Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Litvinova, %

Išduota: 2007-01-18, Nr. MPL-08997, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Litvinova Olga dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Litvinova Olga?

1.7

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.8

1.8

2020-08-25, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

po vizito gerklės skausmą gydžiausi daugiau nei pora savaičių, gerklę ir plaučius patikrino atmestinai, truko tik akimirksnį. Liepė rašytis ant lapuko galybę liaudies medicinos sprendimų, daugiau nei 11 punktų išvardino greitakalbe ir atmestinai, realiai nesupratau ką užsirašiau ir kuo/kaip gydytis. Sekančiam vizitui kreipiausi į privačią kliniką.

2020-08-04, 09:21 | Registruotas lankytojas 1

Tragedija. Atėjau dėl galvos ir akiduobių skausmo. Pasiūlė apsilankyti pas psichologą. Pradėjo rodyt kažkokią psichodelinę muziką, sakė išeit į mišką, apsikabint medį, iškelt rankas į dangų ir su angelais kalbėtis. Siaubas! Kas čia per gydytoja??

2020-05-12, 20:44 | Registruotas lankytojas 5

Labai įdomi gydytoja. Noriu nuoširdžiai padėkoti už patarimus. Gydytojos patarimais pradėjau vadovautis iš kart po vizito. Reikia keisti gyvenimo būdą, mąstyseną, o ne laukti, kad problemas išspręstų piliulės. Gaila, kad gydytojos nesutikau, kol dar buvo gyva mama. Dar kartą dėkoju ir linkiu sėkmės gydytojai.

2020-05-07, 11:02 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja ir nuostabiausia yra tai, kad be vaistuku pasiulo ir alternatyviu gydymo priemoniu kas tikrai veiksminga.
Iš pradziu kele nuostaba, kad gydytoja nesiulo suvartoti visus mendelejevo elementus , o tik tai kas tikrai butina. Tuom ji labai issiskiria is kitu . Aciu

2019-11-09, 01:17 | Registruotas lankytojas 1

Sunku būtų pavadinti ją daktare... Vėlavo 30 min mane priimti, o priėmus iškart mane užsipuolė ko aš išviso atėjau ir liepė gydytis krienais, ažuolo žieve, česnaku ir kardamonu. Liepė domėtis internete homomedicina. Ištraukus kažkokią knygą man liepė ją susirast ir skaityt. Pasijutau kaip sektoj... Norint ko paklausti ji man nedavė įsiterpti arba apkaltino kad aš neįsisavinu, nesusikoncentruoju. Dejavo, kad jos niekas neklauso ir jai nesinori gyventi. Apkaltino kad mano vaikai serga, apart jos kalti tėvai, kad vaikai išviso neturi sirgti, kad tai visiška nesamonė. Liepė apie tai informuoti kitus ir dalinti meilę...Man neskyrė jokių tyrimų, pažiūrėjo tik gerklę ir pamatavo temperatūrą.. Diagnozė išviso nenustatyta, o išrašyti antibiotikai... Tokia ,,gydytoja" išviso neturėtų dirbti gydymo įstaigose, nes nemoka bendrauti su pacientais, nenustato ligos priežasties, nepaskiria teisingo gydymo.

2019-02-14, 08:07 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja visiskai nesigilino i simptomus, prirase vaistu, kuriu net negaliu vartoti, nes maitinu vaika, tai vaistininke liepe ismest receptus, taip pat skatino turguj ieskot terpantino ir GRIPA gydytis cesnakais, kopustais ir medum. Visiskas absurdas! Kaip dar siais laikais egzistuoja tokios gydytojos...

2018-10-04, 13:28 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja nesigaudo šiuolaikinėje medicinoje, vaistų išrašyme, diagnozės nustatyme. Dalina visus iš eilės lankstinukus, kuriuos tik atneša vaistų atstovai. Taip pat dalinasi liaudiškais patarimais, kurie net prieštarauja šių dienų PSO (Pasaulinės Sveikatos Organizacijos) rekomendacijoms. Labai stiprus sovietinio paveldo egzempliorius. Gydymo įstaigoms, norint pakelti savo įvertinimą, reikėtų labiau tikrinti, ką priima į kolektyvą.

2018-09-15, 12:32 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktare

2018-08-22, 18:05 | Registruotas lankytojas 1

Tragedija! Nesuprantu kaip poliklinikos vadovybe leidzia dirbti. Kreipiausi i poliklinika del didelio kosulio, krutines skausmo ir gerkles skausmo. Tai patarimai buvo valgyti krienus, cesnakus su medumi ir pan. Paklausiau kiek laiko taip gydytis ir jei nepraeis kada kreiptis. Tai gydytojos atsakymas buvo kad tol kol pasveiksiu. Kai paminejo kad naudoti terpantina tai paprasiau kad israsytu nedarbinguma ir daugiau nekonsultuotu del gydymo.

2017-11-02, 16:20 | IP: *.*.*.*
2017-09-22, 14:17 | IP: *.*.*.*