Pacientai, kurie rekomenduoja Mindaugas Balnys, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10430, Panaikinta

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10892, Galiojanti

2019-09-24, 10:27 | 4

Nuostabus gydytojas! Tikras savo srities specialistas. Kompetentingas, iślaikytas, taktiškas, visada ramiai išklauso ir išsamiai viską paaiškina, atsako į visus rūpimus klausimus.
Pačios didžiausios rekomendacijos. Džiaugiuosi suradusi šį gydytoją. Sėkmės!

2019-08-11, 11:02 | 1

Geriausias pasaulyje gydytojas! Prižiūrėjo nėštumo metu bei priėmė gimdymą. Viskas praėjo tobulai padėjo išgyventi nėštumo sunkumus. Antrą vaiką gimdysiu tik pas Mindaugą Balnį. Ačiū

2019-01-31, 14:34 | 5

Profesionalus ir malonus gydytojas, lankiausi viso nėštumo metu. Rekomenduoju

2019-01-07, 00:05 | 3

Nuostabus gydytojas visomis prasmemis. Nuo pat pirmojo vizito aiskiai zinojau, kad butent Jis priziures ir priims gimdyma. Tai pirmasis mano vaikelis, bet gydytojas visa nestuma teike man visa informacija, paskambinus telefonu visada padedavo nurimti ir racionaliai mastyti, o vizitai visi malonus. Rekomenduoju visoms ir rekomenduosiu toliau!

2018-12-18, 22:03 | 3

Niekada nemaniau,kad lankysiuosi pas vyrà ginekologà, bet apsilankiusi pas jį, aš niekur kitur nebeisiu, nes tai pats geriausias savo srities specialistas. Visi prieš tai rašyti teigiami atsiliepimai apie šį daktarà yra visiškai teisingi. Mindaugo dèka aš sèkmingai susilaukiau dviejù vaikù, kurie gimė po sėkmingai atliktù Cezario operacijù.