Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Statkevičienė, %

Išduota: 2004-10-10, Nr. MPL-02057, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-19)

Statkevičienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Statkevičienė Daiva?

2020-05-12, 14:09 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuoišrdi ir jautri. Puiki savo srities specialistė. Rekomendavo tinkamus mano ligai vaistus, norčiau, kad Lietuvoje daugiau būtų tokių gydytojų.

2020-04-09, 13:35 | Registruotas lankytojas 1

Šios nuostabios, profesionalios, rūpestingos gydytojos pagalba, praeitų metų liepos mėnesį gimė mano dukra. Kad ir vėliau, bet noriu parašyti patį geriausią atsiliepimą. Be proto AČIŪ Gydytojai ir jos, Krikščioniškų gimdymo namų komandai už viską. Jei visos gimdyvės turėtų tokią gimdymo patirtį susijusią su personalu, tai pasaulis būtų gražesnis. Ačiū!

2019-10-09, 20:24 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja! Šiandieną apsilankius maloniai priėmė, apžiūrėjo bei išsamiai pakonsultavo. Tikrai rekomenduoju! ????

2019-01-16, 02:53 | Registruotas lankytojas 1

Superinis zmogus,profisionali ginekologe.Mano problema ispresta ir turiu dabar savo dukryte jos deka.Visa nestuma mane priziurejo nuostabiai.Esu labai dekinga.

2018-12-27, 21:36 | Registruotas lankytojas 8

ačiū labai šiai nuostabiai gydytojai už profesionalią priežiūrą ir šiltą bendravimą gimdymo metu.

2016-08-18, 03:45 | IP: 83.189.225.111

Puiki, profesionali gydytoja. Lankausi daugeli metu ir tik pas ja planuoju gimdyti vaikucius. Superine!! Tikrai profesionali, rupestinga gydytoja

2016-08-04, 14:12 | IP: 78.62.111.92

Puiki gydytoja, viską išaiškina, pataria, labai daug pozityvo, džiaugiuosi ☺

2016-02-03, 13:08 | IP: 78.62.23.208

Pas šią gydytoja lankiausi pirmą kartą, darė pirmą ultragarsą ir ji man patiko. Pasirodė maloni, rūpestinga, su gera nuotaika. Viską aiškiai ir nuosekliai papasakojo. Ruošiuosi pas ją ir gimdyti, manau viskas bus gerai :)

2014-11-28, 15:52 | IP: 94.244.81.123

Profesionali, kompetetinga gydytoja. Tik kiek gruboka, šiurkštoka. Tačiau kritinėse situacijose reaguoja puikiai.

2014-07-31, 12:55 | IP: 78.62.212.53

Pati sauniausia , nuostabiausia , mieliausia, gydytoja. Gimdziau pas ja du vaikus ir trecia gymdysiu tik pas ja . Man ji pati geriausia !

2014-04-29, 00:36 | IP: 87.247.120.147

Tikrai rūpestinga, šilta kaip mama :)

2013-04-17, 15:15 | IP: 82.135.139.198

Lankausi pas sia gydytoja jau begale metu. Siltas, nuostabus, rupestingas zmogus.Ir per tiek metu - bent jau as nepamenu to atvejo, kada butu laukusi to vadinamojo "voko".

ingrida

2013-03-11, 12:54 | IP: 84.55.19.186

Nuostabi,švelni,rūpestinga,profesionali,patikima Gydytoja ir kitą kartą gimdyčiau tik pas ją! Konsultacijos pas šią gydytoją yra išsamios,viską paaiškina ramiai ir aiškiai,dirba kantriai ir švelniai.Didelis AČIŪ Jai!

2012-12-04, 21:16 | IP: *.*.*.*

2012-09-03, 18:51 | IP: 188.69.227.191

Nustokite teisti kitus,ir gyvenkite savo gyvenimus. Man atrodo man pritartu simtai moteru, gimdziusios pas sia gydytoja. Kiekvienas turi pasirinkima, kur jam gimdyti ir lankytis ir man atrodo niekam prievartos nera. Tik sios gydytojos deka nestumo metu issaugojom mano kudikeli, didziausias palaikymas jai ir geriausi zodziai! Jasaityte.