Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Gelažanskienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08262, Galiojanti

Gelažanskienė Jolanta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Gelažanskienė Jolanta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

69.1% Complete
3.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

86.9% Complete
4.3

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

87.3% Complete
4.4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

88.7% Complete
4.4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

87.9% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

80.6% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

69.6% Complete
3.5

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2018-08-20, 14:56 | 3

Dar prieš neštumą ir visą jo laikotarpį patikėjome savo sveikatą šiai gydytojai. Specialistė ji kompetetinga, labai pozityvi, maloni. Todėl eigoje buvome labai patenkinti savo pasirinkimu, tačiau atėjus lemiamai dienai gydytoja labai nuvylė. Buvome tvirtai sutarę (taip bent jau mums atrodė), jog gimdysime pas ją, nekilo abejonės, kad atvyks paskambinus ir pranešus apie prasidėjusį gimdymą. Visgi tądien ryte skambinus 3-4 kartus ir parašius sms, negavome jokio atsakymo... Negavome jo ir po visko. Išties nerekomenduoju tartis su gydytoja dėl gimdymo, ne man vienai, deja, bet ir mano 2 draugėms buvo taip pat. Jei papulsite per gydytojos budėjimą, tuomet viskas, tikėtina, bus gerai, bet jei norite, kad jūsų mažyliai išvystų pasaulį kada jie patys nori, tuomet galite likti stipriai nusivylę ir stresinėje situacijoje. Reziumuojant: neštumas ilgas laiko tarpas, atrodė įgauni pasitikėjimą specialistu, nori konkretumo, tačiau galiausiai nesulauki net sms su pasiteiravimu, ar viskas praėjo sklandžiai.
Komunikabilumas - šios gydytojos stiprybė, tačiau kartu ir labai apgaulingas.

2018-08-20, 11:29 | 2

Pas gydytoją lankiausi nėštumo metu, gydytoja tikrai rūpestinga ir maloni, BET... Buvome sutarę, jog gimdysiu pas gydytoją Antakalnyje, kai prasidėjo gimdymas gydytoja neatvyko ir teigė išvykusi. Manau sąžininga būtų buvę, jei gydytoja apie artimiausių poros dienų planus praneštų ir neleistų naiviai tikėtis ir viltis, kad atvyks. Juolab, kad paskutinis apsilankymas iki gimdymo buvo prieš kelias dienas...

Apmaudu, kad gydytoja linkusi geriau susitarti ir cituojant “leisti išsirinkti tėveliams gimtadienį” jos budėjimų metu, kai žinoma jai pačiai yra patogiau, bet nėščiosioms vis vien teigia, kad atvyks bet kada, kai reiks. Mano atvejis nėra vienintelis, kai gydytoja taip pasielgė, todėl toks vertinimas tikrai teisingas. Taigi gydytoja puiki, bet tartis gimdymui su ja stipriai nerekomenduoju, kadangi mane, mano draugę (kuriai lemiamu momentu nei atsiliepė, nei atrašė, nors prižiūrėjo viso nėštumo metu) ir dar kelias moteris paliko likimo valiai, o patikėkite, važiuojant gimdyti su skausmais papildomo streso tikrai nereikia...

2016-11-23, 20:34 | 3

Labai arogantiska,neatidi,nemaloni gydytoja.Girdejau daug geru atsiliepimu apie ja anksciau,taciau matyt si specialiste pasikeite,nes man patekus pas ja gimdyti (nesitarus),demesio neskyre isvis,nieko nepaaiskino,paliko likimo valiai,nors gimdymas buvo komplikuotas,ir reikejo daryti cezari.Ji to venge,delse,laiku jo neatliko,lauke kad pasikeistu pamaina,ir operacija atliktu kitas gydytojas,ko pasekoje vaikutis gime su problemomis.Liko labai nemalonus prisiminimai,todel antro negimdysiu ir niekam nerekomenduosiu gimdyti Antakalnio gimdymo namuose apskritai deka sios gydytojos.

2012-04-28, 01:02 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Jolanta Gelažanskienė?