Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Litvinova, %

Išduota: 2007-01-18, Nr. MPL-08997, Galiojanti

Litvinova Olga dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Litvinova Olga?

2.2

1.6

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.7

1.9

1.6

2019-11-09, 01:17 | 1

Sunku būtų pavadinti ją daktare... Vėlavo 30 min mane priimti, o priėmus iškart mane užsipuolė ko aš išviso atėjau ir liepė gydytis krienais, ažuolo žieve, česnaku ir kardamonu. Liepė domėtis internete homomedicina. Ištraukus kažkokią knygą man liepė ją susirast ir skaityt. Pasijutau kaip sektoj... Norint ko paklausti ji man nedavė įsiterpti arba apkaltino kad aš neįsisavinu, nesusikoncentruoju. Dejavo, kad jos niekas neklauso ir jai nesinori gyventi. Apkaltino kad mano vaikai serga, apart jos kalti tėvai, kad vaikai išviso neturi sirgti, kad tai visiška nesamonė. Liepė apie tai informuoti kitus ir dalinti meilę...Man neskyrė jokių tyrimų, pažiūrėjo tik gerklę ir pamatavo temperatūrą.. Diagnozė išviso nenustatyta, o išrašyti antibiotikai... Tokia ,,gydytoja" išviso neturėtų dirbti gydymo įstaigose, nes nemoka bendrauti su pacientais, nenustato ligos priežasties, nepaskiria teisingo gydymo.

2019-02-14, 08:07 | 2

Gydytoja visiskai nesigilino i simptomus, prirase vaistu, kuriu net negaliu vartoti, nes maitinu vaika, tai vaistininke liepe ismest receptus, taip pat skatino turguj ieskot terpantino ir GRIPA gydytis cesnakais, kopustais ir medum. Visiskas absurdas! Kaip dar siais laikais egzistuoja tokios gydytojos...

2018-10-04, 13:28 | 2

Gydytoja nesigaudo šiuolaikinėje medicinoje, vaistų išrašyme, diagnozės nustatyme. Dalina visus iš eilės lankstinukus, kuriuos tik atneša vaistų atstovai. Taip pat dalinasi liaudiškais patarimais, kurie net prieštarauja šių dienų PSO (Pasaulinės Sveikatos Organizacijos) rekomendacijoms. Labai stiprus sovietinio paveldo egzempliorius. Gydymo įstaigoms, norint pakelti savo įvertinimą, reikėtų labiau tikrinti, ką priima į kolektyvą.

2018-09-15, 12:32 | 1

Nuostabi daktare

2018-08-22, 18:05 | 1

Tragedija! Nesuprantu kaip poliklinikos vadovybe leidzia dirbti. Kreipiausi i poliklinika del didelio kosulio, krutines skausmo ir gerkles skausmo. Tai patarimai buvo valgyti krienus, cesnakus su medumi ir pan. Paklausiau kiek laiko taip gydytis ir jei nepraeis kada kreiptis. Tai gydytojos atsakymas buvo kad tol kol pasveiksiu. Kai paminejo kad naudoti terpantina tai paprasiau kad israsytu nedarbinguma ir daugiau nekonsultuotu del gydymo.