Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Nakutienė, %

Gydytojas infektologas

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14294, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Nakutienė Laima dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Nakutienė Laima?

2023-07-25, 20:44 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja maloniai bendrauja
su ligoniais skiria dėmesį ligonio nusiskundimams,pakankamai tolerantiška. Atsako į rūpimus klausymus.
Šiuo metu dukra guli ligoninėje - liga rimta laukia ilgas gydymas. Gydo Laima Nakutienė. Dukra pasitiki šią gydytoja.
Ačiū gydytojai už rūpestį ir tikiuosi gydimas bus sėkmingas be didelių komplikacijų.

2023-04-14, 13:51 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Rūpestingai įvertino susirgimą ir skyrė veiksmingą gydymą. Asmeniškai teiravosi savijauta.

2022-09-29, 13:34 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai Laimai Nakutienei už rūpestį, profesionalumą, empatišką požiūrį į pacientą ir palaikymą.Linkiu kuo daugiau džiaugsmingų akimirkų profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

2022-08-11, 20:34 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžią padėką noriu pareikšti gydytojai Laimai Nakutienei, už profesionalumą, rūpestį, suteiktą gydymą ir dėmesingą bendravimą.Labai džiaugiuosi kad būtent pas šią gydytoją patekau.Linkiu gydytojai asmeninės laimės, stiprybės ir kantrybės gyvenimo kelyje.

2020-11-16, 16:40 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, savo srities aukšto lygio specialistė. Nustatė diagnozę iš karto, kai to nesugebėjo kiti gydytojai. Esu labai patenkintas. Rekomenduoju.

2019-07-22, 06:56 | Registruotas lankytojas 2

Esu pilnai patenkintas uz suteiktas paslaugas, gydytoja padare daugiau nei jai priskirta, iskarto gavau visus siuntimus ir buvo atlikti tyrimai kuriu nereikejo laukti. Mandagus puikus zmogus, labai gerai ismanantis savo darba. Jokiu nusiskundimu, tik teigiami atsiliepimai nuo manes.

2015-07-30, 09:22 | IP: 78.62.245.189

Labai rūpestinga, profesionali ir šiltai bendraujanti gydytoja. Sukėlė pasitikėjimą jau pirmosios konsultacijos poliklinikoje metu, todėl guldoma į ligoninę prašiau, kad ji būtų gydanti daktarė ir tikrai nenusivyliau. Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai!

2015-07-16, 07:19 | IP: 82.135.198.66

Labai rūpestinga gydytoja. Ne tik paskyrė reikalingus tyrimus, bet ir suteikė gerą psichologinę pagalbą.

2015-05-31, 08:49 | IP: 84.55.6.229

Labai profesionali gydytoja. Nuosirdi. Labai supratinga. Man labai padejo. Aciu labai.

2014-06-26, 04:17 | IP: 99.44.252.66

Labai profesonali gydytoja,taip pat ir nuosirdi,demesinga.Kad daugiau tokiu gydytoju butu !

2014-03-07, 07:01 | IP: 195.175.105.230

Likau labai patenkintas tiek ir konsultacija, tiek ir aptarnavimo lygiu. Būtų labai smagu, jei visada po vizito pas daktarą liktų tokie malonūs atsiminimai. Gavau labai aukšto lygio konsultaciją, teisingus nurodymus dėl tolimesnio gydymosi ir tikrai maloniai pabendravau su šia išsilavinusia daktare.

2014-01-24, 22:39 | IP: 78.62.120.9

Labai gera gydytoja, ir maloni ir profesionali.

2013-10-15, 11:02 | IP: 193.219.78.198

Labai rūpestinga gydytoja, Ačiū Laimai Nakutienei

2012-10-18, 13:57 | IP: 94.244.82.34

Labai maloni ir rūpestiga daktarė. Nelabai suprantu iš kur tie neigiami komentarai. Retas gydytojas paskambina ir pasiteirauja kaip savijauta, o L. Nakutienė būtent taip ir padarė. Tie bjaurūs komentarai, mano manymu iš piršto laužti. Kiekvienas iš mūsų turėtumėm vadovautis bendražmogiškom vertybėm ir jausti pagarbą tiems kurie suteikia mums med. pagalbą ir viltį pasveikti. Esu dėkinga šiai daktarei, ir galiu tvirtai teigti, jog iš manęs nebuvo prašoma vokelių, o ir paslaugą gavau nemokamai.

2012-06-27, 14:41 | IP: 82.145.208.116

Labai maloni gydytoja

2012-06-26, 06:45 | IP: 82.135.235.198

Labai profesionali gydytoja. Paliko dėmesingo ir profesiškai išprususio asmens įspūdį.

2011-11-25, 16:29 | IP: 85.255.57.9

Nežinau kodėl čia viena ligonė taip nekorektiškai kalba apie gydytoją. Tai kukli gydytoja, bet su labai motiniška širdimi. Aš buvau kaip ir sveika, nereikėjo didesnio rūpinimosi, bet palatos draugė buvo patyrusi sunkią ligą, gydytoja jai negailėjo nei gero žodžio, nei savo laiko. Ačiū jai nuo mūsų abiejų. Tauragiškė ir kauniškė

2011-11-25, 16:23 | IP: 85.255.57.9