Pacientai, kurie rekomenduoja Virginijus Janušonis, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04761, Galiojanti

Janušonis Virginijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Janušonis Virginijus?

Nesidomėjo

2019-08-11, 22:28 | 4

pas šį gydytoją patekau 2008 m . spalį, ištikus hemoraginiam insultui, nors aš pati nieko neprisimenu, nes 2 savaites buvau komoje, tačiau žinau, kad tik šio gydytojo auksinių rankų dėka aš esu gyva. Nuoširdus ačiū GYDYTOJAU už išgelbėtą gyvybę, už už Jūsų rūpestį

2019-05-28, 22:09 | 1

Gydytojas neatidus ligoniui ir šeimos nariams, neempatiškas, visada lyg ir bando pasišalinti, tyrimų reikia prašyti po keletą kartų.

2018-12-27, 22:22 | 1

Matyt, gydytojui ir jo seselei ne ta diena siandien buvo.. Jokio bendravimo, jokiu paaiskinimu, apart - pasiulymo operuotis. Nors situacija nera tokia tragiska. Tikejomes konservatyvaus kazkokio gydymo pasiulymo.. Deja, tik - operuotis. Ir labai nustebes buvo, kai vyras pasake , kad tikrai tokio drastisko zingsnio nereikia. Jokiu proceduru, zodziu nieko. Seselei reiktu mandagaus etiketo knyga pavartyti.. Nusivylem.

2016-04-24, 10:05 | IP: 78.58.129.66

Nuostabus gydytojas. Labai geras specialistas. Visada busiu jam dėkinga uz suteikta pagalba nelaimes metu. Kuo nuosirdziausias ACIU!!

2015-07-14, 16:34 | IP: 78.63.58.114

Puikus gydytojas,daug nekalba,bet sugeba puikiai atlikti savo darbą.Verta pasitiketi šiuo gydytoju.Sėkmės ir geros sveikatos JUMS GYDYTOJAU. AČIŪ JUMS LABAI.