Pacientai, kurie rekomenduoja Igoris Bunkus, %

Išduota: 2007-11-19, Nr. MPL-10091, Galiojanti

2019-01-21, 11:28 | 1

Gydytojas priėmė iškart, bet abejingai klausėsi, nustatė blogà diagnozę: skundžiausi jam bloga savijauta, kad esu nėščia ir tirskart kraujavau-jis nustatė šlapimo takú uždegimà ir paskyrė stipriú antibiotikú(man pasakęs, kad antibiotikú neskirs), tik man reikalaujant nenoriai išrašė siuntimà pas ginekologà. Nepatikėjusi diagnoze kità rytà kreipiausi į kità poliklinikà, kur mane iškart nusiuntė į ligoninę ir tà pačià dienà operavo. Džiaugiuosi likusi gyva.

2018-12-18, 09:20 | 2

*****

2018-09-25, 11:55 | 7

Gera zinoti, kad tokiu gydytoju yra. Sekmes jums, gydytojau!

2018-01-24, 15:07 | 1

Iš pirmo žvilgsnio gydytojas atrodo gal kiek keistokas, bet labai geras specialistas ir labai rūpestingas. Eilėse niekada nereikia ilgai laukti. Jeigu paskambini ar ateini su problema, visada priima net be išankstinės registracijos. Visada skiria reikiamus tyrimus. Dažnai net įkalba, jeigu priešiniesi, o jam atrodo, kad reikia. Jeigu sergi, nesidera ir duoda nedarbingumo lapelį be jokių kalbų, kad sergant vaikščiosi į darbą. Ilgiau arba sunkiau sergant būna paskambina į namus pasiteirauti, kaip sveikata. Puikiai atsimena visus pacientus. Kadangi gydosi visa šeima, atėjus vienam šeimos nariui visada paklausia apie kitų sveikatą, atsimena jų problemas. Labai rekomenduoju.

2017-12-15, 13:44 | 1

Puikus gudytojas. Tikrai tokiu gydytoju mažai belike. Einant pas jį su sveikatos problema visada žinau, kad gydytojas padarys viską, kad ne tik surašti sutrikimo priežsastį, bet ir ją pašalins. Rekomenduoju.