Pacientai, kurie rekomenduoja Kristina Jarienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00050, Galiojanti

2019-07-22, 14:54 | 5

Registravausi pas šią gydytoją dėl nusiskundimų nėštumo metu, su siuntimu. Valandą laiko pralaukiau prie kabineto, po valandos sesutė (arba rezidentė) pasakė, kad mane pakonsultuos kitame kabinete (skubiame kabinete, kur dirba tik rezidentai). Be jokio pačios gydytojos paaiškinimo. Buvau šokiruota. Tikėjausi rimtos konsultacijos, atsiliepimuose tiek daug pagyrų jai, bet, deja... Gaila. Bent žinosiu, kad pas šią gydytoją daugiau neverta kreiptis...

2019-03-19, 12:45 | 3

Teko ne per seniausiai pas šią gydytoją apsilankyti, tai galiu pasakyti tiek,kad tikrai NEREKOMENDUOJU.
Pats pirmas vizitas buvo lyg ir nieko, nustatė hormonų trūkumą, išrašė kontraceptinių vaistų ir paskyrė vizitą po pusės metų. Per kelis pirmus šių vaistų kursus lyg ir nieko blogo neįvyko, bet per trečią, tiesiogine ta žodžio prasme ėmė tinti visas kūnas, svoris nenumaldomai didėti, kažkur +~10kg, kad net visur iššoko didžiausios violetinės strijos: ant rankų, ties pečiais, ant kojų, ant šlaunų, didžiausios - ant krūtų. Neesu gyvenime turėjusi antsvorio, tokių atvejų su strijomis ir tokiu drastišku svorio augimu, tad nuėjau į vietinės ligoninės priimąmąjį. Ten gydytojai net pasibaisėjo - taip baisiai atrodė mano kūnas, visas nusėtas strijomis,kad net skauda. Jokia vietinio priimamojo gydytoja ar ginekologė nesiėmė mano atvejo,kadangi per rimtas ir dėl to,kad vaistai labai stiprūs,tad tik davė siuntimą, jog ekstra atvejis ir liepė kreiptis kur nors kitur. Vėl paskambinau šiai gydytojai, (apie kurią rašau atsiliepimą) tai labai nenoriai pakvietė ateiti, nes nesuprantanti kas gi man galėjo nutikti.
Man atvykus ir papasakojus kas nutiko geriant šiuos kontraceptikus, tai net nusijuokė į veidą: neva tikrai to negali būti nuo šių vaistų, nes jie neturi tokio šalutinio poveikio(nors vaisto lapelyje vienas iš tokių aiškiai aprašytas). Pasakė,kad aš tikriausiai tiesiog nejučiomis labai daug valgau ir to pati nepastebiu, nes neva jai pačiai taip pat būna. Man paprieštaravus,kad mano mityba nepasikeitusi ir išvis, net ir nuo to, taip staigiai, vos per kelias savaitės svoris nepriaugtų, ji neklausė, pastoviai pertraukinėjo ir pasakė,kad geriau susirašyčiau ką per dieną suvalgau, tai net pati nustebčiau. Neleido nutraukti vaistų kurso, nei silpnesniais pakeisti, nors kuo tolyn, tuo labiau tas kūnas pampo ir savijauta blogėjo. Šalia buvusi rezidentė dar bandė kažką sakyti dėl tų strijų ir vaistų, bet pati gydytoja į kalbas nesileido. O galų gale - net neapžiūrėjo, jokių tyrimų nepadarė,nes pagal ją - nebūtina, tik pasakė ateiti kaip ir sutarta - po pusės metų.
Galiu pasakyti tik tiek ,kad susirasiu kitą gydytoją ir tikrai neateisiu, nei po pusės metų nei išvis. Ir niekam nerekomenduoju pas ją eiti, nes gydytoja visiškai abejinga problemoms, nerūpestinga, šiurkšti ir netaktiška.

2016-12-05, 15:54 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2014-10-22, 16:06 | IP: *.*.*.*

2013-02-15, 09:49 | IP: *.*.*.*