Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Kriūnienė, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14978, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-04-06, 13:14 | Registruotas lankytojas 4

Paskaičius komentarus susidaro nekokia nuomonė,bet tikrai nepasiteisino ji. Normali, maloni gydytoja,tikrai švelnia apžiūra padarė,pajuokaujanti. ????

2022-03-09, 08:23 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktarė, labai maloni ir kompetentinga.Dėkoju jai ir visai gimdyklai už darbą. Pas ją gimdyčiau dar kartą.

2021-10-22, 16:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Nuodugniai išsiklausinėjo, apžiūrėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus. Tik geriausi atsiliepimai!

2021-07-28, 11:26 | Registruotas lankytojas 1

Keista, kaip toks zmogus isvis pasirinko gydytojo kelia. Mazu maziausiai slykstus bendravimas, tyciojimasis is savo pacientu. Truksta zodziu tiesiog.

2021-07-27, 11:09 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja kompetetinga ir tiksli.
Labai džiaugiuosi, kad Kauno ligoninėje akušerijos skyriuje dirba tiek ši sumani ir kompetetinga gydytoja, tiek visas superinis personalas!

2020-11-27, 17:31 | Registruotas lankytojas 2

Išanalizavusi atsiliepimus apie šią gydytoją buvau skeptiškai nusiteikusi, tačiau mano nuomonė apie gydytoja pasikeitė. Gydytoja itin atidi, profesionali, atsakė į visus mano klausimus ir juos paaiškino, suteikė pagalbą kai man to skubiai reikėjo, maloniai bendravo ir paaiškino visas galimas rizikas ir tolimesnius veiksmus dėl mano problemos.

2020-10-06, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Gimdymo metu gyd. tikriausiai lauke kysio, kadangi bendravimas buvo atsiautus ir nemandagus. Ateidavo apsimiegojusi kas pora h ir vis kartodavo, kad dar palaukim. Mano gimdymas truko 26h, as tiesiog maldavau jos, kad darytu cezari, nes neturiu jegu ir skausmas buvo nepakeliamas, o ji atsake: “tu galvoji mes del taves cia dirbtume jeigu zinotume kad tu nepagimdysi” ir iseidama is kabineto pasisaipe atkartodama mano saremius.
Dar vis bandeme, kad gimdymas ivyktu naturaliai, taciau po keliu stumimu ji nusimove pirstines ir trenke i siuksliu deze. Iseidama atkosejo, kad as nemoku stumti. Na taip, nes as neturiu jegu po tiek valandu gimdymo! Galu gale buvo atliktas cezaris.
Si patirtis su sia gydytoja tiesiog traumavo ateityje gimdyti naturaliai.

2020-01-07, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Papuoliau gimdyti pas sia gydytoja.. pirmas sakinys jos man, atejus i palata, “na ka pykismes ar draugausim?”, o as tuo netu jau su saremeis skausmuose raiciausi.. keista gi pagalojau. Zodziu labai daug prirasyt galeciau, bet trumpai.. visas nestumas ir gimdymo pradzia buvo sklandi, taciau per sios klaikios moters priimamus sprendimus, vaiko galejau netekti. Neisgimdziau vaiko nes galva uztrigo, tai vietoj to, kad paklausytu koleges akuseres kuri jau keleta kartu sake, kad as nepagimdysiu pati ir reikia vesti cezariui, kad vaiko sirdite paselo.. 190.. ji mane pralaikiusi kanciuose po 4 val nuo laiko kai matesi kad neisgimdysiu pati, dar pakankino sako susikaup ir stum, gal netucia pavyks.. rezuktate, isveze cp daryti, zali vandenys ir vaiko gaivinimas! Apie nemandagu elgesi, atsainu poziuri ir nutiletus faktus apie gimdyma net nekalbu.. klaiku. Na jei nenori dirbt tokio datbo nedirbk, toks elgesys gali givybe kainuoti.. matysim kokios pasekmes ar bus ateityje.. bet ne duok Die! Kodel tokius s.. laiko jei yra puikiu jaunu mediku?!

2019-12-06, 07:30 | Registruotas lankytojas 2

Ne gydytoja, o baisus žmogus. Ji neverta gydytojos vardo. Pakalbėjus su aplinkinėmis moterimis, visos išeina iš jos kabineto apsiverkusios, o taip jų ir aš. Bendrauja šlykščiai ir atsainiai, matosi, kad nekenčia savo darbo, tai kam tada tokį dirbti? Toks žmogus neturėtų dirbti ginekologu. Galima sakyti, kad išsityčiojo iš manęs, nes aš turėjau klausimų, išvarė iš kabineto ir liepė ateiti kitą savaitę, nes aš 'sugaišau jos brangų laiką tik dėl mėnesinių ciklo', juk čia toks nereikšmingas dalykas, dėl kurio nereikia trukdyti brangios daktarės. Žiauriau nei žiauru, apie bendravimą išvis tyliu, nemoku apsakyti žodžiais.

2019-12-05, 12:14 | Registruotas lankytojas 3

Pirmą kartą ir taip bijojau eiti pas ginekologą, bet ši gydytoja galutinai mane traumavo. Atrodė, jog pyko, kai aš uždaviau jai klausimus, piktinosi, kad taip skubiai atėjau (skubėjau, nes man buvo išties neramu dėl savo sveikatos). Prieš mane buvusią pacientę apšaukė, girdėjau net laukiamąjame. Nežinau, ar iš anksto man buvo toks nusiteikimas, bet iš jos kabineto išėjau verkdama ir iškart užsiregistravau pas kitą gydytoją. Taip neturėtų būtu

2019-11-12, 14:49 | Registruotas lankytojas 3

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo nori pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertini 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-11-12, 14:49 | Registruotas lankytojas 3

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo noru pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertinu 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-10-30, 13:52 | Registruotas lankytojas 2

Trūksta kompetencijos bendraujant su pacientais. dirba tik Dėl pinigų vizitas tik Dėl pinigų neduok Dieve Tu ateisi s į kabinetą dvi minutes anksčiau išvarys. Efektyviai darosi pinigus iš ligoninių siusdama juos darytis ekoskopa pvz nestumo į į Kauno klinikas Kur jinai pati dar ten dirba. paklausus šeimos daktaro Kodėl medikos klinika nesugeba padaryti paprasta nėštumo ekoskopo jinai nustebo ir pripažino kad daktarė gali pelnytis iš kitų pacientų siusdama į kitą savo darbovietę ir juos ten priimdama. ne paslaptis kad daktarai gauna už pacientų vizitus pinigus. Siaubinga daktare. Po nestumo as persirasysiu pas kita daktarę.

2019-08-09, 09:35 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-08-01, 21:20 | Registruotas lankytojas 6
2019-08-01, 12:42 | Registruotas lankytojas 1
2019-06-20, 09:01 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-06-12, 07:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-17, 20:36 | Registruotas lankytojas 3
2019-01-24, 16:58 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-04, 22:54 | Registruotas lankytojas 2

Nulis mandagumo. Pagimdziusi padejau ranka ant peties ir padekojau. O ji man pasake: "patraukit nuo manes rankas". Praejo du metai, taciai vis dar skamba tie jos zodziai. Nerekomenduoju !

2017-08-25, 12:21 | IP: 83.187.104.162

Buvau echoskopui pas šią gydytoją. Išėjau su tokia plačia šypsena,kad dar iki dabar taip gera širdelėj.. Riedėjo džiaugsmo ašaros,kaip ji gražiai kalbėjo echoskopuodama. Labai rūpestingai ir aiškiai viską papasakojo,ko pastaruosius du kartus su kitais gydytojais nebuvo. Esu be galo dėkinga,nes pagaliau iš gydytojo išėjau su šypsena ir pakilia nuotaika visai dienai :) Labai Jums ačiū!

2016-11-14, 09:48 | IP: 84.15.182.50

Gydytoja priėmė mano dukrytės gimimą, viskaa vyko sklandžiai, priežiūra ir profesionalumu esu patenkinta 100 proc.

2015-01-20, 16:34 | IP: *.*.*.*

2012-06-20, 12:07 | IP: 213.190.34.22

Nuostabi akusere

2011-11-03, 13:15 | IP: 78.62.168.97

Nuostabi akušerė.

2011-07-12, 12:32 | IP: *.*.*.*

2009-12-30, 15:19 | IP: 212.117.11.72

Labai džaugiuosi ir dėkoju, kad mano gimdyme dalyvavo ir prieme būtent ši akušerė. Labai rūpestinga, atidi, maloni. Labai Jums ačiū už labai gera priežiūra.

J.Kazlauskaitė