Pacientai, kurie rekomenduoja Anželika Kobelis, %

OST Klinika

Išduota: 2005-02-09, Nr. MPL-06263, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

OST Klinika
2023-11-22, 11:38 | Registruotas lankytojas 2

Esu lankiusis pas ne vieną šeškinės poliklinikos ginekologą, bet pasilikau ir pasitikiu tik A. Kobelis.

2023-10-22, 15:00 | Registruotas lankytojas 1

Tokia gydytoja yra Dievo dovana! Anksčiau esu lankiusis ne vienoje privačioje klinikoje, tačiau būti taip dėmesingai ir rūpestingai priimtai, išsamiai paaiškinant, patariant turbūt teko pirmą sykį. Labai rekomenduoju ir džiaugiuosi atradus šią gydytoją.

2023-08-03, 16:07 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja. Savo iniciatyva pasiūlė papildomų tyrimų, kad kuo geriau išsiaiškinti problemos esmę. Taip pat, labai išsamiai konsultavo, atsakė į visus rūpimus klausimus, o jų uždaviau išties nemažai. Tikrai rekomenduoju.

2023-06-30, 15:00 | Registruotas lankytojas 4

Rekomenduoju šią gydytoją visu 110%. Gydytoja įsiklausė į visus mano negalavimus, apžiūrą atliko profesionaliai, skyrė laiko pokalbiui ir visiems man rupimiems klausimams aptarti. Gydytoja paskyrė tyrimus, paskatino ateiti dažniau pasitikrinti bei davė patarimų ateičiai, po savaitės pati pasiskambino paklausti dėl gydymo rezultatų. Bendravo maloniai, nereiškė savo asmeninės nuomonės ar priekaištų dėl mano nusiskundimų, buvo visiška savo srities profesionalė, rekomenduoju kiekvienai!
Beje tai buvo pirma gydytoja manęs neprašiusi ir savo noru apžiūrėjusi krutinę.

2022-10-17, 08:07 | Registruotas lankytojas 7

Kai skaičiau atsiliepimus, tai jie pasirodė dviprasmiški ir tikrai bijojau eiti. Bet po vizito, pas šią gydytoją nusprendžiau parašyti atsiliepimą, nes gydytoja tikrai gera. Buyvo Jautri, kompetetinga, viską išsamiai paaiškino. Įdėjo daug pastangų, kad mano savijauta pagerėtų.

2021-03-14, 22:56 | Registruotas lankytojas 2

,Rūpestinga gydytoja.

2021-01-15, 14:24 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau padėkoti gydytojai už skirta laika ir dėmėsi. Konsultacijos metu buvau apžiūrėta ir gavau atsakymą į visus rupimus klausimus o po atliktų tyrimų sulaukiau skambučio kuriuo metu gydytoja išsamiai viską pakomentavo.
Likau labai patenkinta.
Lankiausi pas gydytoją Kardiolitoje.

2020-01-31, 14:38 | Registruotas lankytojas 4

Konkreti, maloni gydytoja. Lankiausi Kardiolitoje.

2019-07-02, 17:47 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera gydytoja. Man ji patiko ir patinka. Konkreti.

2019-03-18, 15:01 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja labai maloni, netusciazodziauja bet jeigu yra klausimu atsako ir paaiskina viska labai issamiai. Aciu!

2018-09-13, 20:56 | Registruotas lankytojas 3

Man ši gydytoja patinka. Visada pas ją lankiausi. Nusiskundimų neturiu.

2018-09-11, 07:59 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja

2018-05-18, 15:15 | Registruotas lankytojas 9

Anželika Kobelis puiki specialiste! Man labai patinka, konkrečiai paaiškina i rūpimus klausimus, matosi žmogus malonus, rūpestingas❤️

2017-11-28, 16:14 | Registruotas lankytojas 8

Rekomenduoju šitą gydytoją.

2017-05-08, 13:42 | IP: 188.69.198.2

Profesionali, konkreti, patikima.

2017-01-19, 22:45 | IP: 78.56.129.149

Puiki gydytoja, viską paaiškino,apžiūrėjo.

2016-10-11, 19:17 | IP: 78.60.10.42

Profesionaliai ir tiksliai dirbanti gydytoja. Lankausi jau daug metų, tuščiai plepančių nemėgstu, tad ši gydytoja yra būtent ta, kuria pasitikiu. Laiku priima, tiksliai diagnozuoja, pataria. Ačiū ir kuo didžiausios gydytojai sėkmės. Sigita

2016-09-24, 21:59 | IP: 86.38.221.12

Stebėjo viso nėštumo metu. Viskas buvo gerai. Į visus klausimus atsakė, padėjo, paaiškino. Nematau minusų. Gal tik eilės Šeškinėje būna didelės, labai baisu laukti tiek laiko kol patikrins. Visada tyrimų atsakymus praneša, jei kas negerai, paskambina.

2014-06-25, 08:56 | IP: 77.240.254.113

Lankiausi pirmą ir kolkas vienintelį kartą, iš trijų ginekologių, aplankytų per visą laiką, ši man patiko labiausiai. Mažai kalba, tačiau paklausta išsamiai atsako, nebijodama klausinėjau visko, kas rūpėjo. Davė patarimų. Tikiuosi ir kiti kartai bus tokie sėkmingi.

2013-05-03, 10:09 | IP: 213.252.240.45

Man ši gyd.patiko.Viską paaiškino,mano pirmas nėštumas,tai tikrai buvau "žalia" tame:) -

2012-10-22, 16:19 | IP: 78.60.10.42

Profesionali, žmogiškai bendraujanti, aiškinanti, kas ir kaip - tiesiog ramiai ir tiksliai dirba savo darbą. Ačiū jai ir sėkmės.

2012-07-17, 11:07 | IP: 79.142.117.146

Liko labai geras įspūdis apie gydytojos profesionalumą. Labai maloniai bendravo, išsamiai viską paaiškino ir tikslaii diognozavo ligą. Didelis Ačiū gydytojai!

2012-02-07, 10:53 | IP: 95.173.37.97

Labai rūpestinga, atidi. Lankiausi pas ją visą nėštumo laiką. Visada duoda siuntimus pas kitus specialistus, jei tik jai kyla koks įtarimas. Šauni gydytoja, jos sesutė taip pat puiki.

2012-01-23, 12:45 | IP: 84.15.182.138

Labai gera gydytoja. Gal atrodo kiek gruboka, bet tikrai yra labai rupestinga, atidi ir atsakinga. As ja labai patenkinta.

2011-12-29, 13:36 | IP: 80.240.15.79

Puiki, rūpestinga, maloni gydytoja.

2011-11-17, 15:57 | IP: 84.15.190.189

puiki gydytoja,siunte darytis visus tyrimus kai buvau nescia,kuriu galbut ir ne butinai reikejo,bet kaip ji sake"kad po o nebutu pervelu".apziuredavo kaip reikia.ir po gimdymo pas ja buvau atliko visus tyrimus ir net daugiau nei reikejo.

2011-06-28, 06:48 | IP: 88.119.250.239

Ji gal ir nelinkusi labai bendraut, bet viska issamiai paziuri ir duoda siuntimus issitirt. Nepraleidzia pro akis to, kas jai kelia abejoniu. Tuo ji man patiko.

2010-11-04, 15:08 | IP: 212.59.25.147

Esu patenkinta aš ir mano mama

2010-10-14, 15:52 | IP: 84.15.191.52

O man ši gydytoja labai patiko. Visa laika pas ja vaikstau ir jokiu nusiskundimu neturiu. Paprasiau, kad padarytu echoskopija ir dave siuntima. Maloni ir rupestinga.

2010-07-19, 11:50 | IP: 88.223.37.34

Lankausi visa nestumo laika, man jau 30 savaiciu, visada maloni ir rupestinga, viska pasako ir paaiskina,neturiu jokiu neigiamu atsilipimu.

2009-02-04, 11:36 | IP: 212.122.75.130

Lankausi opas sia gydytoja ir as ir mano mama:)
esam patenkintos.
Lankiausi pas ja viso nestumo metu. nusiskundimu neturiu. Po gimdymo idejo spirale.
Man ji patinka

2008-03-12, 12:41 | IP: 78.63.200.117

Gydytoja ne bloga, rūpestinga, maloni.