Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Lekštutienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2012-12-04, Nr. MPL-18213, Galiojanti

Išduota: 2008-02-29, Nr. MPL-10694, Galiojanti

2019-12-14, 13:05 | 2

Labai dėkinga daktarei už gydymq ir gerus patarimus. Daktare dėmesinga, vasada išklausis ir išsamiai viskq paaiškins. Gera specialiste.

2019-11-24, 20:26 | 1

Labai nepatiko daktarė,neičiau daugiau tikrai.Nemaloni ir arogantiška.

2019-11-21, 22:55 | 1

Labai nemaloni gydytoja, einu tik tada, kai sutrinka sveikata, bet po tų kartų vis pasigailiu kad nuėjau. Išeini aprėktas, neišklausytas, kalba ,,ant viršaus". Gydymo metodika pasenusi. Iškilus klausimams, atkerta, kad reikia klausytis, nes daugiau nebekartos. Iškilus rimtesnei problemai net bijočiau pas ją eiti, nes likčiau nesuprasta. Užsirašiau pas šią gydytoją neskaitydama komentarų, todėl pasimokiau kitam kartui, kuris manau įvyks jau pas kitą šeimos gydytoją:)

2019-08-13, 09:43 | 2

Po tokių šeimos gyd. Supranti koks geras tavo gydytojas. Nukreipė pas ją mane dėl biliotenio. Nes mano gyd. Atostogavo. Kai užėjau į kabineta, buvau užsipultas kodėl sirgau, prieš mėnesį ir dabar vėl. Grąsino įspėjimais. Patikrino normaliai mano būklę bet visą tą laiką uždavinėjo klausimus kaip per testa. Susijusius apie sirgimą. Daugiau nesilankysiu, ir nerekomenduoju kitiem.

2018-10-23, 23:38 | 1

Linkiu kuo greičiau išeiti į pensiją. Nesuteikusi man pilno gydimo, bei nelabai tikejėjusi jog man tikrai blogai, dabar guliu lovoje su ūminiu bronhitu, tarp šonkaulių esančių nervų uždevimu ir dar angina.
Su OSPAMOX antibijotikais gydė visas mano ligas. Ar šlapimo pūslės uždegimas ar peršalimas.
Taip teko maldauti siuntimo pas chirurgą, nors tiek seselė tiks pati užčiuopė gumbą... Bet sakė jog išsigalvoju.
Taip pat drauguj kuriam buvo šuns perkasta ranka tai sugebėjo jam pasakyti jog baisiai nelaiku tau čia perkando nera kip skiepyt... Tai kol šumo nepakėlėm tol karksėjo kaip nelaiku. Žodžiu.. Bėkit nuo jos kol turit laiko.

2017-12-10, 13:05 | 1

Tikrai puiki gydytoja, visada suteikiama išsami informacija, detalūs atsakymai ir tikslingi klausimai. Puikiai parenkami vaistai. Sąžiningas elgesys su visais pacientais. Niekada nėra problemų su vaistų paskyrimu ar diagnoze. Tikrai rekomenduoju visiems apsilankyti, na o jeigu ir tenka palaukti ilgėliau prie durų, tai tik per kvailus žmones, kurie čia ir rašo blogus komentarus. Super! Linkime dar ilgų darbo metų.

2017-09-13, 13:57 | IP: *.*.*.*
2017-09-05, 13:21 | 1

Labai senamadiška, gričiauisiai ir be supratimo apie naujus gydymus. Atėjau pasigavęs virusą nuo vaiko, vėmiau, buvo silpna, galvos skausmas. Kai pasakiau, kad geriu rehydron, atsakė, kad nėra reikalo jo gerti, geriau druska su cukrumi ir vandeniu. Ir dar smektos išrašė(norsdl viduriavimo nesiskundžiau). Ir atrodė, jog ji galvoja, kad aš simuliuoju ir atėjau tik kad biuliotenį gaučiau. Buvo replikos, kad neatrodos nesveikas, nu nežinau ar čia reikia biuliotenį duoti. Labai neetiška. Ir kai pasakiau kad vaikui lašelinę statė, tai vos nesupyko, ko čia vaiką skriaudžia, kad tos lašelinės jei galima tiesiog pagirdyti vaiką. Kai pasakiau, kad buvo labai paliegęs, tik gulėjo, o ligoninėj kraujo iš venos negalėjo normaliai paimti, nes dėl skysčių trūkumo buvo labai tirštas, tai šitas jei labai didelio įpūdžio nesudarė ir nuomonės nepakeitė :| Neatrodo labai kompetetinga daktarė.

2017-08-17, 23:42 | IP: 78.56.149.102

Labai dekinga, nes kankino nugaros skausmas,kurį bandžiau gydyti savarankiškai ir pablogėjo regėjimas,todel reikėjo siuntimo pas okulistą .

2017-03-06, 21:51 | IP: *.*.*.*
2016-11-28, 15:36 | IP: 88.119.138.226

Gera, profesionali savo srities specilialiste.

2016-07-28, 18:50 | IP: 88.118.41.41

Daktare labai demesinga ir rupestinga. Tiksliai nustato lygos priezasti ir skiria efektivu gydyma. Labai jai dekinga.

2016-05-23, 01:31 | IP: *.*.*.*
2016-05-16, 13:45 | IP: *.*.*.*