Pacientai, kurie rekomenduoja Ilona Makauskienė, %

Išduota: 2006-09-04, Nr. MPL-08556, Galiojanti

2018-10-03, 14:11 | 3

Labai nemaloni gydytoja. Įėjus į kabinetą labiau suinteresuota telefonu (asmeniniu) nei atvykusiu pacientu ir bendravimu su juo. Labai grubi ir visiškai net nesistengia būti mandagi.
Norėčiau pareikšti gerb. gydytojai užuojautą, kad dirba tokį nemalonų ir nekenčiamą darbą. Nes lankymasis pas ją tik primena kaip ji nemėgsta žmonių su savomis problemos. Tas yra akivaizdu ir dėl to labai liūdna :)

2018-04-16, 13:56 | 1

Daktarės tokios niekam nerekomenduočiau. Sergu bronchine astma ūmia. Esu buvus pas specialistus kurie man paskyrė gydimą kuris man tiko. Pas ją atėjus isirašyt konkrečių vaistų ji to padaryt nesugeba. Išrašė visiškai kitus. Du mėnesius prabuvau prasikankinau be inhaliatorių. Atėjau šiandien vėl išsirašyt vaistų, labai prašiau, kad išrašytų tik tai ką paskyrė, kokiom dozėm ir kiek paskyrė specialistas (pulmonologas). Išrašė vėl per mažas dozes kurios nieko nepadeda. Ji net nepasiteiravo apie būklę. Bandžiau papasakot kaip aš tuos du mėnesius kankinausi, bet kontakto jokio iš jos nebuvo. Net neklausė galėčiau pasakyti!
P.S. Ji nežino mano visos ligos istorijos, nes naujai atėjusi. Bet nieko net ir nesidomėjo. Negana to be jokių tyrimų nusprendė, kad gydimą reikia palengvint. Tokių atvejų pakartotnai pas specialistus galėjo duot siuntimą, kurie įvertintų būklę. O ne taip kaip jai atrodo.

2017-09-26, 23:04 | IP: *.*.*.*
2017-02-09, 22:07 | IP: *.*.*.*