Pacientai, kurie rekomenduoja Židrūnas Janušauskas, %

Išduota: 2006-03-16, Nr. MPL-07956, Galiojanti

2019-04-03, 04:31 | 3

Kaip žmogus jis gal ir geras bet kaip medikas abejotina..

2019-01-03, 21:06 | 1

Gydytojas nuostabus.Esu labai labai patenkinta.Atliko operacija puikiai.Kreipiausi i ji,nes uk daktatai nieko nedare,liepe laukti.O gydytojas Zydrunas Janusauskas viska nuo a iki z isaiskino.Atliko labai sudetinga operacija.Galiu dziaugtis vel gyvenimu( pries tai kankinausi skausmuose) jei taip nutiktu,kad vel tektu kreiptis del sveikatos problemu,kreipciausi tik i gydytoja Zydruna Janusauska.

2018-10-14, 12:27 | 1

Labai geras daktaras visiems rekomenduoju

2018-09-04, 14:57 | 1

Neadekvatus jis. Uz duru ponulio turi laukti valanda laiko. Nesuprantu kaip ji laiko visos istaigos. Kaip laukiausi isvis nei i viena mano uzduota klausima nesugebejo atsakyti. Jeigu jo ko paklausi jis pro langa ziuri. Sugebejo rekti ant manes. Tai ta pacia diena isejau is jo. Jis neturi jokios teises ant manes rekti. Jam ne su moterims dirbti ir ne toki darba.

2018-04-30, 10:13 | 2

Gydytojas visiškai nemokantis bendrauti, jau nekalbu, kad visiškai jokio noro domėtis esama situacija. Priimamojo registratūroje, net sesutė su dūsavimu atsakė, kad gydytojas nesiteikia ateiti iki priimamojo, kad reikia eiti į kitą korpusą ir t.t. Viskas buvo detaliai paaiškinta, kad esant nėštumui kraujuoju tik rytais, o atvykau vakare, kada nebuvo kraujavimo. Tai tiesiogine ta žodžio prasme buvau išvaryta. Nes per apžiūrą, pasakė, kad ko tu čia atėjai, jokio kraujo nėra ir t.t. Bendravimo kultūra tragiška. Nesugebėjo, net pasiūlyti ekoskopiją pasidaryti. Buvo pasakyta, kad jei nori normalios apžiūros, grįšk į priimąmojo registratūrą susimokėk ir tada padarysiu. Žinot, gydytojau, Jūs mane tada tiesiog pribloškėt, nesugebėjau, net žodžio pasakyti. Ne piniguose esmė, būtumėte normaliai bendravęs, būčiau tikrai susimokėjusi ir grįžusi, bet pagal Jūsų kompetencijos lygį aš Jus galiu apibūdinti tik kaip "šundaktariu"