Pacientai, kurie rekomenduoja Algimantas Stašinskas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-03-20, Nr. MPL-12999, Galiojanti

Stašinskas Algimantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stašinskas Algimantas?

2017-06-17, 18:26 | 1

Labai geras ir rūpestingas chirurgas

2015-01-05, 15:13 | IP: 79.142.114.33

Nuoširdus ačiū už puikų gydymą, bei nuoširdų ir paprastą išaiškinimą iškilusios problemos. Paguldyta į ligoninę jaučiausi labai saugi ir kad esu patikimose rankose, o tai labai padeda pasveikti. Dar kartą dėkoju ir linkiu sėkmės visam nuostabiam kolektyvui.

2014-06-10, 09:28 | IP: 188.69.214.56

Reiškiu pagarbą šiam specialistui, ir esu dėkinga už savo sveikatą. Galiu grąsiai pasakyt- tai ne toks žmogus kuriam reikia nešti dovanas. Atlieka savo darbą puikiai,nepriekaištingai, ir pagarbajam, ne tik iš pacientų pusės,bet ir iš personalo.

2012-10-05, 12:11 | IP: 81.29.30.23

Labai ačiū šiam daktarui už operaciją,tik pasirinko blogus asistentus,nes aš po operacijos išvaržos(kuri buvo šone),turiu labai smagų pilvo pakilimą(aplinkiniai klausia -tu ką durna 49 pastoti nusprendei)-dariau tyrimus-operacija atlikta idealiai-tik klausimas?kam daktaras toliau patikėjo mane,nes,net po operacijos-išgirdau tokią frazę,taip sakytą man-(kada sekantį kartą gulsitės -turėkite kuo atsidėkoti)
Atsiprašau-mano operacija buvo tik išvarža......daktaras padarė(tyrimus dariau,viskas švariai padaryta
Ttik nesuprato profesorius kam man eiš viso reikėjo operuoti,o man dabar skauda,pilvas kaip 6 mėnesių nėštumo-pasiūlė kreiptis į teismą,o aš rašau Jums,nes netikiu,kad Jūs čia kaltas.
Su pagarba Jūratė Deriūnienė

Daktarą vertinu 10 iš 10

2011-08-31, 22:37 | IP: 84.240.35.98

Uolus Kubiliaus politikos vykdytojas... Taupom visur, net ir ten kur neetiška . Jei mato, kad neturi vokelio, greitai busi išrašytas namo, nors dar nesi pasveikęs. Kokia gėda! Prieš pinigėlį krenta ant kelių ir toks "liūtas "!