Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Morkūnaitė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02771, Galiojanti

Morkūnaitė Dovilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Morkūnaitė Dovilė?

2019-03-19, 22:44 | 1

Man patiko, kad gydytoja konkreti, nesicackina kaip su mazu vaiku, viskas aisku ir paprasta. Turejau ir nemalonia procedura, biopsija, tai tikrai zmogiskai nuramino, atgaivino, nes buvau bepradedanti alpti. Einu pas ja nuo pirmo apsilankymo pas ginekologe, manau eisiu ir toliau.

2018-03-09, 15:42 | 1

Labai nerekomenduoju šios gydytojos ir nepatariu pas ją lankytis. Gydytojai reikėtų pasikelti kompetenciją ties pacientų bendravimu

2018-01-16, 12:38 | 1

Pirma karta lankiausi pas ginekologę, tai rinkausi pas ka eiti labai ilgai. Šia ginekologę man rekomendavo pažįstami, tai net nesudvejojau, užsiregistravau ir esu labai patenkinta savo apsilankymu. Daugiau jokios baimės nebeliko :)

2017-05-31, 12:44 | IP: *.*.*.*
2017-04-03, 19:34 | IP: *.*.*.*
2017-01-04, 22:15 | IP: 94.244.89.227

Esu tik geriausios nuomones apie sia gydytoja. Pradekim nuo to, kad atvykau is kito rajono ir kitos poliklinikos, bet daktare mane priemel apziura buvo greita nes daktare savo srities specialiste. Taip pat patare atlikti kita tyrima apie kuri net nezinojau ir nors darbo laikas baiges, susitare su kitu kabinetu jog mane priimtu. Jokiu vokeliu nedaviau, tik uz aciu. Tikrai labai gera specialiste ir esu jai labai dekinga.

2016-12-08, 00:51 | IP: 88.222.108.4

Labai maloni gyditoja. Lankiausi visa niestuma :-)

2016-12-07, 20:14 | IP: *.*.*.*