Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14978, Galiojanti

Kriūnienė Živilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kriūnienė Živilė?

Internete apie Kriūnienė Živilė:(Beta)

Tarp žemės ir dangaus.

Pašnekovai: mirusios mergaitės motina Žana Rusina, gydytojas
otorinolaringologas Raimondas Pliaukšta, prokuratūros atstovė spaudai Vilma
Budėnienė, buvęs ...... Bajorinienė, Gediminas Kirkilas, Gintaras Sodeika, Rūta
Vanagaitė, Giedrė Kabašinskienė, Vytautas Šustaukas, Nijolė Vonžodienė, Živilė
Beatričė Kriūnienė, ...

2017-11-05, 00:54 | registruotas lankytojas

Nulis mandagumo. Pagimdziusi padejau ranka ant peties ir padekojau. O ji man pasake: "patraukit nuo manes rankas". Praejo du metai, taciai vis dar skamba tie jos zodziai. Nerekomenduoju !

2017-08-25, 15:21 | IP: 83.187.104.162 Kas parašė?

Buvau echoskopui pas šią gydytoją. Išėjau su tokia plačia šypsena,kad dar iki dabar taip gera širdelėj.. Riedėjo džiaugsmo ašaros,kaip ji gražiai kalbėjo echoskopuodama. Labai rūpestingai ir aiškiai viską papasakojo,ko pastaruosius du kartus su kitais gydytojais nebuvo. Esu be galo dėkinga,nes pagaliau iš gydytojo išėjau su šypsena ir pakilia nuotaika visai dienai :) Labai Jums ačiū!

2016-11-14, 11:48 | IP: 84.15.182.50 Kas parašė?

Gydytoja priėmė mano dukrytės gimimą, viskaa vyko sklandžiai, priežiūra ir profesionalumu esu patenkinta 100 proc.

2015-01-20, 18:34 | IP: 193.219.64.39 Kas parašė?

Nieko nekomentuoja, reikia pešti žodį po žodžio. Kai apžiūrinėjo, man suskaudo, tai aprėkė, kad išsigandau ir sugriebiau nevalingai už rankų iš skausmo. Teko lankytis gal 4 kartus pas ją, tik todėl, kad pas ją vienintelę būna laisva, kai pas kitas eilės mėnesiui į priekį. Nerekomenduoju

2012-06-20, 15:07 | IP: 213.190.34.22 Kas parašė?

Nuostabi akusere

2011-11-03, 15:15 | IP: 78.62.168.97 Kas parašė?

Nuostabi akušerė.

2011-07-12, 15:32 | IP: 86.2.130.23 Kas parašė?

Si gydytoja visiskai negerbia pacientu. Pirmakart pas ja buvau, tai tik pazvelge, pasake israsyti kitai gydytojai taloneli ir isejo gerti kavos. Kitakart pasidariau kraujo tyrima, su mokejau uz ji, ir po savaites atejus jo dar nebuvo, kita savaite paskambinus ji pasake, kad tas tyrimas buvo visiskai nereikalingas, be reikalo as ji dariaus, ji nieko is jo pasakyti negali. Taip ir nesupratau ar laukiuos ar ne..

2009-12-30, 17:19 | IP: 212.117.11.72 Kas parašė?

Labai džaugiuosi ir dėkoju, kad mano gimdyme dalyvavo ir prieme būtent ši akušerė. Labai rūpestinga, atidi, maloni. Labai Jums ačiū už labai gera priežiūra.

J.Kazlauskaitė