Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Maciulevičienė, %

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2009-06-15, Nr. MPL-15101, Galiojanti

Išduota: 2006-09-11, Nr. MPL-08636, Galiojanti

2019-07-22, 13:48 | 6

Taip, ši gydytoja gydo stipresniais vaistais, bet efektyviai. Dėl kiekvienos ligos pas jà nevežčiau vaikù, bet kai reikia greito rezultato, pavyzdžiui, prieš kelionę, tai ši gydytoja geriausias pasirinkimas.

2018-11-05, 01:51 | 2

Nepakeičiama, nuostabi, ir be galo svarbi mūsų šeimos gydime.
Gydytoja iš didžiosios raidės!!!!

2018-02-16, 18:13 | 1

Rašau šį komentarą norėdama apsaugoti kitus nuo šios gydytojos "efektyvaus" gydymo,kurį čia taip pabrėžia teigiamų atsiliepimų autoriai.Ir aš pati su vaikais į ją kreipiausi dėl teigiamų atsiliepimų,kad labai greit išgydo.Deja,tik po kurio laiko pabendravusi su kompetetingais gydytojais ir papasakojusi kaip gerai gydo gyd.Maciulevičienė,sužinojau,kad ji vaikams skiria draudžiamus vaistus.Taip,simptomai praeina,bet kokios pasekmės???
Pateiksiu keletą konkrečių pavyzdžių:
1.Skirti 3m. vaikui TOBRADEX akių lašų slogai gydyti.Taip,sloga praėjo.Bet vaisto pavadinime galūnė DEX reiškia,kad vaistai su hormonais!Vaikam griežtai draudžiama,nebent to reikalautų sunki liga.Bet sloga nėra sunki liga ir tokiu atveju tai nepateisinama.
2. 3m. vaikui skirti VOLTAREN vaistus gripo atveju.Jis taip pat draudžiamas vaikams.Beje,man ir pačiai jį paskyrė gerti,nors kaip vėliau paaiškėjo ,man buvo plaučių uždegimas...
3. Smūginė vienkartinė antibiotikų dozė.Medikai tai vertina kaip nusikaltimą.Taip,turbūt kai kuriem tai padėjo,bet ką daryti tiems,kuriems ne taip pasiseke?Kokius toliau antibiotikus skirti?Juk šiems jau išsivystė bakterijų atsparumas.Ir mes kalbam apie MAŽAMEČIUS vaikus.
Gyd.Maciulevičienė yra pagarsėjusi tarp kitų vaikų gydytojų,kuriems teko spręsti jos "efektyvaus gydymo" pasekmes.Jie baisisi jos metodais.Tik man apmaudu,kodėl tie gydytojai nesustabdo jos,kodėl turi kentėti nekalti vaikai? Ir dar tėvai jai sumoka už tai!

2018-01-11, 08:55 | 1

Paslaugos mokamos

2017-10-19, 18:56 | IP: 78.56.36.99

Tobula gydytoja!!! Tiksli diagnozė kūdikiui.Veiksmingas gydymas.Pastate vaiką ant kojų per 2 dienas.Nereali!!! Šimtą kartų aciuuuuu!!!!

2017-01-26, 02:27 | 2

Nuostabi gydytoja

2016-12-19, 15:08 | IP: 88.119.250.238

Nuostabi gydytoja, gerai diagnozuoja ligas.

2016-12-02, 14:07 | IP: 78.56.140.34

Galiu pasakyti trumpai ir aiškiai:tai gydytoja iš prigimties. Visiems gydytojams reiktų iš jos pasimokyti dirbti. Dirba privačiai,bet už būsimą sumokêtų pinigų negaili,nes žinau kad visada Diagnozė bus tiksli ir greita. O gydymas greitas ir efektyvus.

2016-11-28, 17:24 | IP: 88.119.250.238

Pati nuostabiausia Vilniaus gydytoja!

2016-10-28, 21:37 | IP: 84.15.186.226

Puiki gydytoja. Aukštos kvalifikacijos ir labai kultūringas, atjaučiantis žmogus.