Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Šatienė, %

Išduota: 2006-06-30, Nr. MPL-08245, Galiojanti

2019-08-31, 09:39 | 2

Antri metai,kaip yra mano seimos gydytoja .Demesinga,nuosirdi,isklauso,pataria ,,paraso siuntimus,receptus.Pacientu nors daug aptarnauja,bet visada gera nuotaika,paslaugi.Kuo daugiau tokiu gydytoju!

2019-08-31, 09:39 | 2

2019-07-10, 11:35 | 2

Šauni gydytoja, tikrai mažai kalba, bet yra dalykiška, labai kruopščiai renka vaistus, tikrai atsakinga ir suprantanti. Esu dėkinga už mamą.

2019-06-14, 21:12 | 2

Gydytoja labai arogantiška, turi traukti po žodį,visko klausinėti patiems, paklausus matosi, kad yra nepatenkinta kad tenka atsakyti į rūpimus klausimus susijusius su sveikatos problema, nemalonus įtampos pilnas kiekvienas vizitas, niekam nerekomenduoju!

Šatienė Inga atsakė

Apgailestauju,kad jums taip pasirodė.Galėjot savo nepasitenkinimą išsakyti kabinete ,o ne internatinėje erdvėje.Jums į rūpimus klausimus visus atsakiau ir paaiškinau.Jei kas neišku klauskite.Lauksiu savo kabinete,kad galėčiau dar kartą viską išsamiai paaiškinti.

2019-05-27, 10:30 | 1

Nors gydytojos veide ne dažnai būna šypsena,bet ji yra nuoširdi,atsakinga.Visada išklauso ir suteikią tai,ko man duotu momentu reikia,nukreipia pas specialistą.Rūpestis veide parodo jos atsakingumą prieš ligonį.

2019-04-17, 11:18 | 2

Specialistas nevertas savo darbo - nepatinka ką dirbate, keiskite specialybę

Šatienė Inga atsakė

Apgailestauju ,kad jums nepatiko mano darbo specifika. Gal galite pakomentuoti išsamiau atvykus į kabinetą(kas jums nepatiko),o ne internetinėje erdvėje.Linkiu ir jums geros dienos.

2019-03-28, 07:26 | 1

Puiki šeimos gydytoja! Labai maloniai bendraujanti,visada išklauso,pataria,esame visa šeima visapusiškai patenkinti jos atsidavimu darbui. Ačiū!

2019-02-06, 12:44 | 1

Visiškai neprofesionali gydytoja. Elementariam sinusitui gydyti siunčiu į ligoninę, kad mechaniškai ištrauktų pūlius - nuvykus ten gydytojai stebisi, kadangi sinusitas jau seniai gydomas vaistais nenaudojant skausmingos intervencijos. Vykstant būtinai liepė iš jų poliklinikos pirkti rentgeno nuotrauką - ligoninėje juokiasi iš tos nuotraukos - sinusitą jie puikiausiai mato per nosį be jokių nuotraukų....

Šatienė Inga atsakė

Man labai gaila ,kad nusivylėte mano kompetencija.Aš pati prie jūsų skambinau ausų,nosies,gerklės gydytojai. Ji man nurodė,kad siųsčiau ne pas ją ,o į stacionarą. Taip pat jūs pats girdėjote (kaip kalbėjau telefonu),kad ji liepė išsipirkti nuotrauką ir vykti į ligoninę.Tai buvo gydytojos ausų,gerklės,nosies rekomendacijos.Aš jums išrašiau siuntimą ausų,nosies gerklės gydytojai.Pansinusitą gydo (dėl galimų žymių komplikacijų) ausų,nosies,gerklės specialistai,o ne šeimos gydytojai.Jūsų atveju aš padariau viską ką galėjau.Atsiprašau jūsų už jums sukeltus nepatogumus.

2017-07-05, 20:09 | 1

Labai nuoširdi ir gera gydytoja, linkiu gydytojai sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

2016-11-05, 09:14 | IP: *.*.*.*