Pacientai, kurie rekomenduoja Stasys Latvys, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02724, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Latvys Stasys dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Latvys Stasys?

Nepavyko diagnozuoti problemos

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.2

Vengė atsakinėti į klausimus

2.3

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2023-07-21, 00:16 | Registruotas lankytojas 2

Man labai šaunus daktaras. Ačiū labai jam,jis man tikrai labai padejo

2011-02-24, 18:44 | IP: 78.56.168.176

visai normalus gydytojas gal megejams vaikščioti į poliklinikas praleisti laiką jis ir nepatinka o spresti kompetenciją tam yra profesionalai

Esate Stasys Latvys?
2010-12-28, 15:49 | IP: 84.15.115.88

Nezinau kodel jus taip nemegstat sito gydyojo. Man jis yra padares geru daliku. Israso vaisus kurie man reikalingi. Kai sirgau bronchitu labai sunkiai, net neisivaizduojat kaip sunkiai, nes springau ir atrode nedaug truksta kad uzdusciau, nuejau pas ji paklause plaucius israse vaistus.Nesitikejau greit pasveikt, bet po tu tableciu man daresi vis geriau. Sveikau labai greitai ir net po 2 dienu jau beveik sveikas buvau, vel kvepavau. O trecia diena visiskai pasveikau, lyg lygos ir nebuvo atrode. Manau priezasis ta, kad jis labai profesionaliai parinko tabletes, ju butent ir reikejo. tai kad nezinau, iverinki patys is sito komenaro, ar geras gydytojas jis ar ne. Siuo atveju jis buvo tikras burtininkas:)

Esate Stasys Latvys?