Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Vasjanova, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02157, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vasjanova Vilma dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vasjanova Vilma?

2020-08-07, 18:01 | Registruotas lankytojas 2

gydytoja buvo maloni, atsake i visus klausimus, suteike daug naudingos informacijos, papasakojo apie vykstancius seminarus (nesciosioms). Labai dziaugiuosi kad mane prieme buten si gydytoja, kadangi mano gyd tuo metu atostogavo.

2020-02-26, 13:09 | Registruotas lankytojas 5

Atvykus pagal paskirtą laiką teko laukti apie 20 minučių. Pasakius savo problemas, buvau aprėkta, kad atėjau pas ją, ne pas savo gydytoją (manoji anksčiausią vizitą turėjo tik po 3 savaičių). Paprašius pakomentuoti gautus prieš tai atlikto citologinio tyrimo rezultatus, bendravo atžagariai. Galiausiai truputį atsileido ir paimė tepinėlį tolesniems tyrimams. Išvada: gyvenime nebeičiau pas tokią gydytoją!

2019-12-05, 19:17 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi, kompetentinga, aukštos kultūros gydytoja. Rekomenduoju.

2019-12-05, 09:44 | Registruotas lankytojas 2

Mano asmenine nuomone, ši gydytoja vizito metu buvo atžagari, priešiškai nusiteikusi, be kita ko, atsaini. Nesuprantamos situacijos, kai asmuo, siekiantis laiku pastebėti esamas ar galimas ligas, priverstas pasijausti lyg savo vizitu trukdytų gydytojus ar pan. Kita vertus, laiku nepastebėjus galimų grėsmių ir ligų, būtent tokie gydytojai po to skalambija apie būtinumą prevenciškai tikrintis sveikatą, kai tuo tarpu tą darant jauno-vidutinio amžiaus moteriai, ji traktuojama kaip "nepatogi" pacientė, sutrukdžiusi gydytojus. Taigi, duokDie, jog per tokias aplaidžias patikras nebus praleista nieko reikšmingo, nes priešingu atveju, kiek vertas tokių specialistų skatinimas nuolat tikrintis.

2019-10-01, 11:06 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Lankiausi pas ją daug metų, buvo viskas gerai, kol netapo vedėja. Kai paklausiau apie tyrimą, kaip jis bus atliekamas, pasakė, kad neturi laiko aiškinti, nes eilė už durų. Kitą kartą neišgirdau, ką pasakė, paprašiau pakartoti, tai apšaukė. Mes pacientės nesame pavaldiniai ir norime ne tik profesionalaus, bet ir malonaus bendravimo.

2019-08-26, 13:50 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai puiki savo srities žinovė. Visuomet maloni, išklausanti, švelni. Tikrai rekomenduoju

2019-08-23, 11:36 | Registruotas lankytojas 4

Labai džiaugiuosi, kad teko apsilankyti pas šią nuostabią gydytoją. Ypač sužavėjo malonus bendravimas ir profesionalumas. Didelis ačiū

2019-07-25, 19:38 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja švelni, maloni, bendraujanti. Kadangi buvo profilaktinis apsilankymas sunku vertinti jos kompetenciją ligos atveju, tačiau be atskiro prašymo ar nusiskundimo pasiūlė atlikti echoskopiją pilnam sveikatos būklės įvertinimui.

2019-02-01, 11:50 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi ginekologė. Profesionali, atsakinga ir dėmesinga. Lankausi jau keliatą metų ir po kiekvieno vizito esu tikra, kad pasirūpinta buvo tinkamai.
Didelis ačiū gydytojai!

2019-01-21, 10:31 | Registruotas lankytojas 3

Pirmą kartą, pas šią gydytoją patekau, kai rreikėjo skubios apžiūros su echoskopija. Už šią paslaugą susimokėjau poliklinikos kasoje. Gydytoja priėmė laiku, talonėlyje nurodytu laiku. Apžiūros metu buvo švelni, rūpestinga, dalykiška.
Antrą kartą, pas ją lankiausi kai reikėjo atlikti tyrimus. Šio vizito metu, gydytoja buvo, taip pat švelni, rūpestinga bei dalykiška. Apie šią gydytoją tik geriausi atsiliepimai.
Keista skaityti blogus atsiliepimus. Privačiuose kabinetuose ginekologų-akušerių pasitaiko visokių, kaip ir pacientų su neaiškiais įnoriais ir charakteriais.

2018-05-10, 20:33 | Registruotas lankytojas 21

Bendrauja pasikelusiai.Nepatiko

2017-08-08, 12:12 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja.Labai maloni, labai viska išsamiai ir aiškiai išaiškina. Esu labai patenkinta, kad papuoliau visai netyčia pas ja.

2017-07-12, 20:19 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja.Lankausi pas ja jau 15 metu(dabar man 40).Lankiausi profilaktiskai,taip pat gydytoja priziurejo mano nestuma.Kompetetinga,profesionali,rupestinga.Reikalui esant,buvo paskirti visi tyrimai,tepineliai,ekoskopijos,gauti siuntimai i Santariskiu klinikas.Zodziu,neturiu jokiu nusiskundimu. Gydytoja is didziosios raides.Jei kartais ir susidaro kokia eile,tai tik del to,kad pas ja labai daug pacienciu.Gerbiu ir rekomenduoju.

2017-06-22, 19:53 | IP: 78.56.75.39

Labai maloni gydytoja :) Likau maloniai nustebinta :)

2017-01-12, 17:05 | IP: 217.117.16.134

Atėjus su skundais pas gydytoją ji padarė paprastą tepinėlį ir paskyrė gydymą. Tačiau visiškai problema nedingo. Gydytoja vėl padarė tepinėlį jis parodė, kad viskas geriau ir gydytoja daugiau jokių tyrimų neatliko, nurodė, kad kai kurios moterys netgi būdamos visiškai sveikos jaučia tam tikrus nemalonius simptomus. Tačiau nuėjus pas privatų gydytoją aiškintis toliau problemą, privatus gydytojas siuntė atlikti šlapimo pasėlio tyrimą, kuris parodė pagrindinę problemos priežastį. Taigi raliai buvo pašalinti simptomai, tačiau liga neišgydyta.