Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Kriūnienė, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14978, Galiojanti

2019-11-12, 16:49 | 2

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo nori pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertini 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-11-12, 16:49 | 2

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo noru pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertinu 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-10-30, 15:52 | 1

Trūksta kompetencijos bendraujant su pacientais. dirba tik Dėl pinigų vizitas tik Dėl pinigų neduok Dieve Tu ateisi s į kabinetą dvi minutes anksčiau išvarys. Efektyviai darosi pinigus iš ligoninių siusdama juos darytis ekoskopa pvz nestumo į į Kauno klinikas Kur jinai pati dar ten dirba. paklausus šeimos daktaro Kodėl medikos klinika nesugeba padaryti paprasta nėštumo ekoskopo jinai nustebo ir pripažino kad daktarė gali pelnytis iš kitų pacientų siusdama į kitą savo darbovietę ir juos ten priimdama. ne paslaptis kad daktarai gauna už pacientų vizitus pinigus. Siaubinga daktare. Po nestumo as persirasysiu pas kita daktarę.

2019-08-09, 12:35 | 4

Gydytoja pasirodė nemaloni, įžūliai bendraujanti ir pykstanti ant paciento dėl užduodamų klausimų. Įvardijus savijautą paragino neieškoti ligų ir simptomų argumentuodama, jog nėštumas ne liga.

2019-08-02, 00:20 | 6

Siaubingas zmogus. Aciu dievui grizo i klinika mano senoji ginekologe, tikiuos vel nedings nes geriau jau neturesiu jokio ginekologo nei tokia kaip si gydytoja. pirmiausia bjaurus zmogus, atsaini kaip specialiste. Bedravimas tragiskas. darboviete turetu susirupinti tokiu darbuotoju nes kiek teko girdeti tik negeri atsiliepimai. gal daktarei reiktu pasvarstyti apie darbo keitima.