Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Kriūnienė, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14978, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.1

2020-01-07, 21:35 | Registruotas lankytojas 1

Papuoliau gimdyti pas sia gydytoja.. pirmas sakinys jos man, atejus i palata, “na ka pykismes ar draugausim?”, o as tuo netu jau su saremeis skausmuose raiciausi.. keista gi pagalojau. Zodziu labai daug prirasyt galeciau, bet trumpai.. visas nestumas ir gimdymo pradzia buvo sklandi, taciau per sios klaikios moters priimamus sprendimus, vaiko galejau netekti. Neisgimdziau vaiko nes galva uztrigo, tai vietoj to, kad paklausytu koleges akuseres kuri jau keleta kartu sake, kad as nepagimdysiu pati ir reikia vesti cezariui, kad vaiko sirdite paselo.. 190.. ji mane pralaikiusi kanciuose po 4 val nuo laiko kai matesi kad neisgimdysiu pati, dar pakankino sako susikaup ir stum, gal netucia pavyks.. rezuktate, isveze cp daryti, zali vandenys ir vaiko gaivinimas! Apie nemandagu elgesi, atsainu poziuri ir nutiletus faktus apie gimdyma net nekalbu.. klaiku. Na jei nenori dirbt tokio datbo nedirbk, toks elgesys gali givybe kainuoti.. matysim kokios pasekmes ar bus ateityje.. bet ne duok Die! Kodel tokius s.. laiko jei yra puikiu jaunu mediku?!

2019-12-06, 09:30 | Registruotas lankytojas 2

Ne gydytoja, o baisus žmogus. Ji neverta gydytojos vardo. Pakalbėjus su aplinkinėmis moterimis, visos išeina iš jos kabineto apsiverkusios, o taip jų ir aš. Bendrauja šlykščiai ir atsainiai, matosi, kad nekenčia savo darbo, tai kam tada tokį dirbti? Toks žmogus neturėtų dirbti ginekologu. Galima sakyti, kad išsityčiojo iš manęs, nes aš turėjau klausimų, išvarė iš kabineto ir liepė ateiti kitą savaitę, nes aš 'sugaišau jos brangų laiką tik dėl mėnesinių ciklo', juk čia toks nereikšmingas dalykas, dėl kurio nereikia trukdyti brangios daktarės. Žiauriau nei žiauru, apie bendravimą išvis tyliu, nemoku apsakyti žodžiais.

2019-12-05, 14:14 | Registruotas lankytojas 3

Pirmą kartą ir taip bijojau eiti pas ginekologą, bet ši gydytoja galutinai mane traumavo. Atrodė, jog pyko, kai aš uždaviau jai klausimus, piktinosi, kad taip skubiai atėjau (skubėjau, nes man buvo išties neramu dėl savo sveikatos). Prieš mane buvusią pacientę apšaukė, girdėjau net laukiamąjame. Nežinau, ar iš anksto man buvo toks nusiteikimas, bet iš jos kabineto išėjau verkdama ir iškart užsiregistravau pas kitą gydytoją. Taip neturėtų būtu

2019-11-12, 16:49 | Registruotas lankytojas 3

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo nori pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertini 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-11-12, 16:49 | Registruotas lankytojas 3

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo noru pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertinu 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-10-30, 15:52 | Registruotas lankytojas 2

Trūksta kompetencijos bendraujant su pacientais. dirba tik Dėl pinigų vizitas tik Dėl pinigų neduok Dieve Tu ateisi s į kabinetą dvi minutes anksčiau išvarys. Efektyviai darosi pinigus iš ligoninių siusdama juos darytis ekoskopa pvz nestumo į į Kauno klinikas Kur jinai pati dar ten dirba. paklausus šeimos daktaro Kodėl medikos klinika nesugeba padaryti paprasta nėštumo ekoskopo jinai nustebo ir pripažino kad daktarė gali pelnytis iš kitų pacientų siusdama į kitą savo darbovietę ir juos ten priimdama. ne paslaptis kad daktarai gauna už pacientų vizitus pinigus. Siaubinga daktare. Po nestumo as persirasysiu pas kita daktarę.

2019-08-09, 12:35 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja pasirodė nemaloni, įžūliai bendraujanti ir pykstanti ant paciento dėl užduodamų klausimų. Įvardijus savijautą paragino neieškoti ligų ir simptomų argumentuodama, jog nėštumas ne liga.

2019-08-02, 00:20 | Registruotas lankytojas 6

Siaubingas zmogus. Aciu dievui grizo i klinika mano senoji ginekologe, tikiuos vel nedings nes geriau jau neturesiu jokio ginekologo nei tokia kaip si gydytoja. pirmiausia bjaurus zmogus, atsaini kaip specialiste. Bedravimas tragiskas. darboviete turetu susirupinti tokiu darbuotoju nes kiek teko girdeti tik negeri atsiliepimai. gal daktarei reiktu pasvarstyti apie darbo keitima.

2019-08-01, 15:42 | Registruotas lankytojas 1

Pas sita gydytoja jei galima taip pavadinti nepasiulyciau eiti... Ji neverta gydytojo darbo. Elgiasi labai nepgarbiai. Kele balsa pries pacianta. Ivardijo jog ji neturi laiko gaist...
As manau jog jai pacientui yra negerai gydytojas privalo isklausyti ir paciantui patarti, o nerekti ir sakyt jog ji su pacientu gaista laika.... tai va si "gydytoja" neverta gydytojo vardo(ji net ligos tikslumo ivertinti nesugebejo) Pacientas vaziavo i vilniaus klinikas kad suzinotu tikra situacija. Ir aciu Dievui jis spejo tai padaryt. Veterinarai ir tie su gyvunais elgiasi svelniai pagarbiai. As siulyciau ja is medicos klinikos iseiti nes Si gydytoja vienintele tersia klinikos varda...!!!! Sia gydytoja privalo Medica pakeisti!!!!

2019-06-20, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Atėjau apžiūrai po gimdymo, apžiūrėjo ir nei žodžio apie apžiūrą. Nei vieno klausimo apie gimdymą, savijautą po jo, kirpimus/plyšimus, kraujavimą ir panašiai. Išėjau be jokios informacijos apie būklę ir gyvenimą toliau. Iš vizito nulis naudos. Tokios nebendraujančios ir šiurkščios gydytojos sutikus nebuvau. Jei galit - aplenkti.

2019-06-12, 10:38 | Registruotas lankytojas 1

Nemandagi,akiplėša visiškai nebendraujanti. Atėjau apsilankymui 30 sav nėštumu,pirmiausia paėmus tyrimų atsakymus įsijungė google,nes nesuprato kai kurių medicininių terminų. Visą vizitą apie savo būklę nieko nesužinojau,nes ji visą laiką bambėjo koks čia bardakas,kaip jai nepatinka šitas darbas ir šita įstaiga,trūksta priemonių,kokia mano buvusi gydytoja neatsakinga nesupildžius man visos kortelės ir pan. Lyg aš bučiau dėl to kalta. Paklausus ar nežiūrės nieko nei tonų nei echoskopu,nes mane kamuoja dažni gimdos susitraukimai,pilvo skausmai ir įdomu dėl ko viskas kyla ji atsakė: jeigu judesius jauti reiškia gyvas tas tavo vaikas,ką čia dar žiūrėt. Nunešė mano knygutę šeimos gydytojui,kad išrašytų imunoglobuliną kolidoriui padavė man receptą,liepė susileist. Kai paklausiau kas čia tokio ir kodėl man jį reikia leistis,liepė vaistinėj paklaust,pasakė viso gero ir užsidarė kabinete. Tai nežinau ar tokia medikė,verta dirbti tokį darbą. Esu rami,nekonfliktiška,nezirzianti (kaip kai kurie pacientai) ir buvau apakus nuo tokio elgiasio su manimi. Ir labai nusivyliau pačia klinika,nes nusiskundimus girdi nuolat ir vistiek nieko nekeičia,aš prisiregistravus čia turiu važynėt su siuntimais i kitas klinikas....

2019-05-17, 23:36 | Registruotas lankytojas 3

Palikusi blogą įspūdį.
Gydytoja nėščiai moteriai sukėlė šoką, bendravo atsainiai, paklausė, o Tu iš vis laukiesi? Nuteikė neigiamai, paskambinus del tyrimo rezultato jo nepakomentavo, pasakė, kad neturi laiko. Pasakius, kad po apsilankymo prasidejo kraujongos isskyros, sake nu ka dabar, registruotis del sekancio apsilankymo (arciausi laikai ne anksciau po poros savaiciu).Yra daug neigiamų faktų, kurių visus sunku išvardinti. Praėjus dviems savaitėms po apsilankymo, įvyko persileidimas.... To priežastys ir pasekmės bus vertinamos teisės aktų nustatyta tvarka, vertinant ir gydytojos apžiūrą. Bet didziausias absurdas, kad istaigoje dirba vienintele ginekologe, viena diena per savaite.

2019-01-24, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Visu pirma tai labai nemandagi,kai pamate kortele,kad esu ne jos paciente,atsisake daryti echoskopija ir paziureti ar kudikis vystosi normaliai,paaiskinimas niekam tikes neva senas echoskopas jai per prastas jinai per ji nieko nemato (nors kiti gydytojai puikiai susitwarko) ,igrudo i rankas siuntima ir parode duris,kad echoskopija daryciaus vln arba kns...nors prasiau ,kad bent paziuretu ar waisius wystosi buvau nutildyta ir isprasyta pro duris...Elektrenu medica klinikoj,nerekomenduociau lankytis pas tokia gydytoja

2017-11-05, 00:54 | Registruotas lankytojas 2

Nulis mandagumo. Pagimdziusi padejau ranka ant peties ir padekojau. O ji man pasake: "patraukit nuo manes rankas". Praejo du metai, taciai vis dar skamba tie jos zodziai. Nerekomenduoju !

2017-08-25, 15:21 | IP: 83.187.104.162

Buvau echoskopui pas šią gydytoją. Išėjau su tokia plačia šypsena,kad dar iki dabar taip gera širdelėj.. Riedėjo džiaugsmo ašaros,kaip ji gražiai kalbėjo echoskopuodama. Labai rūpestingai ir aiškiai viską papasakojo,ko pastaruosius du kartus su kitais gydytojais nebuvo. Esu be galo dėkinga,nes pagaliau iš gydytojo išėjau su šypsena ir pakilia nuotaika visai dienai :) Labai Jums ačiū!