Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Morkūnaitė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02771, Galiojanti

Morkūnaitė Dovilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Morkūnaitė Dovilė?

2020-02-28, 10:59 | 7

Nerekomenduoju! Gydytojos seselė labai maloni. Bet pati gydytoja... Išsišaipė, jog buvau atsiųsta šeimos gydytojos pasitikrinti profilaktiškai mėnesinių metu, kadangi karščiuoju, ko ankščiau niekada nebūdavo... Turėjau 4 kartus paprašyti, kad vis dėl to padarytų echoskopą, pasakė, kad jai juokingoa tokioa merginos kaip aš ir kad kaip drįstu ateit mėnesinių metu, nes o jei iškraujuosiu... apžiūrėjo grubiai, tačiau manau diagnozę parašė tinkamą, skyrė priežiūrą. Jei tik yra galimybė, apeikit šitą gydytoją, nes privers jaustis kalta, kad pas ją lankėtės.

2019-12-16, 17:31 | 2

Nerekomenduoju. Nėštumo metu elgėsi nemaloniai. Žinios pasenusios, nesidomi naujovėmis. Elementariai nežino, kad nėščiajai reikia per šoną keltis. Priversdavo laukti ir 1 h ir 1,5 h uzsiregistravus. Nesusitvarko su pacientu srautu. Moterys laukiamajam siulydavosi mane su pilvuku užleisti, bet ponia nenusiteikus eit i kita kabineta būdavo, norėdavo greit atsileist visas pacientes ir tada jau su nėščiaja cackintis. Bet deja nesicackino" nejauciau, kad turiu gydytoja į kuria galeciau kreiptis iškilus neramumams, kas besilaukiant yra itin svarbu. Galiausiai likau nemaloniai nustebinta, kai atvykus pagal talona laiku, man pasake, kad gydytoja išėjus jau prieš 1,5 h. Turėjo langą kaip suprantu ir nesiteikė sulaukti paskutinio paciento. Galiausiai persirasiau i kita įstaigą ir buvau apstulbusi kaip stipriai gali skirtis paslaugų kokybė. Ir kaip yra prižiūrima moteris nešiojanti naują gyvybę.

2019-03-19, 22:44 | 1

Man patiko, kad gydytoja konkreti, nesicackina kaip su mazu vaiku, viskas aisku ir paprasta. Turejau ir nemalonia procedura, biopsija, tai tikrai zmogiskai nuramino, atgaivino, nes buvau bepradedanti alpti. Einu pas ja nuo pirmo apsilankymo pas ginekologe, manau eisiu ir toliau.

2018-03-09, 15:42 | 1

Labai nerekomenduoju šios gydytojos ir nepatariu pas ją lankytis. Gydytojai reikėtų pasikelti kompetenciją ties pacientų bendravimu

2018-01-16, 12:38 | 1

Pirma karta lankiausi pas ginekologę, tai rinkausi pas ka eiti labai ilgai. Šia ginekologę man rekomendavo pažįstami, tai net nesudvejojau, užsiregistravau ir esu labai patenkinta savo apsilankymu. Daugiau jokios baimės nebeliko :)

2017-05-31, 12:44 | IP: *.*.*.*
2017-04-03, 19:34 | IP: *.*.*.*
2017-01-04, 22:15 | IP: 94.244.89.227

Esu tik geriausios nuomones apie sia gydytoja. Pradekim nuo to, kad atvykau is kito rajono ir kitos poliklinikos, bet daktare mane priemel apziura buvo greita nes daktare savo srities specialiste. Taip pat patare atlikti kita tyrima apie kuri net nezinojau ir nors darbo laikas baiges, susitare su kitu kabinetu jog mane priimtu. Jokiu vokeliu nedaviau, tik uz aciu. Tikrai labai gera specialiste ir esu jai labai dekinga.

2016-12-08, 00:51 | IP: 88.222.108.4

Labai maloni gyditoja. Lankiausi visa niestuma :-)

2016-12-07, 20:14 | IP: *.*.*.*
2016-11-22, 08:23 | IP: 78.58.165.233

Tiesiog puiki daktarė!Eisiu tik pas šitą gydytoją.

2016-11-10, 17:27 | IP: 94.244.94.45

Puiki gydytoja,savo srities specialistė.konkreti ir maloniai bendraujanti.prižiūrėjo mano pirmą nėštumą,kuris sklandžiai praėjo ir jos dėka puikiai pasibaigė,nes gydytoja sureagavo ir atkreipė dėmesį į pablogėjusią būklę,ir išsiuntė į stacionarą ruoštis gimdymui ankščiau laiko.nežinau kaip būtų viskas baigęsi,jei ne toks būtų buvęs gydytojos sprendimas. Visada pakonsultuodavo ir nuramindavo net ir ne darbo metu!esu labai dėkinga!buvusi nėštukė Rasa

2014-12-11, 19:44 | IP: *.*.*.*

2014-06-29, 21:49 | IP: *.*.*.*