2019-10-16, 21:52 | 5

Šauni gydytoja, gaila, kad išėjo iš Saulėtekio klinikos..

2019-03-21, 11:49 | 2

Esu du kartus buvusi pas sia gydytoja, nes mano seimos gydytoja negalejo ir reikejo skubaus vizito. Tai pirma karta viskas buvo gerai, o antra karta gydytoja buvo nelinkusi maloniai bendrauti. Man prirereike siuntimo pas gydytoja specialista, pas kuri jau lankiausi. Norejau pasikonsultuoti del vieno is simptomu, kuris galejo buti susijes su sia liga, bet ji apziurejus mane grubiai atsake,kad "neturiu gal ka veikti, prisigalvoju". Atlikusi slapimo tyrima, mate, jog yra infekcija (aisku yra, juk vaisktau pas gydytoja specialista,gydausi), israse vaistu. Kai paklausiau kodel ji skiria vaistus, tai ji atreze, jog "galiu negerti, jeigu nenoriu". Isreiskus savo pykti, gydytoja paaiskino,kad vaistai nuo infekcijos. Turbut gydytoja norejo gero, bet as jau gydziausi pas tos srities specialista, atejau tiesiog siuntimo pasiimti, todel nesupratau kodel buvo israsomi dar papildomai vaistai. Gydytoja mano klausimais nebuvo patenkinta.

2019-02-20, 11:53 | 2

Gydytoja nemandagi, nemaloni, grubi, nemokanti deramai bendrauti su pacientais. Ačiū, kad Karoliniškių polikliniką ja išmetė.
Saugokitės jos!!!

2018-12-19, 19:19 | 1

Nustate liga vos atejus i kabineta. Gavau visus tyrimus, kokius reikejo, kad patikslinti diagnoze. Aciu gydytojai :)

2018-10-09, 19:04 | 1

Labai nuoširdi, jautri gydytoja. Profesionaliai skiria gydymą.gaila, kad išėjo iš Šeškinės poliklinikos

2018-10-03, 14:11 | 3

Labai nemaloni gydytoja. Įėjus į kabinetą labiau suinteresuota telefonu (asmeniniu) nei atvykusiu pacientu ir bendravimu su juo. Labai grubi ir visiškai net nesistengia būti mandagi.
Norėčiau pareikšti gerb. gydytojai užuojautą, kad dirba tokį nemalonų ir nekenčiamą darbą. Nes lankymasis pas ją tik primena kaip ji nemėgsta žmonių su savomis problemos. Tas yra akivaizdu ir dėl to labai liūdna :)

2018-04-16, 13:56 | 1

Daktarės tokios niekam nerekomenduočiau. Sergu bronchine astma ūmia. Esu buvus pas specialistus kurie man paskyrė gydimą kuris man tiko. Pas ją atėjus isirašyt konkrečių vaistų ji to padaryt nesugeba. Išrašė visiškai kitus. Du mėnesius prabuvau prasikankinau be inhaliatorių. Atėjau šiandien vėl išsirašyt vaistų, labai prašiau, kad išrašytų tik tai ką paskyrė, kokiom dozėm ir kiek paskyrė specialistas (pulmonologas). Išrašė vėl per mažas dozes kurios nieko nepadeda. Ji net nepasiteiravo apie būklę. Bandžiau papasakot kaip aš tuos du mėnesius kankinausi, bet kontakto jokio iš jos nebuvo. Net neklausė galėčiau pasakyti!
P.S. Ji nežino mano visos ligos istorijos, nes naujai atėjusi. Bet nieko net ir nesidomėjo. Negana to be jokių tyrimų nusprendė, kad gydimą reikia palengvint. Tokių atvejų pakartotnai pas specialistus galėjo duot siuntimą, kurie įvertintų būklę. O ne taip kaip jai atrodo.

2017-10-30, 22:26 | IP: 185.5.54.62

Normali, gera gydytoja. Atlieka tyrimus, jei kokie nors tyrimai mokami, bet butu naudinga atlikti, informuoja. Siuncia pas specialistus. Viskas kaip ir turi buti :) Bendrauja maloniai, viska issaiskina, atsako i klausimus...