Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Kriūnienė, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14978, Galiojanti

2.3

2.3

2019-08-09, 12:35 | 4

Gydytoja pasirodė nemaloni, įžūliai bendraujanti ir pykstanti ant paciento dėl užduodamų klausimų. Įvardijus savijautą paragino neieškoti ligų ir simptomų argumentuodama, jog nėštumas ne liga.

2019-08-02, 00:20 | 6

Siaubingas zmogus. Aciu dievui grizo i klinika mano senoji ginekologe, tikiuos vel nedings nes geriau jau neturesiu jokio ginekologo nei tokia kaip si gydytoja. pirmiausia bjaurus zmogus, atsaini kaip specialiste. Bedravimas tragiskas. darboviete turetu susirupinti tokiu darbuotoju nes kiek teko girdeti tik negeri atsiliepimai. gal daktarei reiktu pasvarstyti apie darbo keitima.

2019-08-01, 15:42 | 1

Pas sita gydytoja jei galima taip pavadinti nepasiulyciau eiti... Ji neverta gydytojo darbo. Elgiasi labai nepgarbiai. Kele balsa pries pacianta. Ivardijo jog ji neturi laiko gaist...
As manau jog jai pacientui yra negerai gydytojas privalo isklausyti ir paciantui patarti, o nerekti ir sakyt jog ji su pacientu gaista laika.... tai va si "gydytoja" neverta gydytojo vardo(ji net ligos tikslumo ivertinti nesugebejo) Pacientas vaziavo i vilniaus klinikas kad suzinotu tikra situacija. Ir aciu Dievui jis spejo tai padaryt. Veterinarai ir tie su gyvunais elgiasi svelniai pagarbiai. As siulyciau ja is medicos klinikos iseiti nes Si gydytoja vienintele tersia klinikos varda...!!!! Sia gydytoja privalo Medica pakeisti!!!!

2019-06-20, 12:01 | 1

Atėjau apžiūrai po gimdymo, apžiūrėjo ir nei žodžio apie apžiūrą. Nei vieno klausimo apie gimdymą, savijautą po jo, kirpimus/plyšimus, kraujavimą ir panašiai. Išėjau be jokios informacijos apie būklę ir gyvenimą toliau. Iš vizito nulis naudos. Tokios nebendraujančios ir šiurkščios gydytojos sutikus nebuvau. Jei galit - aplenkti.

2019-06-12, 10:38 | 1

Nemandagi,akiplėša visiškai nebendraujanti. Atėjau apsilankymui 30 sav nėštumu,pirmiausia paėmus tyrimų atsakymus įsijungė google,nes nesuprato kai kurių medicininių terminų. Visą vizitą apie savo būklę nieko nesužinojau,nes ji visą laiką bambėjo koks čia bardakas,kaip jai nepatinka šitas darbas ir šita įstaiga,trūksta priemonių,kokia mano buvusi gydytoja neatsakinga nesupildžius man visos kortelės ir pan. Lyg aš bučiau dėl to kalta. Paklausus ar nežiūrės nieko nei tonų nei echoskopu,nes mane kamuoja dažni gimdos susitraukimai,pilvo skausmai ir įdomu dėl ko viskas kyla ji atsakė: jeigu judesius jauti reiškia gyvas tas tavo vaikas,ką čia dar žiūrėt. Nunešė mano knygutę šeimos gydytojui,kad išrašytų imunoglobuliną kolidoriui padavė man receptą,liepė susileist. Kai paklausiau kas čia tokio ir kodėl man jį reikia leistis,liepė vaistinėj paklaust,pasakė viso gero ir užsidarė kabinete. Tai nežinau ar tokia medikė,verta dirbti tokį darbą. Esu rami,nekonfliktiška,nezirzianti (kaip kai kurie pacientai) ir buvau apakus nuo tokio elgiasio su manimi. Ir labai nusivyliau pačia klinika,nes nusiskundimus girdi nuolat ir vistiek nieko nekeičia,aš prisiregistravus čia turiu važynėt su siuntimais i kitas klinikas....

2019-05-17, 23:36 | 2

Palikusi blogą įspūdį.
Gydytoja nėščiai moteriai sukėlė šoką, bendravo atsainiai, paklausė, o Tu iš vis laukiesi? Nuteikė neigiamai, paskambinus del tyrimo rezultato jo nepakomentavo, pasakė, kad neturi laiko. Pasakius, kad po apsilankymo prasidejo kraujongos isskyros, sake nu ka dabar, registruotis del sekancio apsilankymo (arciausi laikai ne anksciau po poros savaiciu).Yra daug neigiamų faktų, kurių visus sunku išvardinti. Praėjus dviems savaitėms po apsilankymo, įvyko persileidimas.... To priežastys ir pasekmės bus vertinamos teisės aktų nustatyta tvarka, vertinant ir gydytojos apžiūrą. Bet didziausias absurdas, kad istaigoje dirba vienintele ginekologe, viena diena per savaite.

2019-01-24, 18:58 | 1

Visu pirma tai labai nemandagi,kai pamate kortele,kad esu ne jos paciente,atsisake daryti echoskopija ir paziureti ar kudikis vystosi normaliai,paaiskinimas niekam tikes neva senas echoskopas jai per prastas jinai per ji nieko nemato (nors kiti gydytojai puikiai susitwarko) ,igrudo i rankas siuntima ir parode duris,kad echoskopija daryciaus vln arba kns...nors prasiau ,kad bent paziuretu ar waisius wystosi buvau nutildyta ir isprasyta pro duris...Elektrenu medica klinikoj,nerekomenduociau lankytis pas tokia gydytoja

2017-11-05, 00:54 | 2

Nulis mandagumo. Pagimdziusi padejau ranka ant peties ir padekojau. O ji man pasake: "patraukit nuo manes rankas". Praejo du metai, taciai vis dar skamba tie jos zodziai. Nerekomenduoju !

2017-08-25, 15:21 | IP: 83.187.104.162

Buvau echoskopui pas šią gydytoją. Išėjau su tokia plačia šypsena,kad dar iki dabar taip gera širdelėj.. Riedėjo džiaugsmo ašaros,kaip ji gražiai kalbėjo echoskopuodama. Labai rūpestingai ir aiškiai viską papasakojo,ko pastaruosius du kartus su kitais gydytojais nebuvo. Esu be galo dėkinga,nes pagaliau iš gydytojo išėjau su šypsena ir pakilia nuotaika visai dienai :) Labai Jums ačiū!

2016-11-14, 11:48 | IP: 84.15.182.50

Gydytoja priėmė mano dukrytės gimimą, viskaa vyko sklandžiai, priežiūra ir profesionalumu esu patenkinta 100 proc.