Pacientai, kurie rekomenduoja Linas Vitkus, %

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-13029, Galiojanti

2017-11-25, 12:42 | 1

labai nuostabus gydytojas kai paprašiau priima ir be talonu suteikia pagalba visada duok dieve jam sveikatos ir kad daugiau butu tokiu gydytoju.

2017-09-04, 22:00 | IP: 83.190.89.138

Esu nustebusi suteiktų paslaugų kokybe, gydytojo profesionalumu, rūpesčiu ir dėmesiui pacientui. Nors problema buvo nedidelė, bet kebli, gydytojas greitai ir profesionaliai išsiaiškino ir pašalino problemą. Be viso to, gydytojas ir jo komanda labai maloniai bendravo. Esu labai dėkinga.

2017-01-24, 01:55 | IP: 82.36.211.27

mazai yra geru gydytoju.vienas geresniu gydytoju lietuvoi

2016-04-13, 08:24 | IP: 188.69.213.107

Konsultaciją prilygina apžiūrai, reikalauja iš anksto pasirašyti..

2013-11-26, 00:35 | IP: *.*.*.*

2013-05-08, 10:19 | IP: *.*.*.*

2012-12-13, 15:14 | IP: 84.15.184.199

geresnio Lietuvoje nesutikau.

2012-09-10, 21:13 | IP: 88.222.67.92

Skubiaii ir tiksliai diagnozavo traumą, aiškiai išdėstė problemą, pasirūpino laikinu nuskausinimu, patarė kaip elgtis laukiant operacijos. Po operacijos jokių komplikacijų nebuvo, iš skyriaus išlydėjo su pažadu toliau konsultuoti. Labai kompetetingas, dėmesingas pacientams gydytojas.

2012-08-21, 13:53 | IP: 86.100.222.161

Begalo esu dekinga Docentui Vitkui uz man atlikta sudetinga kelio operacija, kuria atlieka tik sportininkams. Pati esu 60 metu ir po operacijos jauciuosi puikiai. Jis tikrai yra vertas DOCENTO vardo.

2012-02-16, 12:43 | IP: 88.222.18.43

Labai puikus gydytojas. Jis man atliko kelio menisko ir raisciu operacija.Tikrai esu labai patenkinta rezultatu.Ir gydytojas tikrai rupestingas.