Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Vaidelis, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12624, Galiojanti

Vaidelis Saulius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaidelis Saulius?

2020-03-13, 09:03 | 11

Puikus konkretus Daktaras tik geriausi atsiliepimai

2020-01-29, 09:01 | 1

Fantastiškas Gydytojas! Daug metų pas jį lankausi, niekada neteko nusivilti.

2019-02-28, 17:04 | 1

Labai puikus savo srities specialistas, malonu pas tokius gydytojus lankytis, rekomenduočiau visiems.

2019-01-08, 13:56 | 4

Pirmą kartą lankiausi 2010. Nustatė diagnozę. Bet lygiai taip pat tą diagnozę buvo nustačiusi šeimos gydytoja ir paskyrusi vaistus, kad nereikėtų kankinti, kol sulauksiu talono pas neurologą. Antras vizitas buvo 2018. Diagnozė liko ta pati, nes stuburo išvaržos dar niekas neišgydė. Buvo pasikeitusi ligos tėkmė, kurios sustabdymui gydymas nebuvo paskirtas. Gydytojas užakcentavo, kad aš bučiau geras bandyminis triušis stuburo chirurgams. Man patinka, kad greitai suorganizuoja tyrimus. Nereikia kaip Klinikose laukti mėnesiais. Kaip ten bebūtų, kol kas tai vienintelis kažkiek geras stuburo gydytojas Šilainių poliklinikoje.

2017-11-06, 15:17 | IP: 213.197.174.239

Daktaras iš didžiosios raidės man 40m bet per visa savo patirtį su gyditojais neteko susidurti su tokiu atsakingu ir kompetetingu specelustu .

2017-10-12, 14:11 | IP: *.*.*.*
2017-01-26, 23:55 | 1

Labai geras gydytojas ir specialistas,atsidavęs savo darbui ir pacientams.didelis dėkui jam

2017-01-25, 17:59 | 4

....aisku procedura uz tokia trukme, brangoka, bet vertinant kad visiškai sutvarke kaklo salankstelius tai puiku. saunus speciakistas, LABAI DEKOJU Gerb. gydytojui. ((buves ligoniukas čerauskas p.)

2016-09-11, 05:37 | IP: *.*.*.*
2016-06-17, 17:13 | IP: 88.119.213.248

Normalus daktaras , nieko blogo apie ji pasakyt tikrai negaliu . Atejau i kabineta , isklause , apziurejo .. kazka nugaroj paspaudinejo , labai traskejo :) paskyre KT pasidaryti .Gryzau su aprasymu ir nuotrauka ,Paskyre vaistus ir kompiuterizuota stuburo tempimo terapija . Tikrai toks savas , prie bajeriuko daktaras , Nezinau ar pades tie tempimai .. Labai tikiuosi . Aciu S. Vaideliui .

2016-04-27, 22:55 | IP: 188.69.194.211

matyti kad ka nors gal pagydys ir suteiks pagalba ne tik vaistu israsys neturiu

2016-02-08, 10:01 | IP: 78.58.151.100

su stuburo ir galvos skausmu gyvenu nuo gimimo. Lankiausi pas daugeli specialistu ir ne tik Lietuvoje,taciau rezultatai buvo bevaisiai.Pas gyd.S.Vaideli papuoliau atsitiktinai ir apziurejes mane bei med.nuotraukas surado mano beda.Padejo galima sakyti momentaliai.Man 45m ir savo negalia su gydytojo pagalba galiu valdyti

2016-02-05, 14:41 | IP: 87.247.68.36

Geriausias !

2016-01-26, 17:53 | IP: *.*.*.*
2015-07-10, 13:45 | IP: 88.119.249.67

Aukšto profesionalaus lygio specialistas. Atėjus į polikliniką susidaro toks vaizdas, kad dirba tik vienas neurologas (S. Vaidelis), nes prie kitų kabinetų nė vieno žmogaus. Labai atidus pacientams, niekada neatsakys jei reikalinga žmogui skubi pagalba, o talonų nėra (ir visai nesvarbu, kad tu nieko jam nemoki - požiūris į pacientą nuo to nepasikeičia). Labai operatyviai organizuoja reikiamas procedūras, išaiškina, kokios pas pacientą problemos ir kaip su jomis kovoti. Daugiau tokių GYDYTOJŲ, kaip Gerbiamas Saulius Vaidelis - mūsų medicina būtų tikrai gerbtina,, deja. Jų tik vienetai. Kaip žmonės sako: "Tai Gydytojas iš Didžiosios raidės!!!!!!