21:34 | IP: 78.60.214.19

Puikus gydytojas. Man darė dvi operacijas, diagnozavo tai, ko kiti 3 gydytojai nesugebėjo ir per kurias taisė tai, ką kiti gydytojai buvo palikę. Gydytojo puikūs socialiniai įgūdžiai. Visada taktiškas, profesionalus, mandagus, puikiai laiko ribas. Tikiuosi, perduoda šias žinias savo studentams. Kaip pacientė jaučiu, kad gydytojas myli savo profesiją ir, kad tai jo pašaukimas. Linkiu abiems įstaigoms, kuriose šis puikus gydytojas dirba branginti šį specialistą. Aš džiaugiuosi jį sutikusi.

2016-12-01, 13:30 | IP: 82.135.241.183

Puikus savo srities specialistas!

2016-06-08, 10:54 | IP: 185.66.193.89

Malonus ir puikus specialistas