Pacientai, kurie rekomenduoja Valdemar Loiba, %

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15347, Galiojanti

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08205, Panaikinta

2019-07-10, 16:05 | 2

Puikiai išmano savo darbą, konkretus, aiškus bendravimas.

2019-04-05, 17:13 | 1

Prieš dvi savaites gydytojas atliko man kelio priekinio kryžminio raiščio rekonstrukcinę operaciją. Noriu išreikšti susižavėjimą gydytojo profesionalumu, gebėjimu bendrauti, rūpestingumu, konkretumu. Džiaugiuosi, kad patekau į patikimas rankas.
Pagarbiai, Danguolė V.

2019-02-15, 15:21 | 1

Sausio mėn.turėjau artroskopinę kelio operaciją .Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent pas šį gydytoją.Labai esu patenkinta šio gydytojo darbu,požiūriu į pacientą,bendravimu.Po operacijos viską nuosekliai, logiškai ir suprantamai paaiškino.Ačiū Daktare,po operacijos jaučiuosi vis geriau Jūsų dėka.Pagarba Jums.
Taip pat ačiū rezidentui R.Rakauskui,anesteziologui bei kitam personalui tą dieną dirbusiems.
Rekomenduoju!

2018-12-29, 18:24 | 3

Profesionalus gydytojas. Aiški, tiksli ir greita diagnozė, greitas ir profesionalus gydymas, detali konsultacija po ir prieš operacinį gydymą. Buvo plyšę priekinis kryžminis kelio raištis - jokiu komplikacijų po operacijos. Esu patenkintas. Puikus darbas. Pagarba gydytojui ir jo kolegtyvui. Labai rekomenduoju.

2018-11-15, 19:15 | 1

Labai malonus, kontaktuojantis su pacientu ir konkretus gydytojas. Noriu padėkoti už puikiai atlikta klubo koksartrozès operacija, po kurios jaučiuosi puikiai. Tikrai malonu, kai po operacijos gydytojas viska smulkiai paaiškina ka daryti, kas gali būti ir svarbiausiai pasako, kad jeigu tik kas bus netaip, ar neaišku, iškarto kreipkitės pas mane. Šitie žodžiai duoda stiprybės ir supranti, kad po operacijos gydytojui tikrai rūpi. Dėkui gyd. V. Loiba.