Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Lukošienė, %

Licencijos

Bendrosios praktikos slaugytojas

Išduota: 2014-06-10, Nr. SPL-46257, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Lukošienė Nijolė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lukošienė Nijolė?

Įvesti darbovietę!
Pacientų atsiliepimai
2019-11-09, 18:59 | Registruotas lankytojas 12

nesąžininga moteris...
išvis stebiuosi, kodėl tokios paslaugos vis dar legalios medicinos įstaigose... ar čia, ar pas būrėją eiti, realybės neatitinka visi tie testai

2019-10-26, 13:41 | Registruotas lankytojas 4

Papiktino vizitas, paaiškinsiu, kodėl.
Visų pirma nėra mandagumo – iškart „tujinama“, liečiami absoliučiai asmeniški dalykai net nepasidomėjus apie situaciją, rodomas nepasitenkinimas... tikrai neprofesionalu.

Negerbiamas kliento laikas. Paslaugos neatliktos pilnai pagal nurodytą kainą, ir, svarbiausia, nepripažįstama savo klaidų ir bandoma keliskart suversti klientui kaltę, gaišinant jo laiką, taip ir neatliekant žadėtos paslaugos, verčiant klientą vis rašyti, skambinti ir eiti dar kartą.

Toliau nėra ką kalbėti per daug, kai dėstomi medicinos „faktai“ prieštarauja pripažintam mokslui, išvados daromos be tyrimų. Akivaizdžiai bandoma papildomai uždirbti iš kt. prekių iki galo net nesuteikus paslaugos už sumokėtus pinigus.

Jei norit ALTERNATYVIOS medicinos, prašom, bus tikrai labai alternatyvu normaliam vizitui pas profesionalą. Dar už savo pinigus galit laimėti moralų ir kritikos už tai, kad nežinot ponios taisyklių.

Galiu tik pasakyti jums, miela ponia: jei manot, kad jums yra svarbesnių dalykų darbe nei klientas, tai turiu naujieną – šiais laikais klientas yra jūsų darbdavys, o ne atvirkščiai.