Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Balnys, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10430, Panaikinta

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10892, Galiojanti

2020-07-30, 17:31 | 1

Labai malonus gydytojas. Labai issamiai viska paaiskino, parode, atsake i visus klausimus. Skyre laiko, o ne kaip kiti paskubom ir kitas. Labai profesionalus. Tikrai rekomenduoju.

2020-07-15, 10:57 | 2

Nuostabus gydytojas!Išklauso,atsako i visus rūpimus klausymus ir nuramina.Prieš keletą mėnesių turėjau cezario pjūvį viskas praėjo greitai ir sklandžiai.Ačiū Jums :)

2020-05-29, 14:00 | 3

Puikus specialistas, atidus, kantrus ir švelnus gydytojas! Lauktis vaikelio ir gimdyti lydimai gyd. Mindaugo yra didelė laimė, kurios linkiu kiekvienai moteriai ir šeimai.
Naujosios kartos gydytojas keičiantis Lietuvos medicinos veidą.
Ačiū!

2020-05-16, 00:17 | 2

Geriausias pasaulyje gydytojas, ir geriausias sutiktas ginekologas. Gimdysiu tik pas jį. Profesionalus, dėmesingas, ir kadangi esu labai jautri, tai moka suteikti ramybę ir nuteikti pozityviai.

2020-05-14, 12:02 | 3

Ačiū Gydytojui už neštumo priežiūrą,atliktą planinį cezarį ,viskas praėjo tobula! Tik geriausi atsiliepimai!

2020-04-02, 13:00 | 7

Labai geras, profesionalus gydytojas.

2020-01-26, 19:32 | 5

Gydytojas gal ir geras nekomplikuotiems nestumams ir gimdymams. Mano atveju, buvo viskas apgailetinai blogai. Moteriai su mazakraujyste daryti cezari ir nepasirupinti kraujo kiekio atstatymu - nežmoniška. Juo labiau buvote atejes kita diena i palata ir matete situacija. Po tokio gimdymo sveikata taisiau lygiai 3 metus. Aciu uz gerai susiuta cezari. Bet tik tiek.

2019-09-24, 10:27 | 4

Nuostabus gydytojas! Tikras savo srities specialistas. Kompetentingas, iślaikytas, taktiškas, visada ramiai išklauso ir išsamiai viską paaiškina, atsako į visus rūpimus klausimus.
Pačios didžiausios rekomendacijos. Džiaugiuosi suradusi šį gydytoją. Sėkmės!

2019-08-11, 11:02 | 1

Geriausias pasaulyje gydytojas! Prižiūrėjo nėštumo metu bei priėmė gimdymą. Viskas praėjo tobulai padėjo išgyventi nėštumo sunkumus. Antrą vaiką gimdysiu tik pas Mindaugą Balnį. Ačiū

2019-01-31, 14:34 | 5

Profesionalus ir malonus gydytojas, lankiausi viso nėštumo metu. Rekomenduoju

2019-01-07, 00:05 | 3

Nuostabus gydytojas visomis prasmemis. Nuo pat pirmojo vizito aiskiai zinojau, kad butent Jis priziures ir priims gimdyma. Tai pirmasis mano vaikelis, bet gydytojas visa nestuma teike man visa informacija, paskambinus telefonu visada padedavo nurimti ir racionaliai mastyti, o vizitai visi malonus. Rekomenduoju visoms ir rekomenduosiu toliau!

2018-12-18, 22:03 | 3

Niekada nemaniau,kad lankysiuosi pas vyrà ginekologà, bet apsilankiusi pas jį, aš niekur kitur nebeisiu, nes tai pats geriausias savo srities specialistas. Visi prieš tai rašyti teigiami atsiliepimai apie šį daktarà yra visiškai teisingi. Mindaugo dèka aš sèkmingai susilaukiau dviejù vaikù, kurie gimė po sėkmingai atliktù Cezario operacijù.

2018-11-26, 16:21 | 1

Labai rekomenduoju Ginekologą M. Balnį, tik patys geriausi atsiliepimai. Profesionaliai atlieka savo darbą.

2018-10-17, 12:21 | 3

dėka Jūsu, nebijau antro gimdymo. Nuostabus gydytojas, rekomenduoju 110%!

2018-09-10, 08:01 | 3

Lankiausi pas gydytoją su antruoju nėštumu. Labai kompetentingas, ramus, taktiškas specialistas. Dėl mažo laiko tarpo nuo pirmojo cezario ir didelio svorio antrojo kūdikio buvo paskirta planinė Cezario op. Iki pat pabaigos gydytojas skatino nenusiteikti operacijai. Skatino natūraliam gimdymui, palaikė. Labai objektyviai įvertina situaciją, ieško geriausio sprendimo. Taip pat padėjo išspręsti man biurokratines problemas, nes nėštumo atostogų išėjau ne Lietuvoje. Drąsiai rekomenduoju!