Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Šitkauskas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09574, Galiojanti

2019-09-29, 19:04 | 1

Sveiki, man 77 metai , prieš 3 savaites Santaros klinikose neurochirurginiame skyriuje man buvo atlikta trišakio nervo mikrovaskulinė dekompresija. Jaučiuosi puikiai ir noriu išreiktšti savo dėkingumą už sugrįžusį gyvenimo džiaugsmą.
Esu labai dėkinga daktarui Artūrui Šitkauskui už jo atsidavimą savo profesijai ir tą spinduliuojantį žmogiškumą bei jumoro jausmą, kuris stresuojančiam pacientui labai padeda ir nuramina.
Taip pat norėčiau geruoju paminėti aptarnaujantį personalą, ypač slaugytoją Danutę, kuri yra tikra profesionalė ir palatos šeimininkė. Dėkoju Jums! Pagarbiai Stanislava

2019-06-13, 13:16 | 1

Superinis gydytojas ir aptaranaujantis personalas. Pilnai išsprendė mano problemas. Suteike pilną informaciją apie operaciją ir rebilitaciją. Viskas vyko labai sklandžiai. Patiko jo jumoro jausmas ir paprastumas, prieš operaciją visiškai atpalaidavo, nors ir labai bijojau operacijos. Visiems rekomenduoju šį profesonalų neurochirurgą.
Didelis Ačiū Artūrai.....

2018-12-22, 21:26 | 5

Noriu padėkoti gydytojui Artūrui ir sesutei Oksanai už jo darba, rūpestį ir profesionaluma ir palinkėti gražiu švenčiu!!!

Nijolė Burbienė

2018-07-10, 20:58 | 1

Noriu padėkoti gydytojui už auksines rankas, rūpestį, atiduma, profesionaluma.
Taip pat dėkoju padėjėjoms Dianai, Violetai ir Jurgitai už rūpestinguma ir atsidavima darbui.

Nijolė Burbienė

2018-06-27, 16:00 | 1

Vizito metu gydytojas yra labai malonus. Detaliai paaiškina problemos esmę ir įvardija galimus variantu ir buvo parinktas pats tinkamiausias.