Pacientai, kurie rekomenduoja Artūras Šitkauskas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09574, Galiojanti

2019-06-13, 13:16 | 1

Superinis gydytojas ir aptaranaujantis personalas. Pilnai išsprendė mano problemas. Suteike pilną informaciją apie operaciją ir rebilitaciją. Viskas vyko labai sklandžiai. Patiko jo jumoro jausmas ir paprastumas, prieš operaciją visiškai atpalaidavo, nors ir labai bijojau operacijos. Visiems rekomenduoju šį profesonalų neurochirurgą.
Didelis Ačiū Artūrai.....

2018-12-22, 21:26 | 5

Noriu padėkoti gydytojui Artūrui ir sesutei Oksanai už jo darba, rūpestį ir profesionaluma ir palinkėti gražiu švenčiu!!!

Nijolė Burbienė

2018-07-10, 20:58 | 1

Noriu padėkoti gydytojui už auksines rankas, rūpestį, atiduma, profesionaluma.
Taip pat dėkoju padėjėjoms Dianai, Violetai ir Jurgitai už rūpestinguma ir atsidavima darbui.

Nijolė Burbienė

2018-06-27, 16:00 | 1

Vizito metu gydytojas yra labai malonus. Detaliai paaiškina problemos esmę ir įvardija galimus variantu ir buvo parinktas pats tinkamiausias.

2017-06-29, 09:43 | 1

Gerbiamieji

Nevisai tinkami pateikti atsakymai,klausimui No. 4. Mano problema kompleksinė Dr Šitkauskas gydė viena esminę daiį ir pasėkos buvo pilnai veiksmingos. Mane ypačiai įmponavo jo dalykiškas, profesionalus apibudinimas problemos ir realus jos įvertinimas. Apibudino riziką, pabrėžė jog procedūrą gali ir nepilnai suveikti, profesionaliai įvykdė procedūrą. Šiuo atveju suveikė gerai. Esu dėkingas daktarui
Šitkauskui Kazys Almenas

2017-04-23, 17:41 | IP: 188.69.246.230

Kyšis provokuojamas įvairiais būdais, reikalingu apsimokėjimu anesteziologui, už papildomas paslaugas, juokeliais taipogi. Imamas kartais nesigėdinant, kartais tipo ką čia kiši. Bet nedavus vistiek atlieka savo pareigą.

2017-02-26, 21:19 | IP: 84.15.186.135

Labai pozityvus gydytojas. Puikūs bendravimo sugebėjimai su pacientais. Greit ėmėsi gydymo, kuris tikrai padėjo. Nuostabus daktaras. Labai ačiū už jūsų pagalbą. Didžiausios sėkmės. Sandra.

2016-12-06, 23:08 | IP: 5.20.156.65

gydytojas tikrasi zinantis savo darba.paslaugus,turintis jumoro jausma,bei maloniai bendraujantis su pacientais.tikrai rekomenduotau visiems pazystamiems!!!!!!!!

2016-09-06, 18:11 | IP: 88.119.128.54

Puikus gydytojas, esu labai jam be galo dėkinga už palaikymą ir nuteikimą, kad viskas bus gerai. Mano manymu visi gydytojai turi būti tokie kaip šis. Rekomenduočiau visiems.

2016-07-24, 01:04 | IP: *.*.*.*