Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Sveikata, %

Išduota: 2005-07-13, Nr. MPL-07216, Galiojanti

2019-02-10, 15:48 | 2

Nuostabus Gyd.Kascenas ir nereikia nesamoniu rasyt.visi dirbam savo darba ir uz tai gauname atlyginimus...davet nedavet jusu problema...vistiek zmogus dirba savo darba..tegu visi buna tokie zmoniski.. sypsosi bendrauja aiskina aplanko rupinasi...ko dar truksta??? o ir visas personalas pasirinktas mandagus paslaugus...Duok Dieve daug tokiu skyriu kad butu su tokia gera aura !!! SEKMES JUMS !!!

2018-12-28, 22:37 | 4

Labai geras gydytojas. Ne vienas šeimos narys operavosi pas jį. Jokių nusiskundimų neturime.

2018-12-08, 13:28 | 3

Keičiau kojos sąnarį prieš pusantrų metų tačiau po šiai dienai šlubuoju ir skauda koja ir niekas negali rasti priežasties gyd pasakė kad įstatytas gerai o toliau jūsų problema

2018-08-03, 14:49 | 1

geranoriškai bendraujantis, dėmesingas

2017-08-24, 03:22 | IP: *.*.*.*
2017-08-17, 00:42 | IP: 78.56.141.231

Daktaras Sveikata man keitė kelio sąnarį prieš 8 mėnesius. Prieš operaciją labai konkrečiai ir dalykiškai paaiškino, kaip pasiruošti operacijai, patarė mankštinti koją. Po operacijos irgi labai gerai padėjo psichologiškai, nuteikė stropiai mankštintis. Labai profesionalus. Praėjus keliems mėnesiams po operacijos, konsultacijos metu greitai nustatė, kodėl dar šiek tiek skauda, konkrečiai nurodė, koks raumuo nepakankamai sustiprintas ir patarė, kokį pratimą reikia daryti. Padarė viską puikiai iš savo pusės ir visada pabrėžia, kad ir pats pacientas turi dirbti, mankštintis. Pozityvus daktaro nusiteikimas, šypsena, humoro jausmas man visada padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti, ypač turint omenyje daugelį metų kentėtus skausmus. Labai dėkinga gydytojui Tomui Sveikatai. Pacientė Nina Malakauskienė

2017-06-15, 14:42 | IP: 89.117.35.93

Labai nuostabus gydytojas kelio sanario inplantavimo operacija padare gerai. viskas po operacijos gerai ,i visus klausimus buvo atsakyta . labai jam aciu.

2017-06-08, 23:17 | 3

Nuostabus gydytojas savo gyvenime nesu mačiusi tokio dėmesingo gydytojo

2017-05-09, 17:43 | IP: 78.61.219.26

Daktaras Tomas Sveikata man atliko kelio sąnario operaciją. Operacija praėjo sklandžiai be jokių komplikacijų. Daktaras mane psichologiškai prieš operaciją nuteikė ir nuolat rūpinosi mano būkle po operaciniu laikotarpiu. Tomas yra nuoširdus, bendraujantis ir labai paprastas daktaras, puikus savo srities specialistas. Esu labai patenkintas ir rekomenduoju kitiems.
Ačiū. Pagarbiai, A. Nedovizijus

2016-09-21, 13:12 | IP: 213.226.179.77