Pacientai, kurie rekomenduoja Sigutė Norkienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05149, Galiojanti

Norkienė Sigutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Norkienė Sigutė?

2019-08-31, 08:18 | 1

Nuoširdžiai dėkoju savo daktarei Sigutei Norkienei už profesionalumą, gydymą ir palaikymą bei nuraminimą. Žodis yra galingas dalykas, o kai tą žodį taria profesionalas, jis ramina ir guodžia. Sėkmės Jums, daktare.

2019-02-04, 12:09 | 2

Nuostabi Klaipedos kardialogijos 2skyriaus Daktare Vedėja S. Norkienė. Ir visas aptarnaujantis personalas.

2018-11-19, 20:12 | 6

Teko ir man susipazinti su sita ponia Sigute Norkiene. Kai atveze greitoji i priimamaji, paziurejo mano ligos istorija, numete ant stalo ir pasake "as jos neziuresiu". Nuostabi daktare. Pamate kad liga sudetinga, tai issigando gal? Nepatariu sutikti tokios daktares.

2018-11-12, 10:32 | 1

Labai profesionali, nuoširdi ir kompetentinga gydytoja.

2018-11-02, 00:09 | 1

Nebenorėčiau pakliūti pas šią gydytoją. Ir nelinkėčiau kitiems savanoriškai pas ją pakliūti. Profesionalumo visiškas nulis.

2018-08-27, 06:57 | 1

Gydytoja labai grubi, nemaloni, į klausimus konkrečiai neatsako. Nemoka bendrauti su pacientais.
Visi ankščiau parašyti neigiami komentarai yra teisingi. Bent jau man neteko bendrauti su malonia, geros nuotaikos, kompetetinga Sigute Norkiene.

2018-06-28, 10:17 | 1

Labai nemaloni gyditoja ,negali nieko paklaust ,jokio konkretaus atsakymo ,nezinau ar tokie gyditojai gali dirbti su zmonemis ,na zinoma pinigu nedaviau ,nes neturiu is ko duoti ,todel taip ir elgiasi

2018-02-27, 19:14 | 2

Labai nuostabi gydytoja